• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
autor
byvame kusok od mileticky ale na iny smer ako vy.... my sme na ceste medzi sherlokom a trhoviskom :slight_smile: ja som malu planovala dat do skolky tento rok v septembri ale napokon ju dam az o rok v january ale v marci ideme na zapis aby mi ju potom urcite zobrali :slight_smile:
3. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli tiez na zapise, ze v januari ju urcite zoberu a volala som tam minuly mesiac, ze ci teda mala moze od zaciatku roka nastupit a povedali mi, ze mam smolu, lebo stale nemaju miesto...
tak by sme mohli dat niekedy kavu :wink:
3. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne mozeme :slight_smile: no snad nebudem mat taku smolu musim to dako vybavit :slight_smile: lebo ona by uz najradsej teraz isla do skolky :sweat_smile: :dizzy_face:
3. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon budes mat klud na druhe babo :wink: a v ktorom si tt?
3. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a kedy tam ides, ci uz rano?
tinni, tak si sikulka ked zvladas vysku pri malej :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda a vy uz tu vsetky davate druhe kolo? :grinning: mate moj obdiv :wink:
3. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
az na 12;15 dovtedy sa asi zblaznim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra sa dozviem presne v ktorom som lebo na poslednom uzv malo babo 5milimetrov a podla mrchy neviem lebo tu som nemala uz cez tri mesiace a to nesedi :sweat_smile:
3. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj pracujes, ci si stale doma? :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tak som zvedava kedy ti vyjde TP

tinni a ty este stale robis v STV?
3. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj aj ale robim len tak brigadne u tatka :slight_smile: a ty robis?
3. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa... michala, ja som pracovala len externe pre STV :wink: a ja som od decembra konecne na materskej po 2,5 roku :grinning:
pipi, v decembri som mala pauzu, ale od buduceho mesiaca by som chcela zase nieco robit...
3. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si konecne uzivas trosku volna co? a druhe teda vy asi neplanujete ze? ale tusim si vravela ze ked tak az o 10rokov ak si dobre spominam :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no volno ani nie, stale sa ucim :grinning: druhe zatial neplanujeme, teda nie, ze by som nechcela, ale netrufam si zatial :zipper_mouth:
3. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan
bruuu nocku :slight_smile: :pensive: ...
3. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Jarko ako reagoval, ze budete mat druhe bejby? :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj jarko sa tesil :slight_smile: aj sa tesi, my sme uz chceli druhe nech mame potom pokoj :slight_smile: ked uz sme v tom zabehnuti :grinning:

dobru mich....
3. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno aj tretie potom bude, ked sa vam to tak paci, nie? :wink: :wink: ja by som tiez velmi chcela druhe, ale fakt si na to netrufam... :unamused:
3. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco si na to netrufas? :confused:
3. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, asi by som to nezvladla.... teraz je pre mna dost dolezita skola, aj robota ma bavi a asi by som chcela mat vsetko naraz, skolu, karieru aj dieta a to nejde...
a aj si pripadam este asi trosku mlada na dve deticky...
ale vsak priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiide cas :dizzy_face:
3. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to hej :slight_smile: ja si zasa neviem predstavit ze by som mala ist do roboty :sweat_smile: :grinning: normalne ze sa mi stavaju chlpy pri slove robota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsak mne by sa tiez nechcelo chodit sediet na 8 hodin do kanclu, nastastie pracujem vacsinou z domu a viem si sama zariadit, co kedy budem robit, asi preto ma to bavi :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to asi hej :slight_smile: no idem ja spat nech uz je rychlo zajtrajsok tak 12;00 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobru :dizzy_face:
3. jan 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, tak drzim palce na zajtra :wink: a pozdravuj malu Momo :wink:
4. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sme 6t+5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sriecko uz krasne bije a mam aj fotecku ale tu dam az vecer :grinning:
4. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky mohli by ste aj sem sa pridať ak chcete?:slight_smile:rady Vás uvítame...

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=122450&vGroupOffset=0&vOffset=570
25. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veruska007 – Ahojte, holky.
Mohly byste mi nektera pomoct?
Jsem taky maminka, studuju vysokou, do toho mam 16 mesicniho prcka a cekame druhe miminko. Chtela bych dokoncit vyzkum k zaverecne praci, driv nez se miminko narodi. Potrebuji ale jeste asi 130 lidi do vyzkumu. Nasla by se nejaka ochotna maminka do 25 let (vcetne), ktera vlastni ridicsky prukaz, a vyplnila by mi (anonymne, pouze pod ciselnym kodem) dotazniky?

Moc prosim vsechny ochotne maminky, aby se mi ozvaly na IP.

Diky,

Verca
21. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tiez som mlada maminka.Mám 8mes dcerku Sofiu :slight_smile: Je to moj anjelik,ktoreho moc moc lubim :slight_smile:
25. dec 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky sem tehotnauz podruhy jsem ve ctvrtym mesici a furt nevim co jist jim vsechno cinske polivky no proste skoro vsechno cocku nejim a nejim nektere omacky a gulase stoho se mi zveda zaludek
26. dec 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak ze prej me je23 a uz mam za sebou jeden porod mam dvou letyho chlapecka jed to muj loupeznik atady to si myslim ze to bude holka
26. dec 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok