Kde kúpiť koberec do detskej izby?

monikapalo
14. mar 2011

Baby kde ste kupovali kusove koberce do detskej izby pre chlapca? Potrebovala by som vacsi rozmer tak cca 170 x180 cm. V ponuke su pekne koberce, len zial vsetko su to take malinke kusky. 🙂 Dakujem za typy.

natik17
14. mar 2011

ahoj,
neviem teda odkiaľ si, ale my sme kupovali koberec v Trebaticiach pri Piešťanoch. Je to malá dedinka - majú to súkromníci v dome a majú fakt veľký výber kobercov a dobré ceny. Len my sme potrebovali cez celú izbu. Najprv sme tiež uvažovali niečo väčšie a tiež všade boli len také malé "prdítka" a žiadne veľké detské. Tak sme sa potom rozhodli cez celú izbu dať a tam mali taký pekný - praktický. Lebo je tehlovej farby s obrázkami, takže špina tam nie je moc vidieť. Ale mali tam fakt pekný výber kobercov. Na internete som síce našla ich stránku, ale práve sa pripravuje, takže tam nič nezistím. Možno podľa tel.čísla sa dá viac zistiť. Tak želám veľa úspechu.

renatad
14. mar 2011

ja ked potrebujem tak idem sem : koberce-trend.sk/ ale boli sme pozriet v obchode, nie cez net a mali velký výber či už chalanských alebo dievčenských kobercov, nie len malinke kusky. ak bývaš niekde kde je TREND, tak určite chod pozrieť /Malacky, Čadca,Blava,Žilina a neviem kde ešte/.

ludike01
14. mar 2011

@monikapalo...krasne detske koberce su v Merkury Markete...fakt...skus si pozriet stranku .merkurymarket.sk, klikni na aktualny letak a pozri sa na obrazok, je tam sice iba jeden koberec, ale aspon budes mat predstavu...a maju rozne motivy

vera21
14. mar 2011

Ahoj - my mame v detskej koberce nemeckej znacky Wissenbach - som velmi spokojna. Kupovala som ich tu :
slshop.sk/kvalitne-kusove-koberce/wissenbach/detske-koberce.html
Da sa objednat aj iny rozmer, ako maju uvedeny - ja som tiez potrebovala iny, objednaju,. len treba dlhsie cakat. Tak snad som pomohla ....

henulienka
14. mar 2011

Mne sa páčia koberce aj v Diegu.
Ale ak nezoženieš dosť veľký koberec, tak môžeš dať naspodok od steny k stene nejaký neutrálnej farby a na vrch pekný detský 😉

lara75
14. mar 2011

my máme síce z ikey, ale najkrajšie som videla detské Wissebachy, tam sú aj väčšie rozmery 🙂

evickapooh
14. mar 2011

my sme kupili v Nitre v BRENO -obchod s kobercami,ak si zo zapadneho alebo zo stredneho Slovenska tak skus tam pozriet[martin,zillina,nedaleko od topolcian,nitra,trencin a BA]maju pekne a pomerne lacne koberce a dobre akcie!

mircalla
14. mar 2011

My mame z IKEI, ale maly je....Asi by sme potrebovali koberec 10x10 metrov, lebo u nas akokolvek je velky, pokial nie je na celu izbu, maly sa vzdy odplazi mimo koberca na parkety.
Ale dikes za tipy, popozeram🙂

ivett1
15. mar 2011

My sme kupovali ešte v Hornbachu...v akcii...a dali sme si odrezať presný rozmer 😉 na celú detskú izbu (rozmer si už nepamätám...), ale teraz nám vyšli z neho dva (do oboch detských izieb)...teraz nedávno som v letákoch videla nejaké pekné detské koberce-v Trende, aj v Breno...

mysenac
15. mar 2011

my sme kupovali cez internet - neviem aky vzor chces, ale my sme synovi kupili toto mesto, kde sa velmi rad hra s autickami, myslim, ze aj dobra cena a su rozne rozmery
http://www.fortel-katalog.sk/detsky-koberec-ral...

annie13
15. mar 2011

my mame z Baumaxu 180x120 aj v Trende maju ale su mensie ak chodite do polska tak tam maju aky chces rozmer aj na trhu a ovela lacnejsie

stelly0123
15. mar 2011

Jednoznačne Baumax alebo Diego 🙂 My máme z Diega 🙂

monikg
19. dec 2013

my zhaname koberec do detskej izby aby sa hodil aj clapcovi aj dievcatu netreba nam velky ale je to hrozny vyber

haruka
19. dec 2013

http://www.dekorstudio.sk/www-dekoracie-sk/esho...

my mame odsud, dodali ho rychle a je hezky, mame ten s motylama a kytkama

olinkabrs
6. mar 2014

Ahojte, krásne detské koberčeky sú v shope/detská izba/ witeksk tu na koníkovi https://www.modrykonik.sk/shops/seller/witeksk/ alebo na webovej stránke http://www.witek-tapety.sk/detske-koberce/ . Každému odporúčam, naozaj široká ponuka 🙂

janula12345
17. mar 2014

ja odporucam koberce od 4family. Neda sa porovnat s klasickymi kobercom, su z penoveho materialu, makkucke, zdravsie a umyvatelne. Ked decka nieco vyleju - utriem a je sucho. Tiez nezachytavaju prach takze su celkovo zdravsie. a maju krasne farebne motivy.

patkaza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
22. dec 2016
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

My sme namiesto koberca kúpili dve sady penového puzzle - písmená a čísla. Deti sa s tým zahrajú, naučia a nesedia na studenej podlahe. Raz za čas ich hodím do vane a umyjem a o chvíľu sú suché

anulienkalenka
23. dec 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

My máme koberec s mestom, decká si na ňom jazdia s autíčkami. Ten je hádam v každej druhej rodine🙂

slai1
21. dec 2017

My sme kupovali jeden detský koberec. A podlhom hľadaní sme si vybrali väčší detský koberec farma 200x200cm kde je množstvo zvieratiek a ciest. Za tú cenu je to určite to najlepšie riešenie, aj keď sú na trhu aj farebnejšie a ešte väčšie rozmerovo, do bytu nám to však akurát pasuje.

slai1
21. dec 2017

http://www.detskekoberce.sk/detske-koberce-pre-...
Je to detský koberec Farma - stál nás 31,99€

timssa
21. dec 2017

pozrel by som sa na internet 😉

slnieckostanka
11. jan 2018

My sme namiesto koberca volili podložku Parklon. Je vyrobená z kvalitnej PE peny, takže nezávadná, vhodná aj keď máte doma tak ako ja alergikov. Má protisklzovú úpravu, dobre sa udržiava a možete na ňu položiť aj malé bábo, takže ju využijete od narodenia

julinka29
16. jan 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

@slnieckostanka Dobrý deň a vedeli by ste mi poslať bližšie info o tej podložke, prípadne kde ste ju kúpili? Ďakujem

slnieckostanka
22. jan 2018

@julinka29 Ja som ju objednávala cez internet z lalalukids.com. Tam nájdete aj info. Majú celkom pekný výber

slai1
22. jan 2018

Ale však najlepší výber je na http://www.detskekoberce.sk/detske-koberce-na-o...

sima_simona2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska_tok7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz