Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

simka9122008
6. jan 2010

Ahojte, tak už som slamená vdova, drahý odišiel tak pred 15 minutami , už sme si zase na seba tak zvykli a už musel odísť, škoda
tak od dnes začínam, kto sa pridáva držím palce

simka9122008
6. jan 2010

ja som pribrala najprv 3 kilá, potom 2 zišli dole, totžto som dodržala kávu bez cukru a pečivo som vôbec nejdla, tak mám rovných 66 kg

mukky
7. jan 2010

ja som zvedavá na vahu dnes..nechce sa mi spať a pijem kavu od hladu 😀
baby tak vela štastia 😉

lindda
7. jan 2010

cafte tak hlasim sa na chudnutie som opat ako gula v septembri som schudla 13 kil a uz ma 7 spat som ako prasa hnusna od pondelka koncim idem behat a nezrat ale jest fuj je mi so seba zle 😠 😠

mima1
7. jan 2010

lindda kolko vazis a merias? pises ako keby si mala 120kg a 150cm 😀 😀 😀

hasleerka
7. jan 2010

mima presne idem linde napísať že prasa vyzerá inač ako ona 😀 ... teda ja som dosť silná ale ako prasa sa necítim 😀

dnes už začínam tiež trošku menej papať ... len ešte ráno som si dala koláčik ku kávičke a už dnes žiadna sladkosť

mukky ty si fakt nemohla spať , že o 4 si ešte strašila

maruschka
7. jan 2010

dievčatá, tak sa k vám pridávam už po 3 krát..Vždy som moje zdravé stravovanie z nejakých uletených dôvodov prerušila. Cez leto som vďaka športovaniu s dcérkami celkom pekne schudla-nemala som časť jesť nezdravé jedlá...Takže idem na to..Jediné, čoho sa asi nemienim vzdať je káva s mliekom-cukor nedávam...Inak mi je všetko jedlo ukradnuté..Mám rada zeleninu a od manžela som dostala pod stromček parný hrniec Tefal..

Nedávam si nijaké obrovské záväzky..Ako vždy sa chcem zdravo stravovať, viac sa pohybovať..Nič viac..Môj sen je mať 59 kg, ale to je fakt sen..Toľko som mávala za slobodna a po pôrodoch..
😎 😎 Teraz vyzerám ako slon. 😅 😕

mima1
7. jan 2010

a dalsi slon 😀 kolko vazite baby?

simka9122008
7. jan 2010

moja dnešná momentálna váha je 65,5

simka9122008
7. jan 2010

No moja vysnívaná váha je 60, ale nepohnevám sa ak to bude 55 😝

kingstonka
7. jan 2010

ahojte.... mozem sa k vam pridat aj ja? uz zacinam byt zufala ☹ mojim snom je tiez 59 - a ked si pomyslim, ze pred 4 rokmi som tolko aj vazila... teraz mam o viac ako 20kg navyse.... ak to takto pojde dalej tak sa ani nenazdam a budem mat 100...

... s dietami mam bohate skusenosti.... vzdy som nejakou nezdravou drastickou dietou par kil schudla, telo sa nastartovalo a potom sa chvilu aj darilo to udrzat ale samozrejme jojo efekt sa vzdy dostavil 😖 ... a teraz sa uz moje telo brani takymto dietam vsemozne.... za posledny rok som vyskusala este zopar diet- delenu stravu, tukozrutsku polievkuu.... ale uz to jednoducho nefunguje ...

Musim zacat chudnut zdravo aj ked pomalsie....

Mojim kamenom urazu su sladkosti :(

mima1
7. jan 2010

ak vyska? ja mam 170 a 60. len najhorsie ze hore nic a dole vsetko 😀 😀

kingstonka
7. jan 2010

simka..no ja som vzdy chudla zo 56 na 60...niekedy sa mi podarilo dostat na 57...v zivote by ma nenapadlo ze raz budem vazit cez 80!!! .... meriam len 164....no na zaplakanie... ☹

maruschka
7. jan 2010

kingstonka, sme na to úplne rovnako. Len ja mám 166 cm a 72 kg-je to hrozné,na zaplakanie a zahanbujúce..Sama som si túto nadváhu spôsobila tým, že vďaka nočnému učeniu ku skúškam som si chýbajúcú energiu z nevyspatia snažila dobiť prejednaním-vedomky,nevedomky...Skrátka som stále niečo jedla..A to je môj kameň úrazu.. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 No nerobím z toho tragédiu. Keď sa budem bičovať za to, že som si pokazila kilá, tak sa začnem prejedať ešte viac..Idem na to jednoducho-stravovanie, cvičenie..

Zatiaľ som čistý teoretik dietológ..Ale idem vytiahnuť parný hrniec a zvesiť kabát z elipticalu..
😀 😀 😀 😀 😀 😀 Inak si o pár týždňov začnem kupovať oblečenie v Moletke.. 😕 😕 😕 😕

kingstonka
7. jan 2010

..no moju velkost uz v moletke dostat 🙂
cely satnik som rozdala segram... stale len krutia hlavou, ze ci to som fakt do toho niekedy vosla 😠

tak ja som dnes bola doplnit zasoby zeleniny... a stepper musim vytiahnut spod stola 🙂

kingstonka
7. jan 2010

dnes velmi nikto nedebatuje....

chcem sa opytat- co zvycajne ranajkujete? ..lebo ja som si dnes uvedomila ze to posledny rok robim asi uplne zle...na ranajky jogurt a nic viac..... potom az obed....
tak som sa rozhodla oo dnes presunut ten jogurt na poobede ale co na ranajky...pecivo? cerealie? ...vacinou ani rano nie som hladna...

simka9122008
7. jan 2010

No ja zvyknem vždy na raňajky 2 celozrnné chlebíky so šunkou, alebo syrom a niekedy aj s džemom a to isté aj na večer

mukky
7. jan 2010

ahojte,ja som ako slonica so sloničaťom v brušku 🙄

hlásim -1 kg ale vobec sa neteším,je to len tolko čo som mala pred sviatkami 😠 ..cez sviatky som sa neperejedala,len som jedla večer a to ja nemožem 😖
dnes som jedla
ranajky- trosku pomela
obed-pol banána
olovrant-sojový rožok,praženica na masle,redkvička
večera 2 jogurty..
pitie čistá voda,1 káva s mliekom,hnedy trstinový cukor..uz len 1 lyžicku a stvrť 😀 ,bez neho nevypijem 😝

mukky
7. jan 2010

zajtra ideme na celý den na nákupy,tak sa teším ze bude pohyb riadny 😵
zatial sa držím,sladkosť som ešte nemala..

ianitka
7. jan 2010

Baby, pridavam sa k Vam, ja som zacala tesne po sviatkoch zatial len velmi pozvolna, vecer nejem a sladkosti tiez nie, pecivo len rano, k pohybu sa tak lahko nedostanem (vyhovorka jak vysita)... a dalej neviem co mam robit? 😉

hasleerka
7. jan 2010

vitajte kingstonka a ianitka ... ked nás bude viac, snád to pôjde lepšie .. no mňa by potešilo mať aspoň 70, na viac si už netrúfam ... no snád sa k tomu raz dopracujem ... lenže asi ťažko,ked som teraz zmlsla banán v čokolade ... ja už si tu pripadám ako taký provokatér a nie tá čo sa snaží chudnúť ☹

no tak ja mám odložené jedny nohavice spred 10tich rokov a som si slúbila že si ich raz oblečiem 😀 😀 😀

mukky a to si neumrela ešte ked si tak málo jedla

mukky
7. jan 2010

haslerka este som neumrela 😀
a dobre provokuješ 😀

ianat ahoj

kingstonka
8. jan 2010

dobre rano...

tak vcera som to vydrzala celkom podla mojich predstav......... olovrant jogurt...vcecera zeleninovy salat o piatoje potom uz nic.... a chystam sa ranajkovt 🙂

ale tie sladkosti .... a moj manzel je taky provokater.... 😠

maruschka
8. jan 2010

hasleerka, ten banán v čokoláde som si dala aj ja včera-boli sme na sánkovačke a prišli sme úplne decht, tak prvé čo napadlo moju chorú hlavu si dať bol ten banán-a pritom ich neznášam, tak to teda nechápem...
Kde sú tie časy, keď som mala 52 kg a za celý deň som stihla zjesť iba jedno kiwi alebo jablko-čo sme s frajerom /mojim mužom/ stále kadesi behali - boli sme také športové nátury, takže na rande sme chodili do hôr na hríby, bylinky, atď, plávali sme každý deň...ale to sme mali na seba viac času, ako teraz, keď máme drobcov, takže aj to stravovanie a disciplína boli omnoho ľahšie... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ale nevadí, pohyb a disciplína musia byť..Idem očistiť zeleninu do parného hrnca..čaute zatiaľ..

a svokra mi kúpila také super chrumky-obsahujú čisto iba pohánku, nič viac a sú také hnedé a dlhé..Neviem, ako chutia, ale dnes si ich dám k tej zelenine..Taký veľký balík tých chrumiek a stoja 50 centov.. 😉 😉 😉

lindda
8. jan 2010

mima1 mam 172 a 80 kil fuj je mi zle 😠 😠

mima1
8. jan 2010

baby ja ked vas citam co chcete jest alebo co jete tak ja som uz teraz hladna z toho. 😀 😀 to sa da aj vydrzat? 🤐 ze od 17 nejest? to ako vobec? az rano?

nnikka
8. jan 2010

bre ranko tak ja uz sa blizim k 65 zo 69kg

juuj mukky ides na to zhurta, rychlo schudnes, ale davaj pozor!!! ja som tiez tak nic nejedla a potom som sa zacala prezierat... ale tak ty si odbornicka 😉

ja vcera:
-chlebik s maslom a salamkou
-arasidy od nervov cely balik 😖
-spagety s domacim kecupom bez syra
pohar pivka na pretrovenie 😀
a 4x kava s mlieckom 😅

nnikka
8. jan 2010

mima1 ja mam 168cm a 65kg - a ak ti vlastny manzel povie ze si pribrala tak myslim ze je to uz alarmujuce... 😔

moja postava - ked Pan Boh rozdaval tak som si bola na prsia asi 3x 😝 trochu odstavajuce boky, ale inak ok... podla mna

nie ze by ja som bola nespokojna so svojou postavou, ale vies ked ideme na pizzu a ja doslova zhltnem syrovu 500g, - a este vrcim na manzela ked mi kusok ukradne, tak to je masaker 😠

nnikka
8. jan 2010

posledny prispevok 😀 dnes...

ranajky: chlebik s maslom a 8 koliesok salamy

obed: halusky s tvarohom

vecera: este neviem, ale volaco s vajickom... 🙂

a kava kava kava... a voda...

hasleerka - ZIADNA COKOLADA!!!! 😉

mima1
8. jan 2010

nnikka s takou pizzou nemam problem ani ja... 😔 ty si bola na prsia 3x ja ani raz he he. 😀 😀 😀
inak myslite ze ak by som prestala vecer navstevovat chladnicku o pol jedenastej nieje problem premna ked si dam to co na obed ryzu mäsko ze by som trosku schudla? ja ani dietu nechcem drzat ale na boky stehna a rit by som potrebovala schudnut malo dake kilecko dve tri 🙂