Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

bianca
24. jún 2009

mukky ja mam tiez hypo ale asi si po 7 rokoch a +48 kg liecby zacinam uvedomovat ze je to aj celkom slusna vyhovorka.Je pravda ze zatial kazda dieta skoncila neuspechom a ked som sa aky taky rok udrzala na rovnakej vahe tak to iba koli tomu ze som nejedla skoro nic.Mame to tazke

ani8
24. jún 2009

JA som pribrala 15kg za pol roka pred vianocami som vážila ešte 53 kg ostala som tehotná a vravela som si že čo zjem papam pre maleho no v 6 mesiaci som potratila a jediné čo mi ostalo je 12kg človek by si povedal že ked sa trápi kila idu rýchlo dole ... aspon to tak bolo..ale teraz to akosi nefunguje...akurát ako vy píšete mám roztiahnutý žaludok a zjedla by som naozaj všetko..musím sa teraz vela premáhat aby som "nežrala" jem len ranajky a obed potom už nejem nič ale stojí ma to vela síl lebo priatel je závislý na vysmážaných jedlách a syroch.Je tažke odolat čipsom o pol jednej v noci dá dost usilia kupila som kolieskove korčule a chodím jazdit ked prší aspon doma si zacvičím ale váha sa vobec nehýbe...ach jooo....

monca4ever
autor
24. jún 2009

ikatarina ja som videla viacero DVD o chudnutí
ale mne najviac vyhovuje Zora ochodnická DVD
sa volá Efekt... Spevnuje a je efektívne...

bianca vitaj spolu to zmákneme ja už mám 20 dole!
dá sa to ver mi 😉

mukky platí mala som moje tučné fotá ale zajtra pridám aj tučné
aj chudé nech je to vidieť... Oki zajtra čakajte kočky 🙂

jannca niečo vykúmáme ja som to robila tak že večer som šla zo
psami na dlhúúúú prechádzku a potom hned lahnúť. Tak sa dá
celkomoklamať hlad pred prechádzkou papať potom už nie.

maruschka ja mám royal vlákninu a je dobrá ideš na to dobre držím
palce len tak delej... 😉

ikatarina
24. jún 2009

Si sa Monča ale rozbehla 😀 😀 😀

monca4ever
autor
24. jún 2009

dievčence moje chudnúce dnes som mala ráno celozrnnú žemličku
naobed jogurt nízkotučný s troškou najdietnejších vločiek a teraz
som si dala najdietnejšiu saklovu polievku 40 cal má iba..
Bolasom aj v posilke na steperi som za 22minút prešla 3 100 schodov
a na stroji dream Healther 8 kilometrov..
a môj počítač krokov mi teraz oznamuje že som za celý den prešla
6,5kilometra bo som vybavovala a všetko som obišla peško...

Ale vypadá to na dnes až moc ideálne tak si to idem pokaziť akurát 😝
Idem totiž na pivo 😝 😝 😝

Ale pekne to tu ide mám Vás rada držte sa babuľky moje hladné 😉

MIMIKYKY som rada že si tuuuuu mojka 😵

monca4ever
autor
24. jún 2009

😉 ikatarina snežím sa každej babe poradiť a každá
sme individualita nedá sa to poňať globálne
tak každej odpisujem ale su strááášne zlatá jak si
písala že "naša monča" Ti poradí 😵 😵 😵 😵 😵
strááášne ma to ohrialo pri srdci

bianca
24. jún 2009

monca4ever super.Si sikovna.ja mam problem h lavne v tom ze ja radsej nebudem jest nic ako nieco co mi nechuti.A hlavne cele doobedie sa nemozem dokopat jest.Hrozne

maruschka
24. jún 2009

ani to nerob, že konzumuješ len obed a raňajky..Veď raňajky sú základ..Desiata je buď jogurt, ovocie, zeleninový šalát, hocičo ľahké a obed tiež normálne-ale menšia porcia a nie vysmážané, atď...Olovrant ako desiata a večera znova niečo ľahké...

Ako má ten stresovaný, vyčerpaný organizmus šľapať len na raňajkách, nejakých kávach a malom obede? Potom by si zjedla hocičo a nemyslíme na nič iné, len na to, čo všetko by sme do seba nahádzali, však? Ale keď jeme pravidelne a zdravo, nemusíme myslieť na to, že by sme zjedli koňa-vola, lebo nie sme hladné..
Moja kámoška-kedysi bola majsterka vo fitness a teraz má dve dospelé deti a je to kočka bez deka tuku na tele hovorí, že treba jesť 5x denne..Sama to praktizuje, občas, keď počúvam, čo všetko pojedla, až mi je z toho ťažko, ale ona jednoducho tak naštartovala to trávenie tým pravidelným stravovaním, že telo nemá potrebu ukladať niečo do zásob, tá vyvážená stravy dokáže poskytnúť telu všetko, čo v ten moment potrebuje k fungovaniu...
Ja viem, že je to kopec mojich rečí, ale inak to ani nefunguje, len že treba naštartovať trávenie pravidelnou stravou v malých porciách a hýbať sa - plávanie na jazerách, prechádzky, bicykel, turistika, vybehnúť len tak von a prejsť dve ulice/občas ma to chytí v prestávkach na reklamy, keď beží film/..

monca, ale akože 20 kg-klobúk dolu,paráda....ale ty si televízna celebrita-pozerala som ťa.. 😉 🙂 🙂

monkula
24. jún 2009

maruscka, kamoška má pravdu..
pravidelnou stravou štartujete metabolizmus, teda telo vie, že dostane najesť, tak nepýta, tak laicky povedané..

bianca, ale okamžite sa začni pravidelne stravovať, inak budeš len kysnúť a kysnúť.... tak natvrdo Ti to poviem...
len nerobte to, že teraz si poviete chudnem a začnete hladovať.... nemali by ste pociťovať vlčí hlad, to je zle... malé porcie, viackrát denne, pohyb, veľa piť....

neviem, čo ešte, veď s apýtajte...

sticker
24. jún 2009

Bianca je to isté....doobeda okrem kávy nie som schopná dať do seba nič 😒 A keď zjem obed -nech je to už hocičo tak vždy, ale naozaj vždy mám strašnú chuť na sladké. Nezaberie ani dať si druhú kávu. Tá chuť je tu stále .

monkula
24. jún 2009

sticker, nečudujem sa...
čo papávaš na obed? Predpokladám, že nejaké to mäsko, cestoviny.... telo vždy potrebuje sacharidy, tuky, cukry, bielkoviny.. Ak si dáš mäsko a ryžu, tak to máš najmä bielkoviny a sacharidy, takže telo pýta cukry a tuky, všetko musí byť vyvážené... 😉

sticker
24. jún 2009

No ja sa snažím nekombinovať - mäso a zemiaky, alebo ryža... Takže ak je to mäso tak so zeleninou.
Ale dnes som mala iba polievku, lebo som bola po nej plná. Ale na to sladké bola chuť aj tak 😅

monkula
24. jún 2009

skúšala si chróm?

sticker
24. jún 2009

Ja potrebujem iba 3-4 kilá dať dolu a spevniť. Teraz som bola dva týždne nie fyzicky v poriadku, tak som necvičila. Pre zmenu sú choré malé, takže zase necvičím.
Tak už len čakám, kedy bude všetko aspoň ako-tak v poriadku a zase začnem. Ale mne sa dá iba večer. A je pravda, že vtedy ma to aj najviac baví 🙂

sticker
24. jún 2009

Nie 🙂

zdenka112
24. jún 2009

ahoj mozem sa k vam pridat?ja by som potrebovala 5 kil dat dole ale akosi to nejde.mam 62 kil vyska 166cm.hlavne vnut.stehna by som chcela vylepsit.pradte.dakujem

zuzu80
24. jún 2009

monku ako dnes sacharidove vlny? 😉

Dala som si karnitin,a idem na spining

sticker
24. jún 2009

Mon klobúk dolu, že vydržíš týždeň držať tú diétku. Aj keď teda ješ 6 a 7 deň ľubovoľne.... Ja som to nezvládla tento týždeň. Ale aspoň viem, čo ma čaká ten ďalší 🙂 😝

janka_pn
24. jún 2009

monkula, ty si tiez strasne mudra, ako si pisala 😉 , tak sa ta chcem spytat, ci nevies, ci sa moze brat pri kojeni ten l carnitin a ten chrom (na co je dobry chrom? 😕 ) ako zaposobila tvoja dietka? pochutnala si si dnes na tej zemlicke? 😀, som zvedava kolko zhodis.

monika, ja som uz nastartovana na ten pondelok, sa normalne tesiiiiiim 🙂. no a potom dam tie vlny 😀

prave som zozrala pol kila visni a mam strasne vycitky svedomia 😠

monkula
24. jún 2009

sticki, skús..... 😉

zuzu, dobre, zase do bodky dodržané.... 😎 😎 😎 😎 akurát papám cestoviny s tuniakom.... 😉

zdenka, zmena jedálnička a na vnútorné stehná, sú dobré výpady a plié drepy
ale upozorňujem že sa nedá schudnúť len z jedného miesta, chudneš komplexne....

zdenka112
24. jún 2009

ja som drzala 90 dnovku a dost som schudla ale ostali mi len sirsie stehna.dufam ze sa mi to podari schudnut lebo ma to strasne stve.

sticker
24. jún 2009

Mon keď teraz ješ, tak spať pôjdeš tak o jedenástej? Ja by som sa bála teraz jesť... Ale zase ja necvičím na rozdiel od Teba 🙂

zuzka1.
24. jún 2009

ozaj mon, kedy naposledy jes???

bubinko83
24. jún 2009

baby a vedeli by ste mi poradit ako zhodit nejakych 7 kil čo mi zostalo po porode? 😢 Nemožem sa toho zbavit,ale musim sa priznat že sa nijako neobmedzujem čo sa tyka papania.Moja najproblemovejšia partia je brucho.Inak som ako-tak v norme 😉

janka_pn
24. jún 2009

bubinko, ja presne taky tak 😝

bubinko83
24. jún 2009

janka aj teba trapi bruško?Kolko potrebuješ zhodit?

janka_pn
24. jún 2009

ano, zostala mi vytahana koza 😝 cca 7 kg by som chcela 😅 , ale ja 4 by potesili.

bianca
24. jún 2009

monkula ja mam teoriu zmaknutu len prax viazne...vdaka mojej praci (teraz samo MD)to bude tazke zmenit.Tam som vstavala o 4 rano a niekedy som sa nestihla do 19 ani napit

sedmokrasska
24. jún 2009

ahojte baby. my sme doma po vecernej prechadzke.

dnes som mala oddychovy den - bez cvicenie, za to dve prechadzky a hore schodmi na 6tku peso.

ranajky - 3 chlebiky wasa + karicka rodinka 7% + paradajka

desiata - grepik

obed - dve mrkvy + jorurt s vlakninou

vecera - kuraci vyvar ( to som asi zhresila ) 😎

sedmokrasska
24. jún 2009

zajtra mam nejake vybavovacky, ale som zvedava, ako dopadnem. lebo zajtra by som mala mat len tie aerobne cvicenia, ale nemam ani bike, ani stepper, ani svihadlo, a po schodoch behat 45 minut si celkom dobre neviem predstavit. hm 😒 neviem, ako to budem zajtra riesit.