Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

chymenitta33
28. okt 2008

Aojko🙂ako s amáte?

katulienka.
29. okt 2008

ahojte, snazime sa o mimi a popri tom chcem studovat... je tu niekto taky, kto to zvlada a ak ano, tak ako???? 🙂

krista
22. nov 2008

micha.bello • 34tt • Dnes v 10:12
Ahojky holky, najdou se mezi váma mladé těhulky nebo maminky? Od těch 17-23 let? Jste tu? 🙂

micha.bello • 34tt • Dnes v 10:37
Jestli navštěvujete lide.cz, tak si přijďtě pokecat do místnosti Velmi mladými rodiči. http://chat.lide.cz/room.fcgi?room_ID=3794974&a...

tinni
24. nov 2008

ahojte, chodi sem este niekto? 😀

kvietok23
3. dec 2008

uz je to tu asi odpisane ☹

pipi1211
autor
17. jan 2009

ahojte baby, dako nam to tu umrelo co tak znova ozivit zabudnutu temu,hm? 🙂

nikuska21
3. mar 2009

ahojte baby,

som tu nová, neviem či som snažilka alebo už tehuľka, mám od minulej menštruácie 36dní a stále nechodí včera som zaspala po televíznych novínách o pol osmej, som stále unavená, nič ma nebaví, pobolieva ma podbruško, niekedy až také kŕče, výtok nemám žiadny, neviem či si mám už kúpiť tehotenský test, lebo po toľkých neúspechoch neviem, tento mesiac som začala užívať vitamín E a snažilkovali sme sa viac menej cez najplodnejšie dni.... nevie mi niekto poradiť

salikova
3. mar 2009

Tak to je jasne-kup si test a budes mit jasno.

aduushka
22. jún 2009

Achoj 🙂
Jsem tu taky nová.. a myslím, že do tohle diskuzní fórum mi je nejbližší!

tea333
23. jún 2009

Ahoj baby,
som tu nova🙂
Som zacinajuca snazilka, tak len dufam ze pojde vsetko hladko a coskoro sa budem aj ja tesit na male🙂

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

tea333
25. jún 2009

nikuska 21- myslim ze mozme blahozelat 🙂
je tu nova tema??

tinni
19. dec 2009

Zije to tu este? som tu nebola sto rokov, ale vidim, ze sem aj tak nikto nechodi...

michalag
1. jan 2010

baby co tak tuto temu trosku ozivit, hmmmm?????

pipi1211
autor
1. jan 2010

jeeeeeeej nasa tema 😀

sisstin
1. jan 2010

čus 😀

chymenitta33
1. jan 2010

Ahojte žienky ak by ste chceli mohli by ste chodiť aj sem rady Vás uvítame🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pipi1211
autor
1. jan 2010

jeeeeej siss ako zijes? inak baby ja uz nie som snazilka 😀 uz cakam druhe mimco ale az v pondelok budem vediet presny termin lebo som mrchu uz dlho nemala takze podla nej neviem 😒

sisstin
1. jan 2010

pipi: já už to vím od bihan..gratulace 😀 😀 😀

pipi1211
autor
1. jan 2010

ooo tak tu sa to takto pekne prenasa 😀 no pekne a ako zijete? maly poslucha? idem hned kuk fotky 😵

michalag
1. jan 2010

pipi, ja som si to uz davnejsie vsimla ... gratulujeeeeem k tehu a nech prebehne bezproblemovo 😵 🙂

michalag
1. jan 2010

sis, vy ste tiez uz riadne vyrastli 🙂 , maly je fesacik 😵

pipi1211
autor
1. jan 2010

michalag aj ty uz tehulkujes no super 🙂 joj baby normalne zacinam pocitovat taku nostalgiu pri tejto teme ked dme si tu ako pupkacky vypisovali cele dni 😀

sisstin
1. jan 2010

pipi: no bez problémů to není, ale jde to 😉

miichalag: koukám holky, že slušně rozšiřujete řady 🙂

michalag
1. jan 2010

pipi ved to strasne rychlo to ubehlo a uz mame "velkych drobcov"

sisstin
1. jan 2010

já se teda za extra mladou maminku nepovažuju, 26 už klepe na dveře 😝

michalag
1. jan 2010

siss stale si mlada 😉 a vy neplanujete rozsirit rady o dalsieho clena?

sisstin
1. jan 2010

Míšo, no my fakt ne 😉 Tygr má určitý problémy, takže toho mám vcelku dost...a není na to situace jak finanční, tak bytová, tak fyzická a psychická 😅 😅 😅 😅 já bych to nezvládla ani omylem, navíc ani můj vztah s MP není zrovna růžový 😉

pipi1211
autor
1. jan 2010

siss a preco to nie je bez problemov? 😕

no ja budem mat tento rok 23 a normalne uz mi nie je vsetko jedno 😀 viem ze som stale mlada ale strasne rychlo to leti 😅 vidim to hlavne na Momo

pipi1211
autor
1. jan 2010

no siss tak ti teda drzim palce aby sa vsetko len na dobre obratilo.... kedze pises MP tak ste sa ani asi nezobrali zatial ze?