Je to náhoda?
Nikdy som nebola zástanca konšpiračných teórií, ale po zhliadnutí tohto klipu si už neviem, čo mám myslieť. Myslíte si, že je to náhoda? Pod videom je okolo 53 tisíc komentárov z ktorých drvivá vačšina sa prikláňa, že to náhoda nie je. Aký je váš názor?
Video je z Eurovízie 2019, čiže rok pred pandémiou ak berieme do úvahy lehotu na "výrobu pesničky" podľa podmienok súťaže.
Plus ten text pesničky, ktorý je tiež viaczmyselný.
Vďaka za odpovede.
Ja už som na 7-mej minúte a fakt ma to nebaví viac. Čo by som mala hľadať akože? Tie masky, vďaka ktorým vyzerajú ako kone, či aj niečo iné? Lebo už to nedopozerám, je to nuda 😀
@rusalinka Je tam vela veci, co vypadaju ako symbolika (nie som na to expert) ale ta "korona" hlave a tie manevre voci tym ludom v maskach, ako ich zlozila, ten koniec ako padaju niekam do neznama a hlavne ten sepot na konci "wake up". Plus text nieco v zmysle, ze nie kazdy vojde do buducnosti a t d.
A zaklincoval to nazov pesnicky - "Future" - Buducnost
No s tymi konmi je fakt :D
@leeo myslim si ze nerozumies anglictine a ironii. Pretoze valna vacsina komentarov je myslena ironicky - ako to na youtube byva. Cim vtipnejsia somarina, tym viac lajkov. A dalsi to prisli pozerat z recesie, ze to vypada ako koniec sveta, co je celkom vtipne, kedze sme tu vazne v maskach v case pandemie. No a samozrejme nesmie chybat veta Who else came here just for the comments? ktora ma 8.4tis lajkov 😂
@leeo nuz ja si spominam, ze z jari 2020 som na oblohe videla taky zvlastny mrak, co vyzeral ako postava, ktora hrozi zdvihnutou rukou a kratko na to prisla poriadna burka.
zeby predzvest, co nas caka, ak sa nebudeme kajat?
neber to ako ironiu, ale hladat spatne takto "dokazy" predpovede buducnosti v kazdej veci, co sa len trochu podoba tomu, co sa potom realne stalo, je hlupost.
keby vypukla vojna, budu tvrdit, ze tym predpovedala vojnu.
pust to z hlavy. Keby tam vtedy predpovedala coronu, tak uz davno sama hovori o tom, ze to tam vtedy ludom naznacovala. ze ich varovala. vysielala varovne signaly.
pokial viem, ona sama o nicom takom nehovori.
ludia pocas krizovych situacii vedia stratit hlavu aj kriticke myslenie a zacnu hladat pevnu podu v kadecom.
preto nasi predkovia verili na boha blesku a hromu, bohov takych a onakych a pripisovali im rozne moci. aby si vysvetlili javy okolo seba. aby tomu dali nejaky konkretny "pevny" zaklad, ktorym by sa to dalo vysvetlit (a bolo ho tazko spochybnit, lebo kto vtedy mohol dokazat, ze taky a onaky boh neexistuje, ale za tym javom ina pricina? nikto. a ked to nemoze spochybnit, tak je to nespochybnitelne. 🙂 ).
dnesne hoaxy nie su nic viac, len takato zjednodusena, na kost osekana zakladna viera v kadeco, co sa na prvy pohlad zda vysvetlenim.
a velmi si zakladaju na neexistencii vyvratitelnych dokazov. (a ak niekto s nejakym pride, tak ak ho nemozu spochybnit, tak ho aspon odmietaju. mali sme tu takeho jedneho ohladom ockovania, volali sme ho "Daj mi nespochybnitelnu studiu" - jeho oblubena veta).
Upokoj sa. Madonna nic nepredpovedala ani omylom.
@kittykat22 tak ten koment o komentoch sa da chapat aj bez ironie.
@moonlight1210 no mna je tazke presvedcit na nejake konspiracie a tak. Snazim sa byt kriticka ku obom taborom, ale tak musim uznat, ze taka vec ako covid tu este nebola za nasich cias a cim viac si vsimam udalosti okolo toho, tym menej verim v "netopiera" a nahodnemu uniku z labaka.
Vdaka zeny, chcela som pocut ako bude zvucat nazor od "nepriestrelnych komentatoriek" pre obohatenie uhlov pohladu :D

Bože, jasné že nahoda.....