Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
9. aug 2009

baby nestiham 😠 😠
ale vsetky zdraviiim 😉 som utahana z navstevy a to uz ma muzik vola... 😀 😀
http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_...
http://www.vsetkopredeti.eu/shop/vonku-s-babom/...
marti,ktory by si vybrala?ty mas iny vkus,viem,ale ja hlavne podla kolies--na tie nase schody a na zimne chodniky
aj tak muz povedal,ze ak predam tie dva nase co mame,potom si mozem kupit... 😠 no sak ho mozem pouzivat potajomky,ked je cez tyzden prec 😝 😝

martinano
autor
9. aug 2009

ahojky ivell vybrala by som prvy,ale ak ti mozem poradit poradim ja som mala cam cortinu na ceskych strankach ich najdes za vyborne ceny len sportak myslim a ten sa da otacat aj tvarickou k tebe aj od teba 😉

pink_lady
9. aug 2009

kocky idem ja do hajan

baby vy mate deticky jedna krajsia od druhej 😵 to len moje bude take holohlave 😎 😀 ale aj tak bude kraaaasne 😵 teda dufam ze sa po porode nerozplacem ze ved to je celaaa "svokraaa" 😢 😀

pink_lady
9. aug 2009

dobru noc 😉

ivella
9. aug 2009

no kuknem daco,,,
pink,neboj,tvoje bude najkrajsie na svete 😉 😉 😉

martinano
autor
9. aug 2009

neboj pink bude krasne babatko najkrajsie na svete 😵
ivell pockaj poslem to ip

dannynka
9. aug 2009

ivella aj mne sa viac paci ten prvy a je aj praktickejsi 😉 inak mne tiez nieco podobne povedal manzel ako Tebe ked som chcela pre domiho novy kociar 😀 😝

martinano
autor
9. aug 2009

danny musis vediet ako na to,ale pravda je,ze tri kociky by ti boli doma na nic,ale dam ti jeden recept hod na inzeraty kociky a ked budes mat vaznych zaujemcov potom to doma predhod, tak to robim ja a funguje to 😀
a inak moj manzel,ked ma vidi ako nervacim pri kociku,ze sa mi cosi nepaci kyve hlavou len nech ma odomna pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinano
autor
9. aug 2009

tak som tu zostala sama, idem aj ja do hajan dobru noc 😔

drobec.zz
10. aug 2009

dobre rano vsetkym 🙂
no teda ste toho riadne popisali, ja som zalahla po prechadzke v Tepliciach, som uplne bola vyzhavena, ale v noci ma zase chytili hlady, tak som vyjedala 😉
no minka, hadam stihnem stretko, velmi by som bola rada a hlavne, ked manzelik by mohol behat za nezbednikom a ja by som si uzivala 😉

lienka55
10. aug 2009

Ahojte,
ale ste zase ponocovali.My sme hore od 07.30h,tatik nas obsluzil a doniesol nam cerstve rozky.Uz mam rozvarene a periem a teraz sa chystame von.Co budete dnes porabat?

minky ak by sme prisli tak kde sa stretneme,lebo ja to tam nepoznam,ako som uz spominala iba cestu k nemocnici. 😀

ivell aj mne sa viac paci ten prvy,sice neviem ktory je praktickejsi,nevyznam sa v tom. 😉

amatula
10. aug 2009

ahojte

tak stretko stredu o 16 teraz....to neviem ci stihnem uz tam máme program 😒 😒 😒
idem s Matom na ockovanie mám ist potom do mesta len neviem ako bude znasat...no ved uvidim

ale ste popisalai to nestiham citat aj keby som co robila...
papa

minkak
10. aug 2009

Ahojte kocky 🙂
pink Ty si vtipalek 😀 ze na svokru 😀 sa smejem.... 😀
drobec,no ved uvidis,co a ako....ale veru uz si dlho nebola na stretku,tak snad teraz to vyjde 😉

lienka ja este neviem co a ako....snad niekto pojde aj tadial-skus sa s niekym dohodnut 😉 inak je to za plavarnou-tam to nepoznas?

amatula -tak Vy sa zrovna ockujete-no drzkam palceky aby to dobre Matko zvladola pekne dorazite 😉

Ja pojdem za chvilocku na to sono v 30t-tak uz sa tesim 😵
pekny dnicek,pa 🙂

martinano
autor
10. aug 2009

ahojte
my mame hotovo konecne
aj sme si fajn pospali matko vstal o pol deviatej dala som ho este k nam,ze si polezim on zaspal a zobudili sme sa o pol dvanastej 😀
mne prislo nejako zle, som myslela,ze mi srdco vyskoci z hrude neviem co to bolo 😕 , teraz uz je fajn.tatik isel do prace m,atko papa a neviem kedy pojde spat,ale mohol by mama vg plane varit a piect ,kedze vecer dorazi navsteva, este si kupelnu umyjem a hotovo 😉
lienka chod po starej ceste do trencina dovedie ta to k hotelu tatra a tam uz to mas jednoduche 😉
minkak,ze 30tt, jejda to to leti 🙂

lucaska
10. aug 2009

ahojte, martinano ze do pol dvanastej, no pekne.........................
aj ja uz mam trochu klud, jak sme sa vratili z tych tatier vsetko poprat, pozehlit, poupratovat, nakupit , navarit ale chvalabohu dnes som zehlila posledne veci a kaslem uz na vsetko..................

lienka, to tam zvladnes dojst........... 😉 😉 😉 😉 😉

ivell, kedy si mam vybrat z tych dvoch tam ten prvy...........

minkak
10. aug 2009

matka no pekne-to ste teda potiahli a myslis,ze Ti este bude aj spat?potom kedy vecer???
a coze Ti tak zle zostalo,ze by tlak?no hlavne,ze je to uz OK 😉
no veru letiiii to,vsak uz by som sa asi mala ist aj chystat,len tu este lietam....lebo mala nechce pochopit,ze dnes trebalo ist skor spat aby sme to stihali.....no vsak aspon si polezka-poodychuje-ked uz aj nezaspi....
Lucaska tak vsetko porobene-no teda super-sikulka 🙂 tak pekne oddychuj 😉

martinano
autor
10. aug 2009

lucaska sikovna si
minkak pojde spat on sa vypyta ale za hodinu a vecer normalne poobede bude mat este zaberak, lebo potrebujem ist na nakup, pri vsetko mi asistuje,takze ma vela prace 😀
ja neviem co to bolo normalne som zostala prekvapena ukladala som riady zrazu,ze zakslat sa mi chce a do toho mi tak zacalo srdce utekat, no hrozne, tatik,ze to co je 😕 no neviem mozno fakt z tlaku taka chvilkova slabost,alebo od hladu 😅

martinano
autor
10. aug 2009

minkak a veronika je dobrucka, tak to pekne zvldanete 🙂

minkak
10. aug 2009

matka no vsak je ,len keby chcela spat 😀 sa ma stale pyta ci uz moze vstavat 😀 ze uz som vyspinkana mamka 😀
no aspon,ze Ti to hned preslo....ja to poznam....take vselijake stavy,ze hviezdicky-motaky a podobne...
tak drzkam palceky ,nech Ti Matko zabuvka,nech to vsetko postihas 😉

martinano
autor
10. aug 2009

aka zlata 😵
mato sa uz pyta spat,ale este chcem periny pre navsetvu nachystat tak musi chvilku vydrzat,aspon sa este unavi 😉

lucaska
10. aug 2009

martinano, esteze ti to hned preslo...ani nepiste o tych stavoch , mna uz zas boli hlava asi sa stahujem do tatier,tam mi nic nebolo.....................

minkak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to lucas tiez raz namna skusil, ze uz som vyspinkany mozem vstavat som kuk nanho ale za sekundu potom spal........

martinano
autor
10. aug 2009

lucaska ,ze vyspinkany 😀 😀 😀 😀 😀
ja neviem asi som predpoved pocasia svietilo slnko, teraz je burka a leje,dufam,ze to bolo len to 😉

minkak
10. aug 2009

😀 no asi tak....to je u nas v poslednej dobe caste......obcas aj u nas pomoze jeden kuk,pripadne zvysim hlas a spi....obcas 😀
matka snad 😉 nech uz je len dobre 🙂
no ale ja uz vazne idem,paaaaaa 😀

martinano
autor
10. aug 2009

paaaaaa a ozvi sa co a ako uz sa tesim 😵

minkak
10. aug 2009

jasne,ozvem 🙂 myslite na mna 🙂 😵

martinano
autor
10. aug 2009

jasne,ze ano a pozdrav tam 😉

siska_br
10. aug 2009

ahojteeee

tak nam milostivo od rana zapli konecne elektrinu, ved koho zaujima, ze som tesne pred vypnutim zapla pracku, ze ano?

mame dnes tazky dnicek, samik si na dovci chytro zvykol, ze sme stale s nim, dnes sa len stazujeeeee 😝 😝 😝 som uz trochen na nervicky dnes z neho. konecne spinka

dakujeme za uvitanie vsetkym, veruze bolo suprovo, na dobre sa lahko zvyka 🙂

v stredu je stretko? super, super, radi prideme

minkak - dnes mate velkeeeee sono, juj, mozno sa aj cosi nove dove dozviete 😉 , tfuj tfuj, nech vsetko dobre dopadne

a pinky ze 35. tt, ved to je super, boze, este pred chvilocko som sa sama tesila, ze uz mame 35-ku za sebou, ze uz musi byt len vsetko dobre a ten maly pipisik z bruska uz ma 4 zuby. ten cas ale tak nenormalne leti

lucaska, martinao - asi to dnes bude pocasim, tlakom, som dnes tiez po hlave reznuta, huci mi v hlave a mota sa, potvora. nemohlo by trosku poprsat alebo tak? posli trosku dazda, marti

sivka - malicky je perfektny, vlasov ma viac ako ja 😀 , strasne je roztomily. tie vlasate deticky vyzeraju tak dospelo 🙂

lienka55
10. aug 2009

Tak my sme poobede moc nespali,uz nam prisiel tatik z roboty,pojdeme za nim von.

Musim vam povedat co sa mi predchvilockou stalo. 😀 Ako si tak konikujem,maly sa tu zacal po mne liepat,mam oblecene tricko na ramienka a pod nim nic. 😀 😲 Tak si jedno prso vytiahol spod tricka/nechala som ho tak/ a zacal si cuckat,usmieval sa mal z toho radost.Potom si vytiahol druhy,pocuckal aj ten.Smial sa tomu,no groteska.
😀 Potom pozeram, skusila som si stlacit bradavku a mne vam este trosku vytieklo mlieka.Malo to taku dost divnu farbu. 😝 Brala som aj lieky na zastavenie laktacie,no a este stale trosku tam je.Ale musel mi to riadne roztahat.Nekojime sa od Velkej noci.

MM chodil do TN na vysku,tak mi vysvetloval kde je plavaren,mala by som to zvladnut,uvidime. 😒

amatula
10. aug 2009

ahojky

juj tak stretko bude super...musim dako dorazit..asi odlozim aj ockovanie 😕 😀 ale nie

minkak dnes som ta videla na Legionarskej..vy ste tak pekna rodinka 😵 😵 len som isla autom tak som ta nemohla okriknut 🙂

noo aj tak bol najlepsi Lucas s cukrikmi 😵

uz som vsetko do skolky nakupila..ty brdko to ale stoji penez 🙄

chymenitta33
10. aug 2009

Ahojte kočandy 🙂

Som tu dlhšie nebola akosi nevídalo 😉V piatok prišiel kamarát z Irska tak sme vybehli von babička robila au-pair🙂a bolo dobre v sobotu som upratovala a v nedelu sme boli na kupálisku, dobre bolo.aj ked je to o ničom ked som sama sa my to dlhoo tahá ked som sama 😉 😒
Dneska sme išli na ten výbeh išli sme kuki kamarátku čo má malého Tomáška zlatko malé, jujj ake drobátko. 🙂 potom sme šli na ihrisko a boli tam cigáni ako ja nemám nič proti nim ale ako des...jedna mama tej malej že chce kakat a ona dobre kakaj potom kričala po tých ostatných nech jej dajú vreckovky a oni nemali zjavne, tak chytila trigovicu a ritku jej utrela do tej mikiny ja že grc mna naplo mohla sa opýtať ja bych jej dala..ja som len kukala č robí dessss

Potom sme behali ešte pred barákom a Davík krásne už chodí aj dole schodmi len sa bojím aby nechytil balanz tak furt za ním
PrišlA babička a zas emu doniesla ovocie a ako cucu ten hroznový cukor tie cukríky a také autíčko s cukríkami a ako hned že nech mu dám som jej povedala že nech mu to nenosí že potom poriadne nechce papať ako ja mu dám ako aj cucu hentaké ale odtial potial ako nehc zje čo má a potom somariny a ona kukala na mna ako na šibnutúúú----jájjj ma vytočila zapálila som si dve a išla som domov...zjavne aj chcela isť sa na davka kukať ale som povedala že Maja ideme je zlý...chce spať...

Teraz som dojedla dve kofili tiež životospráva ako má by 😀