Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

lucia78lucia
21. dec 2009

Tak čo hovoríte? Veľmi zaujímavý záver... ale prezradili toho celkom dosť 😉 hlavne ma dostalo, že Šebesta je policajt, sekretárka si užíva s tým Adeliným kamarátom a on mal aj ten prívesok.

chymenitta33
21. dec 2009

lucka--vidíš a ja som toho chlapa nevedela zaradiť..a ta Adela zjavne skočila že? a to dalšia seria už nebude? 😕

hasleerka
21. dec 2009

teda lucia mňa ten koniec tiež zaskočil ... chudera adela, ktovie či skočila dole???

lucia78lucia
21. dec 2009

no a tá Adela na zábradlí ☹ až ma striaslo, to bola pekná výška. Myslíte, že keď bola obrátená zo zadu, že to za ňu hrala kaskadérka? 🙂

Chymenitta33 bude, bude... na jar.

zelmirka1
21. dec 2009

ahojte
no zaujimave to je, ale mali prezradit ako sa ten chlapik dostal ku tomu privesku, v ktorom aj tak nic nebolo,
a tiez ostalo otvorene ci Adela skocila alebo nie ???, juj taketo otvorene konce to je des...vidno ze si nechavaju
vela moznosti na pokracovanie....dufam ze coskoro bude pokracovanie
inak sokla ma aj Geislerka ze to dieta bolo muzove ale vlastne ona bola nespokojna so zivotom...

hasleerka
21. dec 2009

lucia si ma potešila že bude dalšie pokračovanie

chymenitta33
21. dec 2009

lucka--tohovie či kaskaderka, ale ako herečka neherečka klobuk dole...mna by tam nedostal nikto ani za neviem aké love 😎
Si ma potešila lebo konečne normálny seriál

chymenitta33
21. dec 2009

zelka-inak aj mna načo tolko sprostostí okolo toho porobila mala na rovinu povedať činiť sa ale však to je seriál o tom to je

reisi
21. dec 2009

ja som dnes total sklamana...dokelu mne je tak lutu malej Zuzky, mala som co robit, aby som si neporevala ...co ta mala pozazivala... Je to len film ale som rozladena. Asi to robia tie vianocne sviatky predo dvermi ...a ja precitlivena az pateticka... skoda, ze nie apaticka, este tolko veci treba doma porobit a nestiham nist aspon by som nebola nervna...

lucia78lucia
21. dec 2009

hasleerka: rozhodli diváci, čiže aj my 😉 malo to vysokú sledovanosť, takže preto bude pokračovanie.

emanka
21. dec 2009

baby a čo akože malo byť v tom prívesku? Viem, že Zuzu dávnejšie napadlo, že možno ten prívesok hľadajú, ale prečo, to nepovedali...

honey023
21. dec 2009

No po peknom až nečakanom závere Paneláku, nám JOJka naservírovala absolútne bombastický záver KBK. Toľko vecí, čo sa tam udialo, že sme doma nestihli stíhať 🙂 . Veľmi dobre spravené a tie nečakané zvraty a všetko okolo toho stálo za to. Už teraz sa teším na II. sériu.

zelmirka1
21. dec 2009

veru co malo byt v tom privesku ??? to sa neodhalilo...
inak tej malej Zuzky bolo aj mne luto, hadam nenechaju Adelu skocit, ved ma dcerku...

lucaska
21. dec 2009

no tak ostalo to pekne otvorene.........uz som bola zvedava co je v privesku... 😠 no dufam ze adela neskoci....

reisi
21. dec 2009

tak mna dnes vobec nezaujimal ani privesok ani dej nic, len ta Zuzka no vyzera, ze mi zacina mierne zasibavat. 😀 No a este mi bolo luto aj Kolenika, jemu to teda rozhodne viac sekne v obleku a vo vile ako v uniforme a v base... 😀 Ale zvedava som ako das , co bude dalej.

reisi
21. dec 2009

a nezda sa vam, ze zuza fialova obcas nejak divne skuli? ak nie berte tuto otazku za bezpredmetnu 😀

zelmirka1
21. dec 2009

reisi neboj ono to hadam so Zuzkou nedopadne tak zle, kdesi som citala ze Fialova sa vyjadrila zeby rada keby ju v tomto seriali tvorcovia nenechali zomriet...a ked bol taky uspesny tak verim ze nenechaju....

ale ak bude pokracovanie az na jar to je dost daleko, aj zabudneme co bolo... 😒

zelmirka1
21. dec 2009

veru Kolenikovi to lepsie svedcalo v obleku alebo najlepsie rano ked si zabehal a vyzliekol tricko 😀 😀 😀

hasleerka
21. dec 2009

no mne sa zdá že ani Fialová nevedela čo vlastne od nej chcú, to len Koleníka napadlo ked videl ten prívesok na fotkách ...

nawal
21. dec 2009

Baby a ten, ktory mal ten privesok je kto? 😅

katrin21
22. dec 2009

zelmirka: mozno nechaju, potom pustia Igora a on sa bude o malu Zuzku starat 😀 😀
ale aj ja by som bola za, aby ju nechali zit.. bez Zuzy to uz nebude ono 😒

katrin21
22. dec 2009

podla mna v tom privesku mal byt nejaky grahokam, alebo co... co ine by mohlôo byt take male, aby tam voslo, a take vzacne...este max. tak nieco ako simkarta s nejakymi udajmi,..

katrin21
22. dec 2009

grahokam 😀 drahokam som myslela 😉

katrin21
22. dec 2009

baby a to s tym skokom... podla mna to bola Zuza a dali hned pod zabradlie zvonka nieco,plachtu alebo tak, aby to nebola realne výška.. cize ona aj keby spadla, tak zoskoci tak meter... raz to ukazovali niekde, ze to tak netacaju pri filmoch v zahranici.... ked padaju z mrakodrapov a pod....

dadulka19
22. dec 2009

no,je to neskutočne zamotané 😖 Nawal,ten chlap bol kamarát Adelinho bývalého.Adela bola za ním,že ju našli(na tom cintoríne)a že čo môžu od nej chcieť.Tvrdil,že nevie,aj sa ho Adela pýtala na ten prívesok.

chymenitta33
22. dec 2009

nawal--to bol ako starý kamarát Richarda a Adely, no veru to už bez Zuzy nebude ono 😒

nawal
22. dec 2009

jaj aha uz viem, ten ktoreho cakala kdesi vonku za rohom 😀 Som si nemohla spomenut 😠

zelmirka1
22. dec 2009

veru Fialova nevedela co od nej chcu ale ten kamos co sa dal dokopy s tou sekretarkou evidentne vedel preco ten privesok chce...katrin21 tiez som rozmyslala ze asi drahokam ale zeby len to ? no nechame sa prekvapit.

majina.b
22. dec 2009

ja som nepochopila z reakcie Simony a ??? keď rozbili privesok, čo našli?? alebo boli z toho sklamaní?