Ignoruje ma opravár notebooku. Čo mám robiť?

sumienka2525
20. jún 2009

Ahojte.
Potrebovala by som poradit, pretoze ja uz neviem ako to mam riesit dalej.
V decembri som kupila dcere notebook v Taliansku. Ale kedze bol v Taliancine potrebovala som najst niekoho kto by mi ho dal do slovenciny a podaval mi tam nejake programi a hry.
Moj priatel ma kamarata, ktory sa rozumie pocitacom a dakedy aj pracoval v pocitacovej firme. Tak mu este v marci zaniesol moj priatel dcerin notebook nech sa mi nan pozrie a porobi tam potrebne upravy. Vravel ze v pohode, ze do tyzdna to bude hotove. Ale od vtedy sa mi neozval vobec. Ignoruje moje sms spravy, telefonaty a teraz ma telefon este aj vypnuty. Pisala som mu aj cez facebook , priatel mu pisal aj na skype ale nic. A ja som ho uz aj postrasila cez sms ze to teda budem riesit inac ked ma ignoruje a aj tak nic.
Priatelovi opravoval PC viac krat a vzdy v pohode ale robil to u neho vo firme.
Minuly rok bol dotycny cele leto v zahranici na brigadach, tak mozno isiel aj tento rok ale aspon mi mohol odpisat na sms alebo vratit notebook ak odisiel prec. Neviem ani kde byva lebo chodieval po podnajmoch, nepoznam jeho znamych , nic. ☹ A najhorsie je ze som mala v tej taske na notebook este aj blok o kupe notebooku. Nemam ziadnych svedkov ze sme mu ho dali. Ja neviem ako to mam riesit ale dcerka je velmi nestastna koli tomu a ja tiez.

babacik
10. júl 2009

tak ahoj sumienka,co mas noveho?

sumienka2525
autor
10. júl 2009

babacik: Uz mu zvonil telefon ale nedvihal ani mne ani priatelovi. Budem musiet nieco vymysliet. Este sa mam stretnut s byvalim a pokecat o tom ako to budeme riesit, lebo aj on je nasraty ze jeho dcere nechce vratit jeho notebook. Pisala som aj jeho sestre a tiez nic len jednu nepodstatnu spravu mi napisala. Hmm . dam vediet ked sa to pohne.

sumienka2525
autor
28. aug 2009

Ahojteeeeee.
Tak prisla som sa pochvalit. Notebook mam uz doma. Konecne mi ho vratil po dlhych mesiacoch. A za to vsetko vdacim hlavne jednej nemenovanej osobke z konika ktora mi k tomu vsetkemu najviac dopomohla a keby niet jej urcite ho este nemam.
A dakujem ostatnym aj vam co ste mi radili. 🙂
Jaaaaj taka som rada, ze ho mam spät. 🙂

bibula
28. aug 2009

no super,tak si uzivaj 😉

sumienka2525
autor
28. aug 2009

bibula: 😉

babacik
28. aug 2009

tak to som rada ze ho mas uz doma a prijemne konikovanie 😀 😀

hasleerka
28. aug 2009

sumienka tak to je super ... ešteže dobrý ľudia nevymreli a človek sa dočká spravodlivost ...

lencul559
29. aug 2009

Krásny happy end. Aj ja ti gratulujem, že to tak dopadlo. 🙂 🙂 🙂 🙂

sumienka2525
autor
29. aug 2009

babacik, hasleerka, lencul559: 🙂 Dakujem ste zlate. 😉