Kto má viac lenivého chlapa?

moonday
29. máj 2009

neviem, ale ten môj im môže byť kráľom..nenechajte ma v štichu a potešte, že ten Váš je horší 😉

lucinkaaa
29. máj 2009

pekna tema 😀 😀 😀

vinka
29. máj 2009

Moonday rada poteším alebo podporím ale teraz nemôžem lebo by som len ublížila tomu môjmu. 🙂 On by si zas zaslúžil opačný titul. 🙂 Načo som patrične pyšná.No niekedy aj on je lenivý alebo mu musím povedat čo má urobit lebo samého ho to nenapadne.Ale to sú na chlapa fakt výnimočné prípady. 😀

moonday
autor
29. máj 2009

no jo, ale ja mu musím hovoriť aj to, aby si obul topánky 😀 myslím, že na neho fakt nikto nemá

lucinkaaa
29. máj 2009

ale ma, mozno existuje niekde este aj taky, ktory si tie topanky necha obut aby nemusel vyvinut namahu. No v ziadnom pripade nechcem zlahcovat lenivost toho tvojho. 🙂

vinka
29. máj 2009

A ked mu to nepovieš pôjde vonku bosí? 😀 😀 😀

andy.a
29. máj 2009

moonday,prihlasujem toho môjho do klubu 😝 😀 😀

moonday
autor
29. máj 2009

nie, on radšej nikam nepojde. 😀 už ste niekedy prikázali chlapovi, aby po vycikaní utrel decku zadok? 😀

mikalove
29. máj 2009

vyplňujem prihlášku aj mm 😀 😀 ja mu musím hovoriť všetko a potom sa hnevá,že ho komandujem 😅 ach tíí chlapi

titkovamiriam
29. máj 2009

sa nepridam ten moj je hiper aktivita,lenivy je len na umyvanie riadu-no to zvladam sama . 😀

moonday
autor
29. máj 2009

😀 ja sa doteraz čudujem, kde sa nabrali moje dve deti. žiaden povel na smiešne pohyby som nikdy nevydala 😀

jaron
29. máj 2009

Ahojte,
najlenivejšieho chlapa má moja manželka 🙂 . Keď večer ležíme vedľa seba a ja by som chcel doniesť niečo, čo je bližšie na tej strane, kde leží ona, chcem pre to ísť, ale cez jej stranu by som ju musel prekročiť a to je strašná námaha a tak sa spýtam:
"A nemohol by som sa podopchať?" 😀 (t. j. že ja by som sa len prekotúľal cez jej polovicu a ona by sa musela nadvyhnúť...) 😀

lili91
29. máj 2009

haha, dobra tema 🙂 ja tomu mojmu tiez musim vsetko do bodky povedat, ak sa chcem dockat ocakavaneho vysledku a predsa sa niekedy aj tak nedockam 😀 no musim povedat, ze aj ked vie byt priserne lenivy, snazi sa s tym nieco robit...aspon niekedy 😉

moonday
autor
29. máj 2009

prosím Ta, a čo je to snaží?

jarka007
29. máj 2009

Potrebovala som namontovat policku nad pocitac, lebo vsetko strkal ku pocitacu na stol, tak mu to trvalo 2 roky 😠 . Aj to som sa uz nasr... z toho bordelu a vzala som si do ruk priklepovu vrtacku a urobila diery. Len kvoli takej drobnosti, ze diery neboli v jednej rovine (pedsa som len zena) mu to nedalo a konecne ju tam po 2 rokoch namontoval, spravne.
Inak je to u nas vsetko, "A naco to je ? Treba nam to ? Ved ja na to nemam cas, musim sa starat o deti 😕 ."
Momentalne si uz rok pise zivotopis, lebo sme sa mali do konca tohto roka stahovat. Nedavno sa priznal, ze caka na to, kym mu ho napisem ja. Tak som zvedava, kolko rokov bude trvat, kym ho konecne posle.

moonday
autor
29. máj 2009

moja zlatá, tak aj toto poznám :o) my sme montovali deťom nábytok do detskej, dopadlo to hrozne 😀 na druhý deň som ho rozobrala a zmontovala úplne sama, načo on začal chodiť s metrom a premeriavať odchýlky 😀 pei kúpe postieľky som čakala tak dlho, kým ju zmontuje, že hodinu pred odchodom do pôrodnice som si ju zmontovala sama 😠

myskapipiska
29. máj 2009

ten moj je taky lenivy, ze ked ho o nieco poprosim, tak radsej mi povie, ze on to nevie, napr. kojim, dcera sa ide vykakat a krici namna aby som jej utrela ritulu, tak ho poziadam, ze ja nemozem, nech ide on a on mi zadeli, ze nemoze, lebo on jej ritulu utriet nevie, nakoniec, po 10 min. monologu, ju postavi do vane, osprchuje, poutiera a mlaky co su po celej kupelni utrie cistym uterakom, ten potom necha niekde v rohu kupelne, v lepsom pripade ho hodi do vane, necha ho tam skysnut a potom vyhodi, lebo je uz nepouzitelny. takto som ho pristihla, ze vyhadzuje nadhernu plazovu osusku, kt. som mimochodom dostala do daru od kamosky, mi ju doniesla z grecka, no nezabili by ste ho? topanky si utrie s prvym co chyti do ruky, ked je v kosi so spinavym pradlom utierka na riad, tak si ich utrie nou, lebo je lenivy si pohladat nejaku vhodnejsiu handru.alebo, ked rano vstupim do obyvacky(on uz je v praci) vyzera to tam ako po zurke, po stole su kelimky od yogurtov, obaly zo sladkosti, omrvinky, v podaktorych kelimkoch, pripadne v poharoch su spaky a chrachle 😝 , na zemi prazdna flasa od coly a ked toto vsetko vidim 😠 , je mi na vracanie a mam chut ho zastrelit, ma velke stastie, ze tam nie je. 😔
nastastie teraz byvame oddelene, on je v UK, ani si nechcem predstavit, jak ten byt tam vyzera

anarida
29. máj 2009

Ahojte.Ten môj je tiež dosť leniví ale snaží sa.Chodieva na 3 mesiace preč a na dva domov.Teraz je doma prvý týždeň a už ho mám dosť 😠 keď mu poviem aby sa šiel hrať s malou dá ju spať 😠 ja som rada,že sa jej teraz trošku upravil réžim a je aspoň chvíľu hore a on by bol najradšej keby stále spala 😠 Na prechádzky chodí s nami celkom rád.Aôe v domácnosti mi nepomôže 😒 nevie ani umyť riad 😠 🙄 jediné čo vie je sadnúť si pred TV a dirigovať ma 😠

mima1
29. máj 2009

myskapipiska tak toto by som nedovolila. schvalne by som si privstala a davala pozor naneho a zakazala by som mu to. akoze spaky a chrachle ma dorazili. fuj humus

myskapipiska
29. máj 2009

no jasne, moj zase sluboval, ze spravi detsku izbu, tak som ju celu vypratala, to som bola v osmom mesiaci tehot. a ked prisiel z angl. akoze na dovolenku domov a zbadal, ze je tam fakt vela roboty, komplet omietky, vymalovat, podlahu a potom zariadit, tak povedal, ze je to narocne ale ze do porodu to stihne, kazdy den som mu to pripominala a myslite, ze ta izba je hotova? nehrozi, uz ubehlo pol roka a nepohol tam ani prstom, prisaham, ze keby som mala cas, (pri dvoch detoch ho nemam) tak si to spravim sama

myskapipiska
29. máj 2009

mima, to nema cena, zbytocne by som sa s nim len pohadala a rano sa s nim neda bavit o nicom, byva nervozny, ja to proste spracem do kuchyne a vsetko to pekne caka na neho, kym si to poumyva

mima1
29. máj 2009

ja by som to ani nespratala. takeho muza by som asi nakopala.

jarka007
29. máj 2009

myskapipiska mas to horsie, ale aspo nie tak casto 😉 . nabytok si aj ja staviam sama, minule som kosila uz aj travu, na zahrade, lebo vsak nebolo casu 😒. ale musim povedat, ze moj casto pomaha s detmi, vysava a odklada umyvacku atd. Su ale proste veci, ktore stoja a cakaju a cakaju... niektore aj roky.

myskapipiska
29. máj 2009

mi hovor, ale nic ine mi neostava, nenecham predsa smetisko v izbe, ked som tam s detmi 😒
akurat mi volal 😀 a ja ho tu ohovaram, keby tak vedel

aplless
29. máj 2009

dobra téma 🙂 no ja mam na mojho nervy ked necha prazdne hrnce alebo obaly v chladnicke napr. z mlieka a tak ma ide porazita ked si ma zohriat jedlo tak radšej ho zje studene bo sa mu nechce ale inak je šikovny čo sa týka domacich prác porobi všetko aj ked niekedy mu to treba viackrat pripomenuť 😖

moonday
autor
29. máj 2009

máme to ťažké 😠 ale tak nám treba..ako možno poslať chlapa z domu preč aspoň na pol roka bez toho, aby ste sa nestretli pred rozvodovým súdom? 😀

myskapipiska
29. máj 2009

a "najradsej" mam ked ten moj tak raz za mesiac sa rozhodne, ze ide upratovat a zacne mudrovat, ze je tam bordel a ze jaka som ja neporiadna bordelarka, to ma vie tak vytocit. inak s nami von vobec nechodi, nie to este sam s detmi. s dcerou bol vonku dokopy asi 4x aj to ked este bola v kociku a potom bol s nou par dni sam doma, ked som bola v porodnici a s malym nebol vonku este ani raz 😔

loginka
29. máj 2009

moj dnes nebol - povysaval, to je je jeho"job", ale inak lenivy ako kazdy chlap
ale aj ja som niekedy leniva , hlavne ked musim...

slavik
29. máj 2009

baby, tak takého chlapa akých máte doma, by som veru nechcela aj keby mi s ním dávali milión. 😝

hasleerka
29. máj 2009

no ahojte, občas som tu spoznala mmm ... mne sa páčia jeho nedelné doobednajšie prechádzky s mladšou dcérou, ale to ho musím najprv "dokopať" aby išli spolu von ... inak by bol vyvalený pred TV