Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mukky
15. júl 2009

ahojte,ja sa cestne a bez mucenia priznavam ze som vcera v noci zjedla 9 kuskov z dezertu a asi 2 hrste lentiliek 😀 ,som si povedala ze si chcem dat ako odmenu 😀 ,a viete ze mi to nejak ani nechutilo? 😕 😕 ,asi ma prist mrcha lebo mam chut aj dnes na sladke,,ale idem si dat caro a oklamem zaludok

ciarka
16. júl 2009

Tak babulky ako?
Mukky-ved ked to nebolo vecer,tak kludne,raz za cas.

Inak babulky som sa vazila po ranajkach,lebo malu som vazila a ona ma tam nahnala a podotikam po ranajkach a mam 3kg dolu.Mam 59,2kg.Na zaciatku 62,1.

dnes R-jogurt s cerealiami,kava

D - 2 nektarinky
O-polievka a cestovina s cukinou
Ol-neviem asi kivi a rozok grahamovy
V-melon

janette4
17. júl 2009

ahojte.jéjda,ako ďaleko som vás našla, čo tu už nik nechudne? 😲

ja som mala včera na obed (raňajky a desiatu si už nepamätám) omeletu z 2bielkov a pol papriky, na olovrant 2pizza koláčiky z lístkového cesta,a na večeru cestoviny so zeleninou a jogurtovým dresingom.dne raňajky 2kréhké chlebíky bona vita,desiata čaj.

večer odchádzam na dovolenku,tak sa tu držte,ja neviem,či vydržím,keď sa vrátim,prečítam,ako sa vám darilo.

hasleerka
17. júl 2009

ahojte, ja vás len prečítam, nemám ani čo písať, strava nič moc, ale snažím sa aspoň po tej piatej nejesť a ani tie sladkosti ... snád aspoň aj to pomôže ☹

marorlinko
17. júl 2009

caut,pridam sa. ja som schudla za 3mesiace 10kil zo 62kil na 52kg moja vyska je165cm,ked sa chce tak to ide znovu mozem nosit velkost ako pedtym nez som otehotnela vel.34-36 citim sa lepsie jem zravo cvicit nmam kedy ale ajdomace prace su pohyb.

mukky
19. júl 2009

Nikde nikto 😕 😕 😕

Ja stale stojim na vahe,ale nepriberam..za 3 tyzdne sme mali 4 rodinne oslavy a vcera poslednu,tak trosku mi to pokafralo...jest som jedla nejak nejedla,praveze skoro vobec a bez priloh,len vzdy bola torta a dala som si zakazdym,super ze uz nebude ziadna oslava 😀

takze som na vahe minus 3,2 kg

zoya1
20. júl 2009

Ahojte!!!!
Tak ja sa hlásim po dovolenke. Musím sa priznať, že tam nebola možnosť dodržiavať to čo doma. O cereálnom pečive som tam mohla len tak snívať, ani sucháre a nič podobné. Takže som jedla normálny chlieb a aj vianočku. Som myslela že keď sa odvážim tak dostanem infakrt, ale nie. Nepribrala som nič!!!!! A to som ani necivčila. Ale od dnes povinné cvičenie. Mám dolu 3,5 kg a som nažhavená aby to išlo dolu tak rýchlo ako doteraz. A vy ako? Kde je naša Monca??????

mukky
20. júl 2009

zoya tak super 😵 a kde a kolko si bola na dovolenke?

zoya1
21. júl 2009

Ahoj Mukky!
To tu už nechodí nikto len my dve???? 😀 😀 😀 Boli sme na Ukrajine u našich rodinných známych. Mesto Ľvov. Bolo neskutočne dobre. Ukrajina je úžasná krajina.

mukky
21. júl 2009

zoya asi.. 😀

ano viem,mam ukrajinske korene 😀
ale je tam aj neskutocna chudoba,ved si isto videla...ale ludia tam,aj ked maju malo,su veeelmi pohostinni a uctivi

hasleerka
21. júl 2009

kočky ja chodím nazerať ... ale nemôžem prispievať ... som lajdák ... aj ked tie horalky stále nejem, papkám všetko možné ... aj na váhu sa bojím postaviť, či som nepribrala späť tie 2kg

mukky
21. júl 2009

haslerka ved sa skus odvazit...a ak si nepribrala tak pod dalej..a vyhrad si na horalku cas,daj si ju v urcitu hodinu ked budes relaxovat...da sa schudnut aj s horalkou,....

inac ja som volakedy horalky milovala,ale snad pred 10 rokmi,teraz maju uplne inu chut 😝 a ja tam citim umelinu nejaku,aj asi umele sladidlo 😝

hasleerka
21. júl 2009

mukky neboj ja akože pokračujem dalej, nevzdávam to ... mne hrozne chutia tie arašidky z jednoty a potom mila, mäta a desila ... dnes sa budem zase snažiť po piatej nejesť

monca4ever
autor
21. júl 2009

dievcence zastrelte ma ale ryyyychlo 😅 🙄 🙄
predcerom, cera aj dnes sme boli v restike a co si
ja krava nedam? Syr, hranolky tatarka 🙄 🙄 🙄
ale dnes abo zajtra ideme kupit stroj na cvicenie brucha
tak odcinim 😝

mukky
21. júl 2009

haslerka telo si niekedy potrebuje energiu aj sladke 😀 ,ja som 3 tyzdne nemusela,a teraz mam chute a aj som si dala....ale nie vela,trosku..vcera v noci po druhej som bola na stacionari 35 minut 😀 ,lebo som si to trosku vycitala...ale ortodoxne to brat nechcem,ak pride chut,nieco male si dam,a potom si dam menej kaloricke jedlo aby som to vyvazila...

hasleerka
21. júl 2009

mukky ja práveže ani chuť na tie horalky nemám ... len papám moc a samé kalórie ... no ale šak ked zjem 5palaciniek, tak už ani nemusím mať chuť na horalku ☹

mukky
21. júl 2009

spite?ja mam citak ze rano budem vazit menej....dal by boh 😀

zoya1
22. júl 2009

Ahojte!
Tak ja teraz s váhou nejak stojím. Dole len tie 3,5 kg. Ale je pravda že som trošku popustila a pojedla som aj chlebík a iné prkotiny. Ale dnes už nie!!! Dokonca som si včera kúpila aj ALLI - to z reklamy - tak dúfam že to pomôže. Pozdravujem Vás.

mukky
22. júl 2009

ja stojim stale na vahe,ale neva...som zvedava ci zajtra nieco ubudne.....ale mam pred ms tak som asi zavodnena ako vzdy... 😝

claudee
22. júl 2009

ahojte 🙂
Od pondelka som sa aj ja dala na zdravé stravovanie, konečne 😅 a objavila som toto forúm, tak som sa rozhodla opisovať aj moje bojovanie 😀 strašne mi pomohlo k vôli aj to, čo všetko ste popísali vy 🙂 ste squellé 😉

no ale späť ku mne..takže neviem koľko vážim, radši to nechcem vedieť 😅 odvážim sa až po 2 týždnoch diéty 😀
dnes som mala:
ranajky- o 9:30=>psenično-razny chlebik s dietnou salamou a rajčinou
desiata- o 11:00=>zelený čaj
obed- o 13:00=>ryža + kečup + kyslá kapusta
večera- o 17:30=>nanuk

viem, že som ten nanuk nemala mať 😖 lenže bol to nogger choko a a to milujem 😵 a okrem toho nekupovala som si ho ja, ale môj braček na mňa myslel 🙂

inak samozrejme, že aj cvičím...každý Boží den 1,5hodiny alebo 2 hodiny na stacionárnom bicykli...ale samozrejme nie naraz, to by ma inak bolel zadok 😀 naraz som na nom tak 40-45 minút
okrem každý den hrávam ešte tak polhodinku badminton 🙂

a pitný režim : denne vypijem minimálne 3L vody...ked som dlho hore, napríklad ako dnes aj 4L..

mukky
22. júl 2009

clau ahoj...ale asi si sa mala radsej odvazit aby si vlastne videla pokroky...

tak veeela stastia v chudnuti 🙂

mukky
22. júl 2009

clau ale asi ta sklamem,dietna salama vobec nie je dietna,ak myslis tu podobnu liptovskej 😝 😀 ,mala som n iekde doma kaloricke a vselijake este k tomu tabulky a nebola vobec dietna 😝 ,ale skor nezdrava...sama muka a ecka....to skor si daj kvalitnu sunku

mukky
22. júl 2009

alke inac strava super a tolku sportu fiiiha to ti zavidim uprimnemne 😀 ,ja by som tolko nevydrzala..

monca4ever
autor
23. júl 2009

dnes mi priniesli ab king pro juchuuuu 🙂

claudee
23. júl 2009

mukky, ahoj..viem, viem, že diétna saláma nie je diétna 😀 ale potom som mala doma už len Inoveckú, a to je asi ešte horšie 😝 a okrem toho ju moc nemusím 😖 inak zvyknem jedávať šunkovú salámu 🙂

noo tak ten šport sa snažím fakt čo najviac.. inak ten stacionár a badminton praktizujem už hádam mesiac, lenže jedla som všetko 😀 až teraz som si upravila aj stravu 🙂 skúšala som aj behať, ale to ma nejak nechytilo. to nie je pre mňa. radšej sa vytrasiem na bicykli. 😀

monca4ever, fakt si krásne schudla, nemôžem ťa nepochváliť 🙂
a môžem sa spýtať koľko denne cvičíš? a čo zvykneš? 🙂

claudee
23. júl 2009

jááj a som zabudla ešte, že kočky niekde vpredu písali, že papajú tie tzv. polystyrénové ( ryžové) chlebíky..
no tak ja by som ich nepapala, pretože som nedávno čítala, že :
100g celozrnného chleba má 1000kj
100g ryžových chlebíkov má 1600Kj..
len som vás chcela osvietiť 😀

monca4ever
autor
23. júl 2009

marolinko kraaasa ja mat Tvoje kilá ... Si macher !!! 😉

mukky zasa lentilky, Tvoja vášeň ??? 😎

claudee ja viem že ryžový chelík je sviňa 😝
A dakujem za pochvalu už ke to viac ako 23 kíl čo som dala dole 😀 😀 😀
a cvičím jak sa podarí niekedy každý den niekedy len 2 krát za týden,...
Ale ide to teším sa hihi 😉

zOYA1 ALLI JE LEN PRE LUDÍ S bmi NAD určitú hranicu oinak sa neodporuča 😒

mukky
23. júl 2009

odchadzam na chatu,vecer nakuknem,paaaaaaa

hasleerka
23. júl 2009

ahojte , ja nás len posuniem o kúsok ... žiadna zmena, necvičím , neviem sa doma prinútiť ... už aby bol šk.rok a začal aerobic ...

rejocka
24. júl 2009

🙂 ahojte dievčatá môžem sa pridať k vám motivovali ste ma ako to pekne zvládate,všetko som si prečítala a začínam aj ja,nech sme všetky kočky 😅 páá pekný dníček