Kde sa zoznámiť?

24. júl 2022

Ahojte, som už dlhšie sama, premýšľam, že kde sa zoznámiť? Nakukla som na Tinder, Badoo, ale 90% ponúk od mužov je samozrejme len to jedno... Mám záujem spoznať inteligentného muža, nie takého jednoduchsieho... Priznám sa, že Tinder sa stal pre mňa až desivým miestom. Tie veci čo muži píšu, sú častokrát strašné. Nie som puritanka, ale predstavy sexu so zvieratami a inými mužmi pred nim, je proste moc. 🤦🏻‍♀️
Je mi z toho úplne zle a nemám už ani chuť na tieto zoznamkové aplikácie chodiť. V praci mám prevažne ženy na našom oddelení, alebo uz zadaných mužov.
Uvažovala som aj na tými rýchlymi rande kde dáte rozhovor 15 ľudí s každým po 2 minuty. Avšak vekový rozsah kam patrím t.j.37-47, keď ja mám tých 37, mám dojem, že by mi tam hodili len samých tých starších 😃 ale na to som sa zatiaľ neodhodlala. Vidím to tak, že dlho budem zrejme sama, ale tak radšej 10r sama ako 30r s blbcom.

ramzes1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronbazarik
24. júl 2022

Ja som sa zoznámila na badoo a aj moja sestra. Aj celkovo v okolí je veľa ľudí, ktorí sa takto pozoznamovali. Pre mňa sú zoznamky lepšie už len z toho hladiska, ze tam mas vacsi vyber a mas moznost spoznat ludi, ktorych by si realne nikdy nestretla. Samozrejme, natrafis tam aj na individua. Niekedy je to ako hladat ihlu v kope sena, ale chodia tam aj inteligentni muzi, ktori tam tiez idu za ucelom najst si partnerku. Treba byt len trpezlivy a vytvorit si z randenia hru. Ono, ked zena ide na rande s tym, ze tento muz musi byt muz mojho zivota, tak je potom strnula a posobi zufalo. Treba randit s tym, ze aj ak to nevyjde, svet sa nezruti. Idiota alebo uchyla mozes stretnut aj v praci alebo kdekolvek na verejnosti 🙂

kris_tin257
24. júl 2022

Treba vedieť rýchlo správne odfiltrovať idiotov na zoznamkach a ide to, ja som si našla troch dobrých kamarátov a aj manžela na tinderi 😊 stačí do 5 správ a vidíš čo je to za debila a keď to debil nie je tak sa treba stretnúť buď z toho bude kamarát alebo známosť 😊

veronbazarik
24. júl 2022

@kris_tin257 presne🙂 kazda zena, ktora randila dlhodobo na zoznamkach, by vedela rozpravat :D podla mna si z toho treba urobit taku prijemnu aktivitu a aj taketo randenie ti vie vela priniest 🙂

janka_23
24. júl 2022

Ja som už tiež na zoznamky zanevrela a to som 8 rokov sama 😄 nechávam to už iba na náhodu, so zoznamkami mam zle skúsenosti

lauha21
24. júl 2022

Tak ja som na badoo našla svojho manžela 😂 ale odfiltrovala som pomalších a jednoduchších proste som nereagovala a našla som tam aj zopár fajn chalanov ale tak ja som mala vtedy 19-20 rokov…

autor
24. júl 2022

@veronbazarik ja nechodím na rande s tým, že toto je "on". 🙂

autor
24. júl 2022

@kris_tin257 áno to je pravda. Kamarátov som aj ja stretla tam, ale chýbalo tomu niečo na lásku 🙂 Do jedného som sa zaľúbila, ale nakoniec sa z neho vykľul narcista... Nevadí, už to budem vedieť aspoň rozpoznať hneď.

autor
24. júl 2022

@lauha21 neviem koľko máš teraz... Keď som mala 24, našla som aj ja partnera na pokeci, ale po 10r sme zistili, že nemáme veľa spoločné a že to bolo medzi nami skôr "z rozumu". Aj keď na začiatku bola nejaká sympatia.

brembo
24. júl 2022

Choď na pokec,to ešte len budeš kukať.

brembo
24. júl 2022

@ramzes1980 a ty si na ženy🤔?