Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

briketa
24. feb 2008

..ze Bonifac, skoro mi cvrklo 😀 to je svetove meno pre draka 😅

draga
24. feb 2008

monkula já tetování mám od svých 23 let tzn. 12 let 😀 😀 na levém prsu ...orchidej... je vidět na mých svatebních fotkách na beremku..a prostě jsem ho chtěla tak ho mám 😉 😀

etuska
24. feb 2008

Monkula 😀 😀 😀 -to niéééé-on nebol velky fesak 😀

mimikyky
24. feb 2008

ahojček kočky, ahoj monika 😉
ja som si dala tetovanie pred tromi týždňami, nad členok, delfína 😀 , a aj keď mám 32 a 4deti, nepripadá mi to divné

etuska
24. feb 2008

Mimikyky-mas kraaasnu rodinku 🙂 a co na tvoje tatoo decká-nechcu tiez? 😀

briketa
24. feb 2008

mimikyky, ja mam jedno dieta, ale 33 😉

etuska
24. feb 2008

briketa-tak terba rýýýýchlo snazilkovat,aby sme mimikyky dobehli 😀

etuska
24. feb 2008

inac-super foto-namet na tetovanie? 😀

briketa
24. feb 2008

😀 my zatial pri jednom ostavame

etuska
24. feb 2008

my tiez 😀

mimikyky
24. feb 2008

etuska, ďakujééém 😉
decká mi vyberali s tatinkom obrázok, a ten najstarší, ten by aj chcel nejaké

mihanka
24. feb 2008

Ahojte, tak sa pridavam medzi vas s mojou desatrocnou kerkou na lopatke, je to maly ornament modrej farby, uz uuuplne zabudam ze ho mam prave preto ze ho nevidim... 😅 🙂

monkula
autor
24. feb 2008

mihanka, treba dať tam, kde naň nezabudneš...

Ľubka, na tohtoročnom vinobraní mi kerku ukážeš, OK? 😉 😉 😉

wladka
24. feb 2008

ja osobne tetujem, odporucam pre rychlejsi proces hojenia az po dojceni..
namety su na vas.. zalezi ci chcete nejaky znak, ornament, ci tvar 😉
su dva typy tetovania farbami.. jedna je trvacna, ta je sytejsia, a odporuca sa na telo,a druha je na 5rokov, na telo s nou moc nerobim, s nou iba na pernamentny make-up 😉

ja osobne som potetovana 😀 , no ale v norme.. uz v 17, ked som si robila certifikat na tetovanie, tak som si dala clenok - ornament pripominajuci plamen, to akoze som zhavaaa 😀 , obocko, ocne linky a pery 😉 .. tymi farbami na 5 rokov, obocko mi mizne, linky ostali, su pekne, a pery ani nevidno.. a to je uz 8rokov,pomaly 9 rokov..

monkula
autor
24. feb 2008

wladka, počas dojčenia sa to ťažko hojí? Prečo? 😕 😕

dominica
24. feb 2008

baby vy ste sa teda rozpísali, nestíham čítať, ale stihla som všeličo iné/obchod, večeru aj ju zjesť.../, idem hodiť to moje tatoo do albumu.

wladka
24. feb 2008

monkula, proste sa to nedoporuca.. tetovanie, je vlasten napichavanie ihlou do pokozky, vtedy sa robia akoze dierky, a do nich sa da farba.. a to miesto, nemusi, ale vacsinou krvaca.. nie velmi, ale trochen.. a hojenie trva tyzden, pri dojceni je telo zatazene a sustreduje sa na iny proces, a proces hojenia sa spomali..

etuska
24. feb 2008

Monika-este vydrz 🙂

dominica
24. feb 2008

je to v albume AlexII

petrolejka
24. feb 2008

Monkula, od třicítky mám tetování na zádech na levé straně v oblasti pasu. Je to had v kruhu (požírá svůj ocas), znamená to nekonečno = věci se stále opakují = pro mě znamení, že užívám toho, co je teď a tady. Nerada nosím šperky a tohle je moje ozdoba, kterou ukazuji jen kdy chci a komu chci. Je to poměrně velké tetování v barvě a jsem s ním moc spokojená. Vrásek se na zádech nebojím, takže bude asi vždycky vypadat jako teď. Mně se decentní kérky líbí, jdi do toho. 😉 A samotné tetování bylo pro mě jako obřad, ráda na to vzpomínám. Teď mám svého ochránce na celý život. 😅

dominica
24. feb 2008

briketa a kde sa dá vidieť to tvoje tatoo, som naň zvedaváááá

etuska
24. feb 2008

Dominica-bolo vo fotoalbume,uz asi zmazane ☹

dominica
24. feb 2008

škodááá, ja som tam dala pre istotu aj Alexa aby to nevymazali

etuska
24. feb 2008

great idea 😀

loren
24. feb 2008

ja mam tiez tetovanie uz par rokou a este som to ani raz neolutovala dokonca rozmyslam nad dalsim teraz mam kerku na krizoch ,a moj manzel si dal vytetovat meno nasej dcery s lasky na ruku je to pekne 😉

etuska
24. feb 2008

Loren-nehodis foto? 🙂

loren
24. feb 2008

kludne ale zajtra lebo uz mala spi a nechcem sramotit

mem
24. feb 2008

ahoj, ja mam tetovani dole na zadech, pavucinu, nechala jsem siji udelal ve 30ti a velmi cilene, dlouho jsem po nem touzila. Taky mam na kazde ruce Horovo oko (Egypt), jsou videt kdyz mam kratky rukav. Chtela jsem to, patri to ke mne a nemenila bych. Te je tetovanej tolik lidi, ze az mi bude 50-60, tak mi to bude taky jedno. Nenosim zadny sperky ani ozdoby, jen snubak a hodinky 🙂

alenik
24. feb 2008

caute kocky.Monkula pytala si sa preco som zmenila nazor na tetko?nie preto,zeby sa mi nepacilo,mam ho pekne,ale jedno mi uplne staci.Pre niekoho je to ako droga,da si jedno a chce dalsie...ja nie som ten pripad... 😉Dala som si ho pred 4 rokmi,ked som mala 20.Ktosi ironicky poznamenal,ze urcite si to das spravit v profi studiu,takze mozes aj ked kojis..Ja som to ohladom tej infekcie myslela tak,ze infekcia sa ti tam moze dostat az neskor,nie priamo v studiu.Neviem,ako vas ostatne,ale mna to dost bolelo. 😲

julia225
24. feb 2008

aj ja chcem kerku, malo by to byt meno mojej dcerky alebo jej zmenseny portret,ale to chce jej daddy a nechcem aby sme mali rovnake, takze ot asi ostane pri jej mene...aj v RK je vychyteny tetovac...je super a ma nadhernu pracicku 🙂