Koníkovská pošta - diskusia k testovaniu novej služby v bazáre

viz
10. mar 2015

Pripravujeme pre vás novú službu v bazáre na Modrom koníku:

Bezpečný predaj a nákup medzi overenými uživatelmi s doručením od dverí k dverám.

Od 10.marca 2015 postupne spúštamei obmedzenú testovaciu verziu. Bude k dispozícii iba vybraným predávajúcim, ktorý sa dobrovolne podujali na odskúšanie. Kupovať môže ktokoľvek z registrovaných uživatelov MK.

Viac o tom čo služba ponúkne kupujúcim nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/market/dorucenie-koni...

Táto diskusia slúži na zodpovedanie vašich otázok týkajúcich sa novej služby.

jajavrba
19. apr 2015

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či je takáto služba možná aj pre PROfesionálov, lebo tam som nič také nevidela. Predávam aj ako PRO a nezobrazuje sa mi tam žiadna takáto ponuka a zrejme by som na ňu pristala aj ja.
Ďakujem za skorú odpoveď
Mariana

viz
autor
20. apr 2015

@katka1778 Ak zasielku vobec neprevezme (ani na viac pokusov o dorucenie), bude vratena predavajucej. Predavajuca nic nehradi. Tovar bol prec max 5 dni.

Zasielku moze odmietnut v pripadoch: ze je poskodeny zniceny, obal (poistena doprava). Alebo ze otvori balicek a napr. namiesto tricka je tam novinovy papier. Inak treba prevziat.

Chyby, prip nespokojnost s tovarom si poriesia s predavajucov. Najlepsie hned nafotit fotky problemu. Vykomunikovat s predavajucov. Ak nepomoze, zverejnit hodnotenie.

viz
autor
20. apr 2015

@bublinam Myslim ze posielanie cez skupinu "Pomáhame si navzájom" by bolo mozne. Treba len dohodnut detaili. Napis mi prosim do IP, ako to prebieha.

janka_k
21. apr 2015

@viz Dobry dem, chcela by som vyuzit tuto sluzbu, bolo by to mozne?

viz
autor
21. apr 2015

@janka_k ak ako predavajuca, tak sa mozes registrovat tu https://www.modrykonik.sk/market/predaj-konikom/

tokina
21. apr 2015

No nic pre mna

tinkask
30. apr 2015

Dobrý deň, ja som si objednávala tovar cez koníkovskú poštu a keďže som objednávala nad 10 euro tak som platila poštovné 1,90 euro (ASI AKCIA) takže sa mi to oplatilo (6x tepláky, 5 x tričko, šortky a čiapka ) priniesli mi to domov takže super.
Len jedna chyba, keď som chcela pridať hodnotenie predávajúcej tak sa mi nedalo pridať. Poraďte mi ako.
Ďakujem

viz
autor
2. máj 2015

@tinkask S tym hodnotenim mas pravdu. Poriesime to v pondelok aby to bolo mozne.

ada1969
3. máj 2015

@adri266 ja to chápem tak že ak si kúpiš len jednu bábiku platíš 15€...ked kúpiš obe máš akciu a vyjde ťa to na 25 €....

adri266
3. máj 2015

@ada1969 no dobre, ale podla pravidiel MK nesmies davat akcie 😎 😎 😎

ada1969
3. máj 2015

Tak to je podla mna blud,prečo by sme nemohli dávať akcie,je to výhodné preobe strany...

janatota
4. máj 2015

A neregistrovaný kupujúcim sa dá zaslať cez KP?
@viz

viz
autor
4. máj 2015

@janatota je potrebne aby sa registrovali. Uz takych bolo hodne.

lienka2384
20. máj 2015

Ako dlho trva kym ma zaradite do predaja konikovskou postou? Zaregistrovala som sa cca asi pred 2tyžd. a stale nemam info co dalej ☹

viz
autor
21. máj 2015

@lienka2384 Ako sme zatial vsade komunikovali, sluzba je v testovacej prevadzke. Aby sa uplne doladila. Aktivovanych bolo zatial zopar desiatok registrovanych. Posledne tyzdne sme dalsich predajcov zatial neaktivovali. Ozveme sa.

lienka2384
21. máj 2015

@viz aha, ok dakujem 😉

silvia1801
22. máj 2015

Dobry den , chcem sa spytat ci je mozne poslat cez konikovu postu aj skrinu vyska 2 m a sirka 35cm a aka by bola cena , dakujem silvia

viz
autor
25. máj 2015

@silvia1801 Ak sucet dlzky, vysky a sirky je menej ako 330 cm, vaha pod 70kg, a vies skrinu zabalit (do kartonov) tak ano.

silvia1801
25. máj 2015

dakujem , a aka by bola cena ,

13anna
26. máj 2015

Zdravím, nikde som nenašla cenník Koníkovskej Pošty, kde sa nachádza? Anka

viz
autor
27. máj 2015

@13anna Ako kupujuca vidis cenu dorucenia podla toho co chces kupit - t.j. co si das do kosika.
Predavajuce, ktore maju tuto sluzbu aktivovanu vidia cennik v Moj Bazar.

sirep
21. júl 2015

Dobrý deň, chcela by som poslať kupujúcej dve stoličky na kŕmenie. Ja som z Trenčína, ona z Prešova, kde by som našla ten cenník doručenia. Dá sa koníkovská pošta využiť trebárs "len" na tento jeden inzerát, teda stoličky na kŕmenie? Váhu neviem akú majú, ani samostatne ani spolu, a tie uvedené rozmery to neprekračuje (myslím, že sú to rozmery, ktoré štandardne aj prepravné spoločnosti akceptujú). Mám od nich aj originál krabice, takže s balením by problém nebol. Ak sú napr. dva rovnaké balíky, s rovnakými rozmermi, rovnakou hodnotou, tak poštovné sa hradí len raz, správne som to pochopila?

tatralandia
23. júl 2015

Dobry den, a ak mi tento system predaja nebude vyhovovat a uz som s tym suhlasila? Dakujem. Patricia