Kde ste sa zoznámili so svojimi láskami?

27. okt 2021

Ahojte. Kde ste sa zoznámili, so svojimi láskami? (nejaká konkrétna stránka, alebo v práci,, či len tak niekde vonku)

ella_price
27. okt 2021

Hladáš nápady, kde nájsť tú svoju? 😆

mirka7890
27. okt 2021

Internetova zoznamka :D a sme 4 roky spolu... 1 rok manzelia a cakame baby 🙂

marci77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ailiba
27. okt 2021

Kamaratkin bývalý frajer😅

zuziiiii
27. okt 2021

V práci

sapetka
27. okt 2021

Internet

miskakyska
27. okt 2021

Pred 100 rokmi na muzike v jednom discobare,ktorý vlastnil jeden pán...bar už neexistuje,ale pánov syn teraz " vlastnî" našu dcéru🤭 a že náhody neexistujú...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vero96
27. okt 2021

v bazéne 😀 narazil do mňa pri plávaní

som_ponorka
27. okt 2021

diskoteka, 12 rokov dozadu. Uz to tam nefunguje a myslim, ze sa tam dala dokopy hadam tretina kysuc :D

mamusa34
27. okt 2021

Omylom sms a už to šlo ..už písal 😃25km odomna a sme manželia . 16r

mamusa34
27. okt 2021

@vero96 wau🥰

mamusa34
27. okt 2021

@mirka7890 gratulujem 🥰ja mám doma 5t baby 😃

vero96
27. okt 2021

@mamusa34 potom ma hľadal po celom kupalisku a doniesol pivo ako odškodné 😀 dnes už máme aj obrúčky vymenené aj juniora na ceste 😀

lubina
27. okt 2021

na kurze z prace a sme spolu uz 20 rokov 🙂

19mmm71
27. okt 2021

Na škole,a ked tragicky zahynul po siedmich rokoch som si vzala jeho brata-však nech je to v rodine❤

ankare
27. okt 2021

Na diske. Ja som mala 17, on 19. On môj prvý chlapec... ♥️ Teraz mám 34, on 36 a máme dvoch synov. ♥️ Sme spolu 17 rokov. 😲

kiwi3
27. okt 2021

@vero96 fiha. a to sa potom ako dalej vyvijalo? to su pre mna zaujimave zoznamenia, lebo ja v takych situaciach hovorim "pardon" a odchadzam z miesta cinu.

andrejka1974
27. okt 2021

Ja spolu s kamaratkami pred 31 rokmi sme objavili telefo nu budku, z ktorej sa dalo volat zadarmo, a tak sme vytacali nahodne cisla mala som vtedy skoro 16 a tak som zavolala zdvihol to jeho otec dal mi ho a tri dni sme si dali prve rande a uz o tyzden oslavime 29 rokov co sme už aj manzelia

ola101
27. okt 2021

U nás celkom netradične, no vtedy ešte fičal teletext a s kamoškou sme si tam chceli proste z niekoho len vystreliť. Dopadlo to však tak, že sme spolu už pomaly 16 rokom a je to ten najlepší chlap na svete. A ešte sme aj narodení v jeden rok aj deň. Celkom fajn zhoda náhod

vero96
27. okt 2021

@kiwi3 my sme do seba narazili v plaveckom bazéne teda on plával spätne a nejako sa mi nestihol uhnúť, tak sme sa zrazili, ospravedlnil sa, opytal sa či som ok a pokračovali sme každý svojím smerom. Po asi hodine sa objavil pri našej deke aj s kamarátmi, s ktorými tam bol a mal pre mňa pivo ako ospravedlnenie, že ho to mrzí. Pivo nepijem, tak som ho posunula kamoške, s ktorou som bola ja, sadli si k nam začali sme sa rozprávať a potom odišli, opäť sme sa stretli pri odchode z kúpaliska ( náhoda? nemyslím 🙂 ) a tam sa ma opýtal či by káva bola veľký prestrel, najprv som hrala nedostupnú ale samozrejme som súhlasila (fešák to bol už vtedy) toto všetko sa udialo 5. júla, celé leto sme sa stretávali, randili a v oktobri sme vytvorili oficiálny pár, ja som kvoli skole velmi nechcela ( on vtedy končil druhý stupeň a mne dva roky ešte zostávali) ale zvládli sme, o rok ma požiadal o ruku, o dalsi rok bola svadba atd atd atd. 🙂

euie
27. okt 2021

Na VS, podla zoznamu mohol zabrat moje alebo kamoskine miesto na Erasme, tak som mu napisala polovyhrazny mail, ktory mi rad doteraz citava 🙈. Nakoniec nas zobrali vsetkych 3. Po spanielsky sme sa vobec nenaucili. Spolu vyse 10, manzelia 6r.

buberova
27. okt 2021

Kamarát môjho kamaráta. 🙂 A zároveň kolega.. takže sme boli veľa spolu aj v práci aj mimo nej

opica_skorica
27. okt 2021

@19mmm71 odpadnem, to by ani Pilcherová nevymyslela.

mamusa34
27. okt 2021

@kiwi3 😃😂presne

19mmm71
27. okt 2021

@opica_skorica no ono už teraz je to na smiech ked to niekomu rozpravame ale ked som ovdovela uf...a hlavne v tomto čase-dodnes ťažké.No a ešte teda na pobavenie ked som mala prvu svadbu ja 18-muž 21 -môj druhý manžel mal vtedy 13 rokov😂

kiwi3
27. okt 2021

@mamusa34 ja som sa vzdy trapne len v skole alebo neskor v praci a na internete.

ale zase moji rodicia sa tiez celkom zaujimavo zoznamili. mama stopovala s kamoskou a zastavil im otec s kamosom. vznikli z toho dve manzelstva a styri deti. vnucata zatial spocitane nemam. 🙂

guiseppinka
27. okt 2021

Kedysi davno som bola v elame na jednej jedinej vychadnarovici. Povodne som tam mala ist so spolubyvajucou a jej kamoskou, ale ony nemohli, tak som sa dohodla s kolegom z brigady, ze pojdeme spolu. Ale hral sa vtedy futbal na nejake majstrovstva ci na co, tak do desiatej sme tam boli same baby... Paradoxne som vtedy mala "frajera", ktory mal dojst za mnou, ale nakoniec sa mu nechcelo (uz aj tak to bol skor ex) a kedze rada tancujem, tak mi bolo jedno s kym... Kolega nechodil, tak som suhlasila.. pozval na ma drink, ale tvrde nepijem, takze sme ostali na mineralke. Potom za mnou chodil do prace a ukecaval a ukecaval a az mi raz bolo uz blbe, ze ho stale rusim, tak som mu povedala, ze vtedy a vtedy mam okno v skole, tak mozeme ist... Rok a pol na to na druhe vyrocie zoznamenia ma v elame poziadal o ruku, o rok a pol na to sme sa vzali a dnes mame 3 deti...

xxx23
27. okt 2021

Na dovolenke v Turecku sme isli ako partia, teda ja som nevedela ze aj moj priatel ide najprv 🙂

casavina
27. okt 2021

V mhd..sme spolu 19 rokov z toho 9 manželia 🙂