Kupujúca odoslala peniaze, mne nič neprišlo

charllotte
11. aug 2013

Ahojte vsetci, mam taky problem, neviem ci to vobec patri do tejto temy, ale nevedela som kam to mam zaradit, ozvala sa mi pani na inzerat vo stvrtok, dohodli sme sa a hned stvrtok o 22:19 mi vraj odoslala peniaze cez internet banking, ma rovnaku banku ako ja, ale mne nic neprislo, viem, ze od 22:00 do 7:00 je vyluka a neposielaju sa peniaze na ucet, ale nechapem preco neprisli pocas dna v piatok, bol vikend, takze tiez sa neposielaju peniaze, stalo sa vam uz nieco taketo, ze vam neprisli peniaze vobec, alebo to trvalo dlhsie???

kevinka84
11. aug 2013

@charllotte a ešte sa pozastavujem nad tým, aké vysoké poplatky ľudia vedia za mesiac nechať v banke 🙂 ja mám internetovú banku a všetko zadarmíko 🙂 porozmýšlaj 🙂

masinka
11. aug 2013

@tinki ja to mam nastavene ze hlasia len sumy nad 1 E - takze blbosti ze mi pripisali ten ich slavny urok nechodia, ale ked nieco na bazariku predam, tak ma to informuje... a ked cakam menej ako 1 E, tak si to odsledujem cez IB 😀

poleva
12. aug 2013

@charllotte tak ako si dopadla??

charllotte
autor
12. aug 2013

@poleva ahoj 🙂 no boli sme obidve v banke zistovat co sa stalo, tak pani peniazky odoslala a prisli mi na ucet uz v piatok, ale kedze v banke od 1.8. robili zmeny, zvysili vraj az nad 20 e ze budu posielat upozornenia, tak preto mi nic neprislo 😠 informovat klienta nemusia..... 😠 😠 takze sa to nastastie vysvetlilo a pani este dnes odoslem balicek 🙂

poleva
12. aug 2013

@charllotte skvelé 🙂 a to je aká banka,hm

charllotte
autor
12. aug 2013

@poleva slsp

poleva
12. aug 2013

@charllotte aha,dík za info