Kde nájsť človeka, ktorý mi urobí seminárnu prácu?

2. jún 2021

Ahojte, potrebujem radu ako by som našla nejakú dobrú dušu čo by mi urobila seminárnu prácu? Viem, že ma mnohé odsúdite ale študujem VS, pracujem a mám dieťa a skuskove obdobie takze mi moc nevychádza čas na seminarku. Samozrejme si zaplatim.
Skúšala som stránku jaspravim ale tam som nenašla že by niekto urobil celu prácu ale len kontrolu textu a tak pod.

surama
2. jún 2021

Ahoj, na aku temu?

pribinak
2. jún 2021

Len si ju pekne krásne urob sama.

katulik123
2. jún 2021

Na akú tému?

dskjhfdlkdjhl
2. jún 2021

medzi svojou stolickou a pocitacom😉

tncka
2. jún 2021

Tema? Kolko casu na to mas? Kolko si ochotna za nu dat? Hod infosky ved niekoho isto najdes.

aurorastone
2. jún 2021

Nejaká spolužiačka? Niekto z vyššieho ročníka nepredáva materiály?

luccy89
2. jún 2021

U nas robila profesorka, kt.bola na materskej 😃 tu nehladaj, vsetky su svate a poctive. Studentske stranky skus

tenerifka
2. jún 2021

Uz chapete tu kvalitu studia a diplomov na slovenskych univerzitach? A potom sa biju do prs, aki su oni vzdelani....a neovladaju ani pravopis a nemaju ani stipku chochmesu

autor
2. jún 2021

@tenerifka pravopis ovladam, ucim sa podstivo ale som slobodná pracujúca matka, takže naozaj mi nezostáva veľa času ešte aj na seminárnu prácu... poznám mnoho ľudí čo si kupujú práce len preto, že sa im nechce a nie pre dôvod ako ja

dskjhfdlkdjhl
2. jún 2021

Nuz, ked sa ucis "podstivo", tak je vsetko v poriadku, najma s tym pravopisom😉

autor
2. jún 2021

@dskjhfdlkdjhl to som si ozaj nevšimla neviem ako sa mi to podarilo 😁

dskjhfdlkdjhl
2. jún 2021

asi ti to mobil prepisal😝

autor
2. jún 2021

@tncka téma je porovnávanie žurnalistických žánrov, čas do 20.6 a cena asi dohodou, neviem ešte nikdy som to takto neriesila

malinoismum
2. jún 2021

“Podstivá” vysokoskoláčka... ak teda na žurnalistike.. o to vtipnejšie. 😂👌🏽🙈 doslova “ ÚŽASTNÉ “

leuchtturm
2. jún 2021

nerob hanbu slobodnym matkam 😉

oliviakatka
2. jún 2021

Mne je morálka u prdele, napíš mi správu a viac info. Mám 2 semestre PR a medialnej výchovy (Mgr.)

sofiella
2. jún 2021

O kupeni diplomovky som uz pocula, ale seminarky? Naozaj mas problem.napisat seminarku? Slobodna- neslobodna, ty nemáš co na VS hľadať! Sory
A potom aku úroveň majú nase VS....
Seminarka.... 2hod záležitosť .... najjednoduchšia vec na studiu.

sofiella
2. jún 2021

@leuchtturm co matkám..... všetkým vysokoskolakom!!!

tramtada31
2. jún 2021

@sofiella no neviem, aké seminárky si písala, ale určite to 2 hodiny netrvá. Veď za 2 hodiny ledva napíšem úvod a zaver, alebo len napisem správne citácie. Neni to len crtl c a crtl v, buď musis spravit prehlad literatúry, alebo napisat praktickú časť a tu treba aj vymysliet. Ja som taku 10 stranovú zvykla pisat 10-20hodin, ale mala aj uroven a vzdy ohodnotená plným počtom. Študovala som iný odbor, takze autorke pomôcť neviem.

lalenka33
2. jún 2021

Igorko si to ty? 😂Načo študuješ, ked nato nemáš ani čas, ani hlavu asi ?

deti95060810
3. jún 2021

@lalenka33 ak myslíš Igora z parlamentu tak ten už dávno nepotrebuje žiadnu seminárku... 😉

maciatkolulu
3. jún 2021

Dufaj, keď pôjdeš k Dr, že nestudival ako ty, že si práce robil sam.... Človeku je blbo z autorky a z toľkých adeptiek, čo majú morálku u prdele.... A do plaču.

zuzuliennka1
3. jún 2021

zurnalisticky odbor, prehlad zanrov, predpokladam v slovencine….
cas na seminarku ti nevychadza ale po nociach na mk vypisovat ano.. mala si to urobit ako stovky podobnych zien - ktore to robia po nociach… bakalarku potom chces ako pisat??🤦🏼‍♀️
ja som studovala odbor v 2 cudzich jazykoch, ty mas problem napisat zurnalisticku seminarku 🤦🏼‍♀️ neviem
ci sa smiat ci plakat

maciatkolulu
3. jún 2021

@zuzuliennka1 plakať asi... Ono ver tomu, že sa tu našlo XY adeptiek, čo za menší príspevok už na tom makaju. K tomu niet čo dodať. Úroveň nula bodov. Morálka v prdeli.

pimpa12
3. jún 2021

Ahoj. Vybrala si si veľmi zle miesto kde si ziadas túto pomoc. Tu sú všetci strasni moralisti🙂 skús Facebook alebo stránku záverečnépráce.sk ale rataj so sumou 100 eur a viac. Ja som tiež pracujúca mama dvoch malých detí ( 2 a 5). Študujem už na 3. vysokej škole. Ja si práce píšem cez obed keď deti spia, alebo si ráno o 2 hodky privstanem a vtedy píšem. Možno lepšie by bolo zaplatiť si na 5-6 hodín cez víkend opatrovateľku a napísať si prácu sama. Či?

dskjhfdlkdjhl
3. jún 2021

@pimpa12 Skoro to vyzera, ze ak clovek nepodvadza a nepaci sa mu, ze druhi podvadzaju, tak by sa mal hanbit🙉

pimpa12
3. jún 2021

@dskjhfdlkdjhl To už je každého osobná vec ako sa k tomu postaví. Ono veľa autorov na stránkach záverečneprace.sk a e- seminarky sú práve slobodné mamičky a mamičky na materskej, ktoré si práve takto financne vypomahaju. Ktovie či nejaká nepísala záverečnú prácu aj Kollarovi, Dankovi alebo Matovicovi🙂

dskjhfdlkdjhl
3. jún 2021

@pimpa12 ja chapem, ze kazdy sa musi nejako zivit, ale pripada mi zvlastne, ak sa niekto opovrhlivo vyjadri o tych, co maju moralku. A to, kto napisal zaverecnu pracu tym trom, to mi je ukradnute presne tak, ako oni traja. Keby takychto ludi nebolo, bolo by ovela lepsie.

malinoismum
3. jún 2021

@pimpa12 Mna by celkom zaujimalo, že ak by mi napísali napríklad diplomovku, alebo rigoróznu, že či potom v prípade zhody, alebo zlého hodnotenia prijímajú aj reklamáciu 😂😂😂 chvalabohu že som si všetko spomenuté zvládla popri dieťaťu aj sama... 😎

oli18
3. jún 2021

@oliviakatka smutne, ako si tu niekto s hrdostou prizna, co u neho znamena moralka🙄