Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
3. jan 2010

byvame kusok od mileticky ale na iny smer ako vy.... my sme na ceste medzi sherlokom a trhoviskom 🙂 ja som malu planovala dat do skolky tento rok v septembri ale napokon ju dam az o rok v january ale v marci ideme na zapis aby mi ju potom urcite zobrali 🙂

tinni
3. jan 2010

my sme boli tiez na zapise, ze v januari ju urcite zoberu a volala som tam minuly mesiac, ze ci teda mala moze od zaciatku roka nastupit a povedali mi, ze mam smolu, lebo stale nemaju miesto...
tak by sme mohli dat niekedy kavu 😉

pipi1211
autor
3. jan 2010

no jasne mozeme 🙂 no snad nebudem mat taku smolu musim to dako vybavit 🙂 lebo ona by uz najradsej teraz isla do skolky 😅 😵

tinni
3. jan 2010

no aspon budes mat klud na druhe babo 😉 a v ktorom si tt?

michalag
3. jan 2010

pipi a kedy tam ides, ci uz rano?
tinni, tak si sikulka ked zvladas vysku pri malej 🙂

tinni
3. jan 2010

teeeda a vy uz tu vsetky davate druhe kolo? 😀 mate moj obdiv 😉

pipi1211
autor
3. jan 2010

az na 12;15 dovtedy sa asi zblaznim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zajtra sa dozviem presne v ktorom som lebo na poslednom uzv malo babo 5milimetrov a podla mrchy neviem lebo tu som nemala uz cez tri mesiace a to nesedi 😅

tinni
3. jan 2010

a aj pracujes, ci si stale doma? 🙂

michalag
3. jan 2010

pipi, tak som zvedava kedy ti vyjde TP

tinni a ty este stale robis v STV?

pipi1211
autor
3. jan 2010

no aj aj ale robim len tak brigadne u tatka 🙂 a ty robis?

tinni
3. jan 2010

ahaa... michala, ja som pracovala len externe pre STV 😉 a ja som od decembra konecne na materskej po 2,5 roku 😀
pipi, v decembri som mala pauzu, ale od buduceho mesiaca by som chcela zase nieco robit...

pipi1211
autor
3. jan 2010

tak si konecne uzivas trosku volna co? a druhe teda vy asi neplanujete ze? ale tusim si vravela ze ked tak az o 10rokov ak si dobre spominam 🙂

tinni
3. jan 2010

no volno ani nie, stale sa ucim 😀 druhe zatial neplanujeme, teda nie, ze by som nechcela, ale netrufam si zatial 🤐

michalag
3. jan 2010

idem ja do hajan
bruuu nocku 🙂 😔 ...

tinni
3. jan 2010

a Jarko ako reagoval, ze budete mat druhe bejby? 🙂

pipi1211
autor
3. jan 2010

joj jarko sa tesil 🙂 aj sa tesi, my sme uz chceli druhe nech mame potom pokoj 🙂 ked uz sme v tom zabehnuti 😀

dobru mich....

tinni
3. jan 2010

no mozno aj tretie potom bude, ked sa vam to tak paci, nie? 😉 😉 ja by som tiez velmi chcela druhe, ale fakt si na to netrufam... 😒

pipi1211
autor
3. jan 2010

a preco si na to netrufas? 😕

tinni
3. jan 2010

neviem, asi by som to nezvladla.... teraz je pre mna dost dolezita skola, aj robota ma bavi a asi by som chcela mat vsetko naraz, skolu, karieru aj dieta a to nejde...
a aj si pripadam este asi trosku mlada na dve deticky...
ale vsak priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiide cas 😵

pipi1211
autor
3. jan 2010

ved to hej 🙂 ja si zasa neviem predstavit ze by som mala ist do roboty 😅 😀 normalne ze sa mi stavaju chlpy pri slove robota 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
3. jan 2010

a vsak mne by sa tiez nechcelo chodit sediet na 8 hodin do kanclu, nastastie pracujem vacsinou z domu a viem si sama zariadit, co kedy budem robit, asi preto ma to bavi 🙂

pipi1211
autor
3. jan 2010

tak to asi hej 🙂 no idem ja spat nech uz je rychlo zajtrajsok tak 12;00 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobru 😵

tinni
3. jan 2010

jasne, tak drzim palce na zajtra 😉 a pozdravuj malu Momo 😉

michalag
4. jan 2010

pipi, gratulujem 😵 😵 😵

pipi1211
autor
4. jan 2010

tak sme 6t+5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sriecko uz krasne bije a mam aj fotecku ale tu dam az vecer 😀

chymenitta33
25. jan 2010

ahojte kočky mohli by ste aj sem sa pridať ak chcete?🙂rady Vás uvítame...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

veruska007
21. júl 2010

veruska007 – Ahojte, holky.
Mohly byste mi nektera pomoct?
Jsem taky maminka, studuju vysokou, do toho mam 16 mesicniho prcka a cekame druhe miminko. Chtela bych dokoncit vyzkum k zaverecne praci, driv nez se miminko narodi. Potrebuji ale jeste asi 130 lidi do vyzkumu. Nasla by se nejaka ochotna maminka do 25 let (vcetne), ktera vlastni ridicsky prukaz, a vyplnila by mi (anonymne, pouze pod ciselnym kodem) dotazniky?

Moc prosim vsechny ochotne maminky, aby se mi ozvaly na IP.

Diky,

Verca

tina339
25. dec 2010

Ahojte,tiez som mlada maminka.Mám 8mes dcerku Sofiu 🙂 Je to moj anjelik,ktoreho moc moc lubim 🙂

soshy22
26. dec 2010

ahojky holky sem tehotnauz podruhy jsem ve ctvrtym mesici a furt nevim co jist jim vsechno cinske polivky no proste skoro vsechno cocku nejim a nejim nektere omacky a gulase stoho se mi zveda zaludek

soshy22
26. dec 2010

jinak ze prej me je23 a uz mam za sebou jeden porod mam dvou letyho chlapecka jed to muj loupeznik atady to si myslim ze to bude holka