Máte skúsenosti s obuvou z CCC?

macik34
19. jún 2020

Kupovavam si tu kozenne lodicky, sandalky..
Posledny rok, co si kupim hroza. Po prvej prechadze do krvi zodrate nohy. Slapky to iste. Je to dovod na vratenie ak obuv reze?

deti95060810
19. jún 2020

nemyslím...

jaass
19. jún 2020

@macik34 katastrofa

silvi300
19. jún 2020

@macik34 podľa mňa nie.

cickamon
19. jún 2020

ak v kamennej predajni tak nie, lebo si mala moznost obuv vyskusat ci sedi, ak cez e-shop tak mozes vratit do 14 dni myslim ze ale nesmu byt znamky nosenia

polovnicka92
19. jún 2020

Ak chcete pozrite si johngarfield.sk maju zlavy len uz nemaju vsetky velkosti 🙂

lenuliatko84
19. jún 2020

Tak ale ccc je smejdacka obuv,treba trosku zainvestovat a kupovat kvalitu

hettinka
19. jún 2020

Aj v CCC majú dobre kožené topánky. Ale tie lacné nie sú bohvie čo. Aj keď, nám pár vydarených kúskov.
Asi si si zle odskúšala, keď ti nesedia.

xjakubikovak
19. jún 2020

@macik34pidla mna urcite nie, pri pokladni maju tabule ze nevymienaju tovar, povedia ti ze si si ich kludne mohla skusat aj hodinu🙂

stanulienkat
19. jún 2020

Ccc bola vzdy otras kvalita. To nie je iba poslednou dobou.

macik34
autor
19. jún 2020

@xjakubikovak pri skusani boli ok. Sedeli. Pri prechazke cca 10 minut hrozne otlacili az do krvi. Pri skusani zo nezistis

zuzcana
19. jún 2020

@macik34 v novembri som kúpila v ccc 12 ročnému synovi kožené šnurovanie zimné topánky, na štýl tzv workers boots, v zľave za cca 50 euro, nosil ich len počas suchej zimy na striedačku s inými, boli riadne naimpregnovane ich pripravkami... Na konci januára, teda v čase, keď boli občasné nosené cca 2 mesiace, syn počas školskej exkurzie premokol a jednu ponozku mohol smykat, tak mu premokli zvnútra.... Po vysuseni topanka stratila tvar, koža oatala zhuzvana a reklamácia mi bola zamietnutá z dôvodu znosenia obuvi... Ccc nikdy viac, podotýkam, že topánky veľmi podobné týmto, kúpené ad batu a tiež kožené, nosené tým istým synom po častejšom noseni po zime ostali ako nové, ak nepočítam pár bežných oskrenin

xjakubikovak
19. jún 2020

@macik34 ja viem ale nechcu reklamovat tiez som tak bola a toto mi bolo povedane

adriankomoj
19. jún 2020

@macik34 nekupujem vobec ccc. Poľské smejdy. Reklamacie žiadne

bibistec
19. jún 2020

To už lepšie Aliexpress ako toto.

inguna
19. jún 2020

Ja som kupovala asi pred 3 rokmi, tiež som odrela nohy do krvi po 10 minútach chôdze. Bojovala som, vrátili mi peniaze.
Minulý mesiac som kupovala cez eshop a to absolútne neodporúčam. Síce mi prišli topánky za 3 dni od objednávky, čo je super, ale ak im vrátite tovar, tak sa im akosi nechce vracať peniaze, pričom v obchodných podmienkach majú, že peniaze vrátia do 5 dní. Na niekoľko mailov nikto neodpovedal, telefónne číslo je nefunkčné, tak som sa na 15 deň naštvala a odniesla písomnú žiadosť do predajne. Tam mi síce povedali, že oni s tým nemajú, no ja som naliehala, nech mi list zoberú, veď keď dokážu zobrať tovar z eshopu tak môžu zobrať aj jednu písomnú sťažnosť, a nech to odovzdajú kompetentnému. V liste som sa im samozrejme povyhrážala SOI. Na druhý deň som už mala ospravedlňujúci mail, že im to trvá 14 dní a peniaze mi nabehli na účet.
Zlá skúsenosť, proste nikdy viac.

ta3lius
27. sep 2020

Reklamovala som zimne topanky....prepadli, praskli mi podpätky (49,50€) bola streda a predavačka po porade s kolegyňou, mi ponukli, že si možem vybrat iny tovar, nakolko som nemala čas vyberat a skušat dohodla som sa s ňou, že sa vratim cez vikend aj s topankami ,doriešime celu vec a vyberiem si nove......ALE v nedelu pracovala ina smena a cela vec vyzerala inak.....kedže v ccc asi nefunguje odovzdavanie odkazov, to čo plati v stredu uz neplati v nedelu.....v skratke jedna predavačka ma obvinila že som im prikazala vymenu za novy tovar, druha mi oznamila, že toto by mi ona nezobrala, že obuv je znosena....za 4 mesiace.....a reklaciu by mi zamietli....pristup a komunikacia otrasny neprofesionalny....nakoniec po zvyšení hlasu a rozpitvavaní ich "internych" predpisov mi ich vymenili za novy tovar....ale už tam nikdy nenakupim a CCC v MT v Galerii nikdy viac