Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

ciarka
13. júl 2009

Monci- a kedy budu motivujuce albumy????

Zoya-super ubytok.
Ja dnes
R-jogort a grahamovy rouok
D- 2palicky
O-kurac.maso so syrom a broskynou a ryza
OL-asi kiwi
V-neviem

Zatial 0,7lvody a 3dcl caju.

Monci-a aky caj pijes,nazov a znacku ak mozes.

monca4ever
autor
13. júl 2009

ciarka hned jak budem mat cas a opraveny PC doma 😉

morenka
13. júl 2009

Ahojte dievcence...takze mam za sebou :
ranajky: aktivia a jeden knekbrot
obed:ryza,omacka a vela zeleniny...
olovrant: melon a bebe dobre rano...

zacinam byt hladna ale v poho....nemala som desiatu lebo som dnes zacala brigadovat ako casnicka tak nemam cas ale pohybu som mala habadej🙂

aj tekutin....🙂 pekny dnik

monca4ever
autor
13. júl 2009

morenka pozor na BEBE dobré ráno
ono sa tvári diétne ale má dost kalorií 😉

morenka
13. júl 2009

vazne???? och boze.....diky za avizo....

janette4
13. júl 2009

tak ja som mala na olovrant1marhuľu a 5suchárov,či ako to mám nazvať-také tie suché plátky bona vita sa to volá,a na večeru melón.vodu už nepočítam, pijem aj čistiaci čajík.

a idem cvičiť ☹

zoya1
13. júl 2009

ahojte, tak ja dnes:
R - poobjedané kôrky z hrianok mojich detí (viac som nestihla)
D - dojedený puding po dcére !!!! (fuj nechutná som nie?)
O - varené zemiačky a údené brav. koleno (trošičku)
OL - nemala som
V - trošku údeného kolena + kaiserka celozrnná
Voda, voda voda.
Pohyb - konečne som dohrabala záhradu cca 1 hod (aj som sa krásne opálila) a teraz ešte idem cvičiť.
majte sa krásne.

marianka1122
14. júl 2009

ahojte ja som sa dala na chudnutie pred tyzdnom. zasa. skusala som seriozne diety akoze 5 jedal denne zelenina ziadne tuky,ale to na mna nezabera lebo ked uz mam to jedlo tak si stale dokladam a ono je jedno ze jes nieco dietne ked si toho navalis za dva taniere. tak som skusila to jedine co zabera nezrat. takze jem rozky a jablko. a aj to len do piatej. je to hroza ist spat ked ti skrka v bruchu, ale snad to aspom bude mat nejaky viditelny vysledok

mukky
14. júl 2009

baby ahojte 🙂

My sme mali 3 oslavy pocas jedneho tyzdna,nejedla som takmer nic,ani chlieb ci prilohu a nepribrala som,len v nedelu ked som ja varila a maly mal narodeninky,som si dala konecne po 3 tyydnoch normal obed,pecene kurca,vyprazany rezen,zemiaky,tatarka,kapustovo mrkvovy salat a neskor 2 kusy torty,no a vybehlo mi hore pol kila 😀 😀 ,alkohol ziaden,trosku v nedelu pomarancoveho dzusu riedeneho vodou.. 😀 ale nejak vazne to neberiem,ide sa dalej 😀

taze telo dostalo sok ked som si nalozila normal porciu obedu ako to byvalo volakedy pred chudnutim a ulozilo so to do zasoby 😀 😀 no a 3 dni som nebola na stacionari...ale od dnes opat zacnem

od zaciatku chudnutia som mala ako sladkost asi 3 krat zmrzlinu,a teraz tie torty kazdy den pocas 3 oslav ,ale 2 dni som aj s tortou schudla,treti krat to uz slo hore..Nemala som keksik,ani cokoladu,cukriky..to bola moja kazdodenna radost pred tym v noci 😀

mukky
14. júl 2009

tesim sa ze sa Vam dari,supeeer 😵

zuza80
14. júl 2009

mukky-aj tak dobre si myslím,šikulka si a držíš sa.ja som dala dole zatial 1,5 kila a tiež mohlo byt viac, keby som sa cez víkend nerozožrala.zatial mám za sebou musli s mliekom, kávičku a trocha jogurtového nápoju odtučneného. ale už aj prechádzku cca 3km a pádim zas von. a včera som cvičila na fit lopte, síce len 15min, ale aj tak super,nebolo na to viac času,boli sme skoro celý čas vonku a večer som už nevládala.

mukky
14. júl 2009

zuz ved to je pekny ubytok 😵 ,ja idem spinkat s malym,poom nakuknem

morenka
14. júl 2009

ahojte dievcence..tak ja som prisla s pracicky a brutalita...mam svalovku na rukach i na nohach ale som rada....
dnes som mala len aktiviu a na obed troska ryze a meska s kopou zeleniny....
dufam ze sa ten moj pohyb v robote odzrkadli aj na mojej vahe🙂

prajem prijemny dnikk

janette4
14. júl 2009

ahojte.ja som dnes akosi nestíhala jesť.ráno som mala 1chlebík s trošilinkou masla,2plátkové syry,1rajčina,káva, na obed 1/2jogurtu a na večeru 1domácu presnidávku.hladná som jak čenkovej deti 😝 .

ja mávam chuť na sladké asi tak každý tretí deň. a to si dám buď 1zmrzlinu alebo 2-3kocky horkej čokolády.radšej si tú chuť na sladké uspokojím,lebo viem,že keby som sa prekonala,potom by som zožrala celú tabličku 😝

mukky
14. júl 2009

janette neprehnala si to s tym obedom a vecerou?Nejak vela jedla,nie? 😀 😀 😀 😎

zuza dik 🙂

morenka to vies ze sa to odzrkadli,ja som tiez tak schudla 5 kg asi za 3 tyzdne,v super 😝 😝 robote 😀

hasleerka
14. júl 2009

pekný večer, tak snád sa dnes môžem aj ja viac pochváliť
r: cereálny chleba s maslom
d:káva
ob: trochu gulášu
ol: melon, káva
ve: melon

ale hlavne som mala riadny pohyb, hrala som bedbinton 🙂

zoya1
14. júl 2009

ahojte! tak mne sa zdá že nejak menej jem 😀 žeby sa mi stiahol konečne žalúdok???? 😲 😲 😲 tak dnes:
R - nič, len čajík
O - trošku zemiakového prívarku
OL - tvarovohá paťa 1 ks !!!! - neodolala som
V - nič, len voda
A pritom vôbec nepociťujem hlad. To by som mala nie? Teraz si namýšľam, že keď nepociťujem hlad tak nechudnem. A cvičila som (dnes som dajak menej vydržala ako obvykle - bolelo ma celé telo) a 2 hod som žehlila. V štvrtok odchádzame na dovolenku tak chystám pomaly veci. Zajtra mám 12-ku v robote, tak dúfam že to so stravovu nepokafrem. Pá pá
Inak váha ukazuje zase -0,5 kg 😉 😉 . Teším teším. Zajtra sa ešte pre isotou odvážim aj v robote a večer dám info.

monca4ever
autor
15. júl 2009

vcera som sa vazila mam 64kil sa teim
jak neviem cooooooooooo aaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
rozdiel od 90 kil na zaciatku 😀

simona55
15. júl 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaa chcem schudnut!!!!!! vazim strasne vela.

hasleerka
15. júl 2009

zoya to máš dobre že už necítiš hlad, beda ja som včera bola taká hladná, som ani zaspať nemohla

simona, ahoj, pridaj sa k nám 🙂

monca super , niečo podobné potrebujem aj ja, ale nemám takú pevnú vôlu ako ty , takže mne to bude dlhšie trvať

monca4ever
autor
15. júl 2009

simona ved sa pridaj čo Ti bráni? 😉

Hasleerka pomaly ale isto 😉 ono to pojde
uvidíš, ja Ti verím 😀

monca4ever
autor
15. júl 2009

dnes ranajky : nízkotučný jogurt a trochu pohánky do nho
desiata : trošku jablčka postruhaneho s mrkvou
Obed : saklová 40 kaloriova polievka
Olovrant bude : zrnný super drahý a super diétny mini plátok
chleba a 2 cherry rajčinky 😀
Večera bude : pol sáčka ryže v neosolenej vode varený a kúsok
kuracieho prsa, zeleninka 😉

Vy čo papkáte dievčatá dnes? Pochválte sa mi 😀
V práci sa mi SUPER dnes darí už mám 2000 zarobené 😀

ivella
15. júl 2009

ahoj dietarky 😉
je tu niekto kto koji??mate vsetky rovnaku dietku alebo ako to tu funguje?rada by som nieco zhodila,no a potrebujem nad sebou kontrolu...ale aby som nestratila mliecko 😉

janette4
15. júl 2009

ahojte.Ivella, ja by som radšej nad diétou ešte nerozmýšľala,veď si ešte len nedávno porodila.

tak ja dnes na raňajky:2polystyrénové chleby,2plátkové syry,rajčina,káva
D:voda,
O:kapustnica-trošičku a trochu číny a pečivo
Olovrant bude asi nejaké ovocie a večera neviem.

ja som išla včera spať taká hladná...v posteli mi škvŕkalo v bruhcu.muž ma posielal,nech sa idem najesť,ale vydržala som a nešla.

mne sa váha zastavila na tých -3,5kg,ďalej to nechce ísť.aj málo papám,aj cvičím,a nič ☹ nemám motiváciu ☹

zoya1
15. júl 2009

ahojte dievčatá!
tak mám to potvrdené -3,5 kg aj na mechanickej váhe v robote. 😀 😀 😀 Doteraz mi váha v práci neukazovala úbytok a teraz hej sa tak neuveriteľne teším.
dnes:
R - celozrnná žemľa, maslo, šunka
D - detto
O - pečené zemiačiky, kur. rezeň so šampiňónmi (sa kolegyne smiali že takú malú porciu ešte u mňa nezažili)
OL - vtáčie mliečko
V - ešte neviem pravdepodobne nič, keďže zajtra odchádzame na dovolenku a ešte nie som pobalená takže nič nebudem stíhať. A ráno vyrážame veľmi skoro.
Ešte sa ozvem večer ak stihnem. Držím všetkým palce.

mukky
15. júl 2009

ahojte,ja som dnes zatial este len jedla jogurt 200 gramovy,som veela spinkala konecne po dlhej dobe 😀
ja mam to pol kila este na sebe co mi vyskocilo hore,ale mam citaka ze zajtra by uz mohlo byt dole 😝 😀

ivela si kratucko po porode,na dietu ani nemysli,tes sa z babatka aj keby si mala 300 kg,tak po 6 tich mesiacoch ked uz bude papat aj tuhu stravu a mliecko uz len papat nebude, by som chudnut skusila ak je to potrebne.....ale to vies,uz mas 2 deturence 😵 ale jasne ze nie je pravda ze treba jest za dvoch zaprazkove polievky na oleji..to je len mytus,mliecko sa tvori z polievky´=tekutiny a nie zo zaprazky..

monca4ever
autor
15. júl 2009

ivella ahoj čítaj dozadu, tam som radila stravu aj cvičania
pre kojace 😉 a veselo sa k nám pridaj 😉

janette4 pekne papkáš klobúk dolu 😉 -3,5kila je supeeeer 😵

mukky kolko to už máš dole??

zuza80
15. júl 2009

ahojte-tak ja zatial super
r-bagetka so šunkou
d-jogurtový nápoj
o-zeleninová polievka
olov.-bageta s bielou redkvičkou
v-ovsené vločky zaliate vodou
medzitým bol aj melón.
mon-ja mám problém s čokoládou.neviem jej odolat. chróm na mna nezaberá a ani kvalitná horká, tú ja nemusím. ja rada sladké.ked ma chytia tie chute,no hrúza. radšej na to nemysliet.

janette4
15. júl 2009

tak ja som mala nakoniec olovrant jeden rožok a na večeru jogurt a pol nektárinky.ale som strááášne hladná.

zuza, ja našťastie horkú milujem,takže keď ma to chytí,dám si várovú a som spokojná. 😀

morenka
15. júl 2009

ahojte dievcence...dneska som to do.....mam strasnu chut na nieco tak som si dala tycinky aj sladku vodu som pila..booze neviem co to somnou je ale chut je chut🙂 dufam ze zajtra bude lepsi den🙂

dobru nocku prajem