Mávate aj vy po káve bolesti žalúdka a búšenie srdca?

dzanicka
5. aug 2019

Ahojte kávičkári, chcem sa opýtať, či aj vy mávate po káve bolesti žalúdka alebo búšenie srdca.

ziwka
5. aug 2019

@dzanicka ahoj moja mamka mala.

janinah
5. aug 2019

zmeň názov témy,je úplne zavádzajúci,klikla som tiu pre inšpiráciu,že dobrú kávu nájdem....

cickamon
5. aug 2019

nie ved keby mi nerobila kava dobre tak ju nepijem ...a fakt nazov temy sa nehodi. tiez som si myslela ze tu najdem inspiraciu na dalsie znacky ake by som vyskusala

mpg
5. aug 2019

Ako si všímam, každý má obľúbenú inú kávu, mne najlepšie vyhovovala MILDESORTE - obsahuje smes kávy a čakanky a keď chcem silnejšiu tak JACOBS Barista Americano - sú v nej také malé postupne sa rozpúšťajúce častice kávy. Mňa bolel žalúdok od Nescaffe a tiež sa mi nepozdáva chuť Tschibo, ale zase niekto má oblúbené tieto značky.

tereza555
5. aug 2019

Nie nemám, nakoľko mám dostatok financií na kvalitnú kávičku.

janickacrazy
5. aug 2019

@dzanicka skús bezkofeínovú, možno je pre teba vhodnejšia, ja nemám po káve žiadne problémy, pijem kludne aj 4 za den

lucia851
5. aug 2019

Mna kava vobec nenakopne mna naopak uspava

janynyna
5. aug 2019

@lucia851 sme na tom rovnako 🤣🤣🤣

miriam11
5. aug 2019

@dzanicka po kave mi srdce ide z hrude vyskocit, som vyklepana.... preto kavu nepijem. Chuti mi chut kavy, neskutocne zboznujem jej vonu, ale bohuzial nemozem ju pit. Obcas si dam, ale jedine bezkofeinovu, ale to nie je ono.

dzanicka
autor
6. aug 2019

@ziwka
@miriam11 poznam to, ja mozem iba cafeziu, ine mi robia strasne stavy... tato je aspon kvalitna kava s kofeinom a nerobi
take zloby😁

dzanicka
autor
6. aug 2019

@janickacrazy dikes, len ja kofein mam rada 🙈

dzanicka
autor
6. aug 2019

@lucia851 aj Cafezia?

mamcotka
6. aug 2019

Mala som a preto pijem obcas len bezkofeinovu

janickacrazy
6. aug 2019

@dzanicka a keby si si urobila len takú slabšiu kofeínovú? či taká ti nechutí?

stanulienkat
6. aug 2019

Moze to byt z kofeinu,alebo mas histaminovu intoleranciu. Okrem ineho kava zvysuje zaludocnu kyselinu a mozes mat bolesti zaludka. A nepomoze ti ani kvalitna kava a toboz nie odpad ako Jakobs a podobne. Treba kavu vylucit.

dzanicka
autor
6. aug 2019

@cickamon sorry, nezdalo sa mi to byť zavádzajúce 🙂 nuž, aby som to napravila, čo sa týka kávy, tak moja topka je Cafézia, ak chcete tipy.... po tej jedine nemám žiadne vedľajšie účinky, a to je káva s kofeínom a kvalitná a chutná 🙂

dzanicka
autor
6. aug 2019

@stanulienkat jjj aj hit mám, ale toto, že Caféziu môžu ľudia aj s hit, a mám to na sebe overené... jediná káva s kofeínom, ktorú dávam na litre a úplne mega je

dzanicka
autor
6. aug 2019

@cickamon no presne preto som sa pýtala, lebo ja som našla jedinú, ktorá mi nerobí zle, tak som chcela vedieť ako sú iní na tom 🙂

dzanicka
autor
6. aug 2019

@janickacrazy už som našla svoju značku kávy, inú ako Caféziu už radšej nepijem :D ja len, že ak by náhodou mal niekto tiež taký problém ako som mala ja, aby vedel, že nemusí nahrádzať bezkofeínovými náhradami 🙂

janickacrazy
6. aug 2019

@dzanicka nepoznám takú, kde sa to dá kúpiť? normálne bežne v obchode?

dzanicka
autor
6. aug 2019

https://cafeziaherbalcoffee.sk/pat-dovodov-prec... sa kúpiť čo javiem cez eshop, alebo v bioobchode a aj v lekárňach 🙂

zuzana76
6. aug 2019

@dzanicka ty ju predavas?

dzanicka
autor
6. aug 2019

@miriam11 hej presne toto, že káva má byť predsa s kofeínom 🙂

dzanicka
autor
6. aug 2019

@zuzana76 mohli by mi platiť za to :D

zuzana76
6. aug 2019

@dzanicka lebo je yaujimave ye e-shop Kosice aj ty si y Kosic, inak tem o kave je to velmi vela, tak si len nemyslim, ze jedna znacka potrebuje svoju vlastnu temu, ale inak kava to moye byt ok, tak ako aj ine, ja nemam ziadnu oblubenu znacku, prave pijem kavu z Izraela od kamaratky

montemotherone
6. aug 2019

@dzanicka ja som nikdy nebola silná kávičkárka, ale pred 10 rokmi som takto začala reagovať aj na to malé množstvo kofeínu. Takže odvtedy nič. Tenyo rok, som si urobila takú slabučkú, zarovnanú lyžičku... A nič 🙂 Ale nepreháňam to. Na kávu reagujú často ľudia s úzkosťami, alebo s histaminovou intoleranciou. Ak máš stresové obdobie, si vyčerpaná, vtedy ju radšej nepi. Resp. teraz ju vysaď úplne a daj si len mini dávku, keď budeš úplne o.k., oddýchnutá....

dzanicka
autor
6. aug 2019

@lucia851 mne sa po káve tak dobre spí 😂 ale akože aj mi dodá energiu, ale taký šlofík po káve je skvelý fakt ☝️😁

mamcotka
6. aug 2019

@montemotherone ano aj to je pravda. S tou úzkosťou..

baskarepkova
8. aug 2019

@mpg cosiii ja som myslela, ze som jedina na svete, ktora pije MILDESORTE ale ako vidim, nie 🙂 🙂 si ma potesila normalne haha