Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je to žiarlivosť na EX ?

19. júl 2021

S mojim ex sme boli spolu 6 rokov . Sme 5 mesiacov po rozchode a uz si nasiel novu priatelku . Samozrejme ze mu zelam vsetko dobre aby bol stastny . Ale po rozchode som si myslela ze uz som to rozdychala a uz ho nelubim . Ale ked som ho videla s novou priatelkou v meste.Velmi ma to zabolelo, dlhodoby smutok. A stale na neho myslim …

sona96
19. júl 2021

Niektoré veci nikdy úplne neprebolia. Silné city ostávajú v nás a aj naše ego robí svoje. Je to normálne, nikdy to úplne nezmizne, len to bude viac "tupé"

autor
19. júl 2021

@sona96 … mna to dost znicilo ked som ich videla spolu … niekolko dni som bola hotova z toho:( bolo to pre mna horsie ako rozchod….

sona96
19. júl 2021

Si si na 100% istá tým rozchodom?

autor
19. júl 2021

@sona96 to on chcel

autor
19. júl 2021

@sona96 totalne som bez energie . Sama nechapem co sa stalo so mnou ze som z toho takto znicena

monique89
20. júl 2021

pre mna to bolo take definitivne ukoncenie vztahu, ked som dotycneho videla s novou partnerkou... az vtedy som sa uplne odstrihla, prestala rozmyslat, co by bolo, keby, fantazirovat...

vierocka888
20. júl 2021

Podľa mňa až teraz, keď si ho videla s nou, ti došlo, že je to definitívne, preto ta to tak vzalo. V kútiku duše si asi dúfala cele tie mesiace, že sa vráti, že si to rozmysli. Preto to tak boli.....
Ale aj toto je potrebné k tomu, aby si sa zahojila a začala žiť.novy život, kde on uz bude len spomienka....

katkati
20. júl 2021

Nájdi si aj ty nejak=ho priateľa, nemusí to byť hneď partner ma celý život, ale budeš oveľa menej myslieť a žiarliť na bývalého. Treba si užívať každý deň, takéto trápenie nemá zmysel.

anita6666
20. júl 2021

Len ma zaujíma čo ti povedal,keďže sa on s tebou rozišiel a zrejme už dávno a možno súčasne to ťahal s vami oboma. Chlapi sa totiž moc nerozchadzaju,keď nemajú ďalšiu vo výhľade,tak ma zaujíma jeho postoj pri rozchode.

autor
20. júl 2021

@anita6666 zacali spolu chodit az 5 mesiac. po rozchode …

autor
20. júl 2021

@anita6666 my sme mali rozchod z ineho dovodu

autor
20. júl 2021

@vierocka888 asi mas pravdu,,,

leskovael
20. júl 2021

@katkati no teda neviem ci je zrovna dobrá rada hľadať niekoho len aby menej myslela na bývalého.

autor
20. júl 2021

@leskovael suhlasim … nemam moc ani naladu na rande ,,, som strasne zdeptana

leskovael
20. júl 2021

Ked sa s tebou rozišiel on, zrejme si to stále nemala úplne spracované a stále si niekde v kútiku duše dúfala ze sa ešte dáte dokopy. Takto si si uvedomila ze je koniec a on už má niekoho iného. Prejde istý čas a budeš viac ok.. Na tvojom mieste by som sa snažila vyplniť si dni na maximum. Naučiť sa byť sama so sebou a byť tak spokojná je základ podľa mna.. Potom sa ti do cesty pripletie aj nejaký nový partner.

katkati
20. júl 2021

Ale tak vidíš, že samá to až tak nezvládaš, aby sa tešila zo života. Tak niekto by ťa možno nakopol, že tvoj bývalý nie je jediný na svete. Ale tak tvoj život, ty by si mala vedieť, čo ti najviac pomôže.