Dlhodobá ignorácia žiadosti o možnosť blokovať užívateľa

soldi
8. jan 2014

naozaj vam, timu asmira, absolutne nezalezi na vasich prispievatelkach?
je vam prednejsia popularita, hadky a sikana nez klud a pokoj ako sa stale snazite klamlivo prezentovat?

narazam na kauzu anjelicek26. poznam ju osobne. je to clovek, ktory pomaha a snazi sa a kvoli vasej neochote a pomylenym prioritam ma odist?
kolko skvelych osob este vyzeniete?

preco je pre vas taky problem pridat tlacitko: blokovat?

kolko hlasov a peticii treba, aby ste to konecne urobili?

mariova odpoved na nase otazky bola arogantnym vysmechom:

ďakujem za článok a každej používateľke za reakciu. Reagovať budem postupne, teraz však k blokácii konkrétnych používateľov. Takáto funkcia nie je riešením, nakoľko tým sa problém len skrýva a ostáva naďalej "živým". V tejto veci sa treba pozrieť celkom na príčinu vzniku problému, ktorou v tomto prípade, ako sama píšeš, je do veľkej miery aj tvoja popularita. Este viac ako popularita, je pravdou to, že Modrý koník je kópiou reálneho života, v ktorom existujú radosti aj ťažkosti. My sa snažíme o to, aby koník vytváral čo najviac príležistostí na radosť a nie je našim cieľom spraviť stránku hygienicky čistou pred nezhodami. Práve tie sú znakom pokroku a preto som rád, že si o svojom probléme informovala verejne. Článok prosím nechaj aktívny, budem ho ešte potrebovať a ďalej reagovať.

reagovat budes postupne? takto? ze to zmeties zo stola?
funkcia blokovat nie je riesenim? a co je? ked pojdem s bolestou k lekarovi a budem si pytat liek, tam ma ma odbit s tym, ze on nevie preco ma to boli tak ma necha trpiet, kym na to nepride? to je spravny postoj podla vas, asmira timu?
ked je niekto popularny, tak ma byt povolene donho hocikomu hocikolko beztrestne kopat? bez nasledkov a sankcii? to je ten obraz, akym sa chcete prezentovat?
nezhody su znamkou pokroku? tak podme rozputat tretiu svetovu vojnu, nech vsetci vidia aki sme pokrokovi.

same skvostne slova, ale odkaz je jasny:
kasleme na vas, mile prispievatelky, ste pre nas len zdrojom penazi a nezalezi nam na vas vobec.

jamabe
11. jan 2014

@zuzkaanicka
@jabadaba
@digysa
@czechzuzanaba Babyyyy! Vy ste to nepochopiliiii! V tejto téme máte protestovať proti dlhodobej ignorácii žiadosti o možnosti... (je to dlhé, nechce sa mi písať) a vy si tu vymieňate lajky a palce! Čo na to povie zakladateľka? 😕 Vy ju normálne ignorujete! 😉
V každom prípade, mi to príde ako poriadna davová psychóza: "Chceme možnosť blokovať!" ale nad reálnym výsledkom blokácie sa nik nezamyslí. Nech si blokujú, mne je to jedno, keby som chcela "šmírovať" utvorím si nový nick. Na nete sa dá všetko obísť, decká v škole mi rozprávali, ako si dokážu pomocou nejakých programov zistiť navzájom heslá a podobne. A to sú decká na ZŠ... Taký skúsenejší psychopat, dokáže iné veci ako obísť nejakú trápnu blokáciu na MK...

zazalienka
11. jan 2014

@adulanr ešte odporúčam si otvoriť fórum tu a dať si vyhladať na koňovi vo fóre podľa nicku.. to as ešte len otvoria oči v koľkých témach sú príspevky.. v každej téme.. btw brilantne napísané ako keby mojou rukou..

jabadaba
11. jan 2014

@zuzkaanicka tak takto - ja nie som vhodna ani ako medium a nedam sa ani zhypnotizovat ci uspat narkozou. Vzdy bol so mnou problem. Ale za pokus to stoji, mozno toto zaberie. 😀

jabadaba
11. jan 2014

@jamabe a to nam hovoris az teraz Ty kotuha? My sme teda prudko mimo temu? Ale neeeeee.... 😀 😀 😀

czechzuzanaba
11. jan 2014

@jamabe ja jsem tim chtela napsat asi to, ze ja s tou dlouhodobou ignoraci souhlasim, vzhledem k tomu, ze tu nektere jsou anonymne, tudiz nechas jednu zablokovat (vyhodis dverma) a ona ti naleze oknem druhym anonymnim nickem. Tak...vsichni spokojeni? 😀

czechzuzanaba
11. jan 2014

@jabadaba ze kotuha...to co je...haha...ale like jsem ti samozrejme dala 😵

jabadaba
11. jan 2014

@czechzuzanaba 😀 koťuha je taky slovensky vyraz, akoze potvorka.

zuzkaanicka
11. jan 2014

@jamabe pozri, my sme nenapravitelne ignorantky 😅 ... k teme sme sa vyjadrili asi vsetky a este sme sa aj vyborne zasmiali, takze ja myslim, ze misia splnena 😅

zuzkaanicka
11. jan 2014

@jabadaba no, ukludni Ta, ked napisem, ze ani ja nie som dobre medium? ... ani median 😅

jabadaba
11. jan 2014

@zuzkaanicka no este aby si bola ked ja nie som! Nuz, potom uz jedine tie lysohlavky skombinovat s palcami, s vhodnym poctom palcov samozrejme, aby sme sa nepredavkovali.

zazalienka
11. jan 2014

Ahojte, tak som sa dočítala do konca tejto témy - o nás bez nás, v podstate tiež možno ohováranie.. možno by mali mať "šancu" sa k tomu vyjadriť.. nereálne ... taaaký dlhý príspevok som mala napísaný, aj som ho zmazala , lebo fanklub by ma zožral za živa.. preto len stručne - ako som písala niekde vo fotoblogoch - stačí dať nick alebo meno do googla a je to..
zišla sa tu správna parta v tejto téme, väčšina s triezvymi názormi - žiadne vraždenie... a ostatným sa hádam otvoria oči.. lebo to svätuškárenie a vynášanie do neba je dosť vtipné..

zuzkaanicka
11. jan 2014

@zazalienka ja si myslim, ze oci sa neotvoria 😝 ... nie som pesimistka, ale tu je taka zaslepenost (mozno od nejakej svatoziary 😅 ), ze tazko cakat nejake obrodenie 😖

zuzkaanicka
11. jan 2014

@jabadaba ked mne sa tie palce nejako nepacia a lysohlavky tiez nie 😅 ... budem ja dalej za ignoranta, palce zbierat nebudem, to radsej kvety na luke 😉

leyah
11. jan 2014

ak by som mohla, pridám môj názor k tomuto ,,cirkusu,,. Asi každá z nás sa sem registrovala dobrovoľne, bez nátlaku. Pri pridávaní príspevkov do fotoblogov a dikusií, tiež nad nikým asi nestojí niekto s pištoľou, že musíš to napísať, alebo pridať foto. No a v časopise Mama a ja možno majú ďalší námet na článok o tej dotyčnej ( nečítala som ani ten prvý). Ja osobne som tu pomerne krátko, toľko spomínané staré dobré časy na koníku som nezažila. Našla som si tu ale pár osôb, ktorých názory a životný postoj sú mi sympatické a podobné, snáď ma potom nezablokujú 😉

digysa
11. jan 2014

@jabadaba
@zuzkaanicka Ja nelajkujem, ja sa len kamaratim. 😎

jabadaba
11. jan 2014

@zuzkaanicka hm...a ja ze Ta zlomim. 😀 No konec srandy, ja tiez palcomaniou netrpim, halucinogeny nepotrebujem (zatial 😀 ) tak zostanem tiez na tej luke. Lucne kvietky, tie ja rada. 😅

jabadaba
11. jan 2014

@digysa uf, to mi odlahlo, takze ani ja tebe nemusim dat ziaden lajk? 😀 To to mame ovela jednoduchsie. 😀

zazalienka
11. jan 2014

@leyah no ja som ten článok čítala, bolo to myslím posledné mama a ja čo som kupovala.. no a v porovnaní s tým čo bolo prezentované v článku a tu mi to nejak moc nesedí.. v článku prílišná skromnosť, tu niečo iné.. ale je to každého vec čo na seba pustí.. ja tu mám tiež pár ľudí, palcov až 18.. ale v januárovkách 2010 som našla zopár super kamošiek, ktoré poznám osobne, aj v téme prvýkrát tehotné.. a na tie nedám dopustiť.. je pravda že v 2009 keď som otehu, to tu bolo oniečom inom.. o tolerancii, porozumení, radách.. to sa niekde stratilo.. ale mám dojem že na pár výnimiek sa to tu celkom normalizuje, pribúdajú vcelku kóšer statusy.. aj sa pobavím, aj prečítam aj vidím bábatká, nie len handry..

digysa
11. jan 2014

@leyah ja som tu dlho, ale neviem ake stare casy tu kazdy spomina. Hadky boli aj vtedy, akurat je nas tu ovela viac uzivatelov. To je vsetko. Neboj o nic si neprisla 😀

zuzkaanicka
11. jan 2014

@jabadaba @digysa takze nelajkovat, "iba" kamosit 😉 ... a tie babiky si budeme poziciavat ... aj na luku sa mozeme zatrepat 😉

slavik79
11. jan 2014

@soldi cize toto vsetko bolo kvoli jednej alici? ta ista alica robila strasne zle v mojej teme, pisala donekonecna to iste, kazdy jej opovedal padnymi logickymi argumentami, ale ona nie a nie pochopit ze je tam neziaduca a nevitana. Nebola dokonca ani zablokovana, ani neboli mazane jej prispevky, za to prispevky, ktore ju vyzyvali, aby z temy vypadla, zmazane boli. Nakoniec diskutujuce pochopili, ze si ju netreba vsimat a ona sama po case odisla. Adminova odpoved na trolovanie alice bola taka, ze je to verejna tema, a jej nazory mozu zakladatelke temy (cize mne) pomoct. Tema sa tykala odoberania deti anglickym SS a alica ma dookola v nespocetnom mnozstve prispevkov obvinovala, ze mojmu dietatu som urcite zlomila kost ja a teda SS mi chce dceru odobrat pravom. Takze dakujem mily @admin este raz za tieto cenne a prinosne prispevky spominanej alice. Tymto chcem povedat, ze nejake komenty okolo prerabky izby sa daju prezit, alebo aspon si to nevsimat a po druhe, JA som takuto vysadu, ako sa teraz dostalo @anjelicek26 nemala. Alica nedostala ban na 3 mesiace a ja som nerobila taketo teatro. Jednoducho som sa stiahla a zila si v klude v realite. Kedy ste boli skutocne kamaratky spominanej mamicky, tak by ste jej v prvom rade v jej zaujme poradili, aby nechala toto forum chvilu bokom, pretoze toto je uz naozajstna zavislost, ale vy ju tu chcete silou mocou udrzat, aj ked vidite, co to s nou robi. Ked ju dokonca poznas osobne, o to viac by som sa o to snazila. So zablokovanim konkr. uzivatela suhlasim, aj ked si myslim, ze nic nevyriesi. Jednoducho, obnazila tu seba aj svoj zivot na kost, dovolila kazdemu, aby jej videl do zaludka a do kuchyne, a to doslova a toto ja taka konikovska dan za virtualnu popularitu.

jabadaba
11. jan 2014

ja teda, ak mozem k nejakym starym casom - kedysi som si to tu otukavala a nevychadzala som z uzasu. Z uzasu nad cenzurou, ktora tu panovala, nad urovnou komunikacie mnohych prispievateliek, nad udavanim akonahle niekto nesuhlasil a to aj velmi slusnou formou. Vymena nazorov? Nehrozila. Pokial clovek ako papagaj nepritakaval tak tu zvykli byt maniere ako v prvej triede materskej skoly. Tlacitko s vykricnikom sa zhavilo okamzite ako niekto na niekoho zazrel. Nastupila cistiaca cata z redakcie a uz sa mazalo. Lebo ta zalovala na tamtu. Za utok tu bolo hystericky oznacovane vsetko co nespadalo do kolonky unisono suhlas. Aj nevhodny smajlik. Takze asi tolko k vychyrenym starym casom. Ja mam dnes dojem, ze neprimerana cenzura tu polavila a ludia v redakcii pochopili co to je vymena nazorov a co to vlastne je diskusia ako taka. Co je velky posun vpred. Rovnako tu vnimam ovela viac inteligentnych osob a fajn tem. Predtym sa tu nediskutovalo mimo zaber materksych povinnosti, ak tak velmi okrajovo. Kontroverzne temy? Nehrozilo. Nebolo ani s kym diskutovat. A za dalsie aj tak letela okamzite paska na usta. Lebo opat nejaka chrumkava vrajmamicka nezvladla inu temu ako pleny. Takze hodnotim opat posun aj v tomto ohlade. Ak by sa to malo vratit do starych oplakavanych cias, oj, tak ja v tom momente dviham kotvy. Tak ako som tu vtedy nefigurovala lebo nebolo o com.

Nezabudla som na nieco? 😀

vejula
12. jan 2014

@jabadaba tiež ocenujem široký zaber tem 🙂 a tiež pluralitu nazorov 🙂 Ja si občas zajdem aj na jedno forum, vola sa shroomer, napriek tomu, že to je viacmenej forum ludkov, ktorí si sem tam šupnu lysohlavky, su tam super diskusie. Pre mna, napriek tomu, že žiadne psychadelika neuživam, podnetne na premyšlanie.... Viem, že tu by som s temou realita ako iluzia asi moc nepochodila 😎 😅 😀

digysa
12. jan 2014

No ja mam problem s ockovacimi temamy. Mala som pohrozeny ban na 3 mesiace a do jednej z tem, ktoru vytvoril admin mam uz zakazane prispievat.....

zuzkaanicka
12. jan 2014

@digysa a bola si za alebo proti ockovaniu? 😕

jabadaba
12. jan 2014

@vejula takze little bit high su tam vsetci, hej? 😀 Ta tema, ktoru by si rada prebrala mi pripomenula Platona a jeho svet idei, kde tvrdil, ze skutocnost je len odrazom tohto sveta. Cosi na sposob Matrixu. 😀

jabadaba
12. jan 2014

@digysa ty vado! A to co? 😲

macamac
12. jan 2014

@zazalienka 😕
niečo mi ušlo?
preboha - o kom bol článok v časopise? 😕
a na akú tému?

macamac
12. jan 2014

@slavik79
" Kedy ste boli skutocne kamaratky spominanej mamicky, tak by ste jej v prvom rade v jej zaujme poradili, aby nechala toto forum chvilu bokom, pretoze toto je uz naozajstna zavislost, ale vy ju tu chcete silou mocou udrzat, aj ked vidite, co to s nou robi. Ked ju dokonca poznas osobne, o to viac by som sa o to snazila "

absolútny SÚHLAS!!!

ale vieš, asi "skutočné" kamošky to nebudú (myslím ten počet xy...)
ako som písala - sú to virtuálne vzťahy, ktorým šumafuk záleží na niekom a jeho živote
podľa mňa tu išlo len o čistú ľudskú zvedavosť na niekoho, kto hral on-line reality show o svojom živote
mňa osobne by totižto riadne desilo, že 2200 ľudí !!! má lajknutý môj fotoblog a sleduje ma + XXX ďalších v skrytosti
akože takáto prezentácia súkromia je podľa mňa už verejné žitie svojho života, denno - denne na skle

bez urážky, všeobecne napíšem
ktokoľvek, kto vidí, že niekto už stráca mieru a sleduje takéhoto užívateľa, by mal čisto zo svojej ľudskosti ho na to upozorniť, lebo takáto prezentácia je už fakt diagnóza 😔
a jasné, že ten človek si to neprizná
o tom je diagnóza, ...nie, mne nič nie je
je to smutné, ale je to fakt závislosť jak sviňa 😔

a práve tým, že XXX ľudí ma sleduje a nevidia to, že prekračujem nejaké hranice, je úplne jasné, že ma majú vlastne na háku a chcú len sledovať....a možno niekde v súkromí sa na mne zabávať 😕 🤐

zita19
12. jan 2014

@slavik79 zablokovana bola @irriss, teatro spravila @anjelicek26