Mám hnedé oči. Pôjde mi čierna farba na vlasy?

mokasina
7. feb 2013

Ahojte baby chcem si zmeniť účes a tak sa pýtam ako by to na mne vyzeralo : teraz mám hnedé vlasy , hnedé oči ... bude sa mi to hodiť ? nemám veľmi tmavú pokožku .. tak čo ? 🙂 nebudem vyzerať ako ...ehem ? :D

sisaha
7. feb 2013

@mokasina daj fotku, takto tazko povedat

janinah
7. feb 2013

je možné,že budeš vyzerať staršie

mokasina
autor
7. feb 2013

@sisaha moment 🙂

lylkatomaskova
7. feb 2013

Sú ženy ktorým ide čierna ,ale už nieje in a ´tažko sa jej zbavuje

zuzana76
7. feb 2013

@mokasina ak nemas tmavu pokozku, tak ciernu by som si nedavala na tvojom mieste, skor tmavohnedu, gastanovu, alebo nieco podobne

lylkatomaskova
7. feb 2013

Chcem sa spýtať uplne mimo témy,ale tak neva🙂.....Aká odsávačka mlieka je lepšia ručná alebo elektrická.Ďakujem za odpovede ak budú🙂

kristiii
7. feb 2013

@mokasina súhlasím so zuzanou, čierna sa väčšinou hodí k tmavým typom, veď je to tak aj od prírody. A tiež je pravda že čierna ťa zostarne a myslím že skor modré oči s ňou vyniknú, ale najlepšia by bola foto

nef2702
7. feb 2013

ahoj, ja som napriklad od prirody blond a odjakziva som tuzila po ciernych vlasoch, co mi samozrejme kazdy, na cele s kadernickou vzdy vyhovarali..nakoniec som sa k tomu odhodlala a prefarbila sa a vies co? Drviva vacsina znamych, aj kadernicka na svoje vlastne prekvapenie, mi povedali, ze cierna mi ide omnoho viac ako ta blond 🙂

luciannka83
7. feb 2013

čiernu si nedávaj. ničí vlasy a ťažko sa je jej zbaviť. A taktiež vyzerá neprirodzene.

domin85
7. feb 2013

No, ked mas svetlejsiu plet a do toho cierne vlasy... Mna potom volali Snehulienka 🙂 A nakoniec som sa aj tak vratila k cervenej.. Ale ak sa das na to vyskusat rataj s tym, ze ak si to rozmyslis, cierne vlasy musia jedine odrast, to uz inou farbou neprekryjes.

cicamica1980
8. feb 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

cierna sa podla man hodi aj k bedej pleti, ak je plet pekna/bezchybna.
ja som nosievakla rysave vlasy, a potom som presne na tmavsiu hnedu. s nou som bola spokojna - fakt vsteci mi to pochvalili. chcela som este torchu tmavsiu a chytilo mi to na cierno.
ale aj cierna je super, hodi sa mi /mam hnede oci a nie moc tmavu plet/.

ale problem je s odfarbenim, ak mas jemne vlasy, tak ptoom, ak budes chciet nieco bledsie, velmi ti to znici vlasy.
ja chcem teraz trosku bledsiu hnedu - povedzme o 1-2 odtiene bledsiu od tej ciernej a kadernik neoporuca zosvetlovac. tak si to nechavama vyrast a konce farbim uz tou o 1-2 odtiene bledsou farbou - nastastie to neni moc vidno.

btw neskusis najprv si dat taky obycajny palette samon v sacku - napr. tmavo tmavo hnedy, aby si videla, ci sa ti to hodi? to sa da vymyt.

traktor
17. mar 2013

@mokasina pridaj si svoju fotku, nie stiahnutu http://www.freshdesignweb.com/best-cool-amazing...

macamac
17. mar 2013

@traktor 😲
prosím ťa, to ako sa dá nájsť, že foto je stiahnutá?
si dobrááááá 😉

toto nechápem...
načo si tu podaktoré berú cudziu identitu 😝

traktor
17. mar 2013

@macamac staci si kliknut na jej foto, dat kopirovat adresu obrazka, ist na google, tam kliknut na obrazky, potom na ten fotoaparat v ramceku, vlozit skopirovanu adresu a dat vyhladat.. no nie vzdy kazdu foto najde..

beatastrapakova
21. aug 2014

keďže mám dlhodobo problém vytvoriť vlastnú diskusiu, lebo mi to políčko tam kde má byť proste chýba opýtam sa tu :D Nemáte niektorá skúsenosti s farbením z ryšavej na hnedú?? Ja tak už dlhodobo nosím a rada by som zmenuuuuuu....aspoň na čas :P

linduska_
21. aug 2014

Jasné, že pôjde, ja som na tom rovnako a už 4 roky mám čiernu...no mám teraz opačný problém, chcela by som vlasy presvetliť dať aspoň minimálne nejaký melír o blond a presvetliť tú čiernu, bojím sa ale aký by bol výsledok a či by nebolo veľa tej chémie,,,ajaaaaaaj, neviem sa odhodlať 😅