Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

minkak
7. aug 2009

uz som kuk-sme to dali naraz a Ty kuk nizsie-teda na predchadzajucu stranu 😀
ktory dnicek ,by to mohol byt?

martinano
autor
7. aug 2009

my asi toho 10 idem este kuk kalendar

martinano
autor
7. aug 2009

ano my tak ja som si nai nevsimla prepac ☹

minkak
7. aug 2009

10-ho je vo stvrtok 😉 idete kam?spat?
tak toho 3-ho teda?

martinano
autor
7. aug 2009

nie,ze som si nevsimla tie datumy toho 10 to lplati

minkak
7. aug 2009

aaaaale prosim Ta 😀 vsak sme to dali naraz 😉

sivka no krasne fotecky 😉 tak aj brasko si kocikoval sestricku 🙂
teeeeda ,ale Matko ma tie vlasky-waaaaau 😵 strasne je zlatunky 😵

minkak
7. aug 2009

sivkaaaaaaaaaa prepac,ze sestricku 😀 😀 😀 mne uz asi.....och ,vela hodin 😀 😀 😀
prepac ☹

brasko kocikoval braska 😉 samozrejme 😉 😵

minkak
7. aug 2009

dobre Matka-takze 10.9. 😉 😉 😉

babule piste si do kalendara!!!!!!!!!!! S T R E T K O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

newyorkgirl
7. aug 2009

no tak my zatial nic nemame 10teho vravite ze stvrtok? ja som sa zabudla troska vo svojich 30tich mailoch 😀

mucilienka
7. aug 2009

caute kocky, tusim vas este stiham... 😅

newyorkgirl
7. aug 2009

majka nam tu kraaasne svieti mesiac, som si aj spomenula na teba, nebuvas nebuvas? 😵

newyorkgirl
7. aug 2009

mati som sa zabudla pochvalit, sme vcera otestovali konecne LUNU, nakoniec som zvolila 3kolku miesto 4kolky a je supeeeeeer priestranna a skvele sa s nou chodi, lebo ma rucku vcelku tak mozes klido pido tlacit aj jednou rukou, mame k nej aj autosedacku aj vanicku len som si poskladala z dvoch jednu ale to je take complicated troska 😀

mucilienka
7. aug 2009

new, nie, nie - ale uz je dobre, uz je po splne, uz to ubuda.. 😀

martinano
autor
7. aug 2009

pocuvaj new ty nieco tajis, autosedacka vanicka ako vyzera trojkolka ja som ju nevidela a to som to tam preliezla 😕

martinano
autor
7. aug 2009

ahoj muci

newyorkgirl
7. aug 2009

tak ty chces babuuu? a tam chlapceka ti do pariku 😀 ja som bola dneska na nakupoch a George ma teraz taku krasnu kolekciu na dievcatka do 18mes. ze si vravim kurnik keby cakam teraz babo a viem ze je to baba tak nevaham, strasne krasne saticky, kompletiky, mikinky, ach jo... na chlapcov maju tiez pekne veci ale nie je toho tolko a taky vyyyyber takze mame my teraz Lukaska synovceka, ten uz ma zopar peknych kuskov u mna a musim sa krotit 😀

minkak
7. aug 2009

muci ajoooooooj 🙂

matka jasne,ze tajiiiiii,inak by ste ma tak vtedy neodignorovali 😀

newyorkgirl
7. aug 2009

mati nic netajim, sa mi naskytla dobra kupa na ebayi predavala baba komplet sadu ale 4kolku a ja som mala trojkolku doma ciernu a chybala mi k nej strecha a hento bolo cele zelene, tak som to kupila a strechu a doplnky si necham a konstrukciu toho druheho idem predat na suciasky lebo po tych je sakra dopyt, len take madlo mi sleduje na aukcii 15 ludi 😅 vid moje fotoalbumy... dnes som ju nafotila, ale je to z kopca len tak narychlo, takze aj vanicka ide dooolu hlavou, lebo je iba polozena a nie tak priputana ako ma byt 😀

martinano
autor
7. aug 2009

no pozrela som album krasny kocik ty ja mam chrobaka v hlave doma mi to uz inak preslo 😎

martinano
autor
7. aug 2009

minkak prepac to sme nechceli

martinano
autor
7. aug 2009

ty si akcna ja som kuk tie bee, no ja neviem ja som nan stale nejako nevnadena aj na ebay maju super ceny aj novy som tam videla

newyorkgirl
7. aug 2009

baby ja ziadne tehu, ja idem od septembra do skoly, tak sa uvidi pak, sice je to len 1x do tyzdna, ale uvidiiime chcem si spravit vysku to je super system ze 1x do tyzdna a mate z toho titul po dvoch rokoch nejaky foundation, po 3 bakalar a po 5 master cize magister, no tak uvidime, mne by stacili aj tie 2 roky keby tu chceme ostat, tuna ludia nemaju pomaly ani strednu cize ked chodite na vysku tak ste niekto 😀

mucilienka
7. aug 2009

kokso babule, toto vsetko precitat, vsak to je na kona vela! 😀

martinano
autor
7. aug 2009

new tak to ano, to je super, vysku treba aj ked len dva roky a v zahranici si to hrozne vazia to vidim tu

newyorkgirl
7. aug 2009

majka ja som rychla promin, uz mam robotu vybavenu tak len tuna vypisujem, nech mas co citat 😀

mati a to na ktorom ebayi? ja som citala tuna ebay temu na konovi ako jedna kocka kupila kocik z nemeckeho ebay asi z nejakeho obchodu a sa jej cosi pokazilo no a ups teraz to reklamuj to je inak na siroke lakte potom 😖

mucilienka
7. aug 2009

matka, minka, ahojte, konecne zdravim, mam docitane...

new, a maju v UK nejake kociky pre dvojicky - babiky?

martinano
autor
7. aug 2009

na anglickom,ale ideme ho zajtra kuk este do obchodu a potom uvidim ak nie bee,tak luna 😉

mucilienka
7. aug 2009

mati, ze by sme ta nakazili? myslim tou dalsou vlnou tehulkovania? 😀

newyorkgirl
7. aug 2009

majka dobra otazka, mam ti pozriet? pockaj... 😀

martinano
autor
7. aug 2009

muci kamaratka kupila dvojickovy malej cez net na slovensku