Muži, ktorí balia zadané ženy

27. júl 2023

Čo si chcu dokazat chlapi,ktori balia zadane zeny??isty muz chodil s mojou vydatou svokrou,teraz nadbieha mne( tiez som zadana)....asi nie je kompletny

h2
27. júl 2023

Chodil s tvojou vydatou svokrou??? 😳

deti95060810
27. júl 2023

najskôr chodil so svokrou a teraz chce aj teba?
tak chlapík berie všetko rad radom, raz len niektorá pristane na vzťah...😉

melanta
27. júl 2023

A čo vedie vydatú ženu nechať sa baliť a dokonca aj s iným ako svojim mužom spávať?

tosomja
27. júl 2023

Keď s ním flirtujete a neposlete do p..., tak sa ani nečudujem. A o ňom si nemyslím nič, o svokre už áno.

sindla
27. júl 2023

A vydaté ženy prečo podvádzajú manželov a chodia so slobodnými mužmi? 🤷 Pozor, aby si nešla v šľapajach svokry. 🤦

autor
27. júl 2023

@h2 ano

autor
27. júl 2023

@deti95060810 asi tak

autor
27. júl 2023

@melanta to netusim teda

h2
27. júl 2023

Čiže aj ona chodila s ním? Svokor čo na to? A tvoj muž, jej syn?

autor
27. júl 2023

@sindla isto nie ja som mu jasne dala najavo ze nie!

autor
27. júl 2023

@h2 svokor to nevedel samozrejme,ano moj muz je jej syn

h2
27. júl 2023

Ja viem, že tvoj muž je jej syn, keď je ona tvoja svokra. 🙂 Myslela som, čo on na to hovorí, že sa mu mamička kurví.

tanyan
27. júl 2023

Nemá ten "pán" nejaký nedoriešený problém s tvojím mužom alebo svokrom? Niektorí to považujú za istý druh pomsty...

sissy27
27. júl 2023

horšie ako to, že ide po vydatých je podľa mňa fakt, že to berie takto cez rodinu... ešte napíš, že je to nejaký bratranec a budem sa hanbiť za vás 😀 😀 😀

A k veci - zrejme si len chce užiť a od vydatej je menšie riziko, že ho bude otravovať so svadbou, dieťaťom, spoločným domčekom, dovolenkou a podobne. Kvôli manželovi bude dotyčná vyžadovať diskrétnosť a tým pádom jemu odpadnú povinnosti ako chodiť do spoločnosti, platiť účty, budovať vzťah, atď. Proste bohapustá ebačka, nič viac nič menej 😀 a pri troške šťastia si ona bude vydržiavať jeho.

autor
27. júl 2023

@h2 on sa nestara...uz sa nekurvi,uz to skoncilo

autor
27. júl 2023

@tanyan nie nema

viestta
27. júl 2023

Co vedie chlapov balit zadane zeny, to netusim. Rovnako netusim ako sa moze zadana zena nechat zbalit. Aky isiel, taku nasiel...

radkaradix
27. júl 2023

mna teraz na dovolenke pozyval jeden vychodnar stale na kavu a rozne trapne lacne lichotky daval, pritom sa hral vedla mna moj syn a obdalec na lehatku lezal moj muz, s ktorym sa chvilu pred tym ten chlap aj rozpraval.. normalne som nechapala.. ale suhlasim s komentarom od @sissy27 .. jednoducho to skusal na vydate a dufal, ze nejaka bude mat chut na letny ulet .. stavim sa, ze take aj nasiel..

basulaak
27. júl 2023

to bude nejaky Pažout

0silvia0
27. júl 2023

Kazda normalna zadana zena posle kurevnika do prdele. Ale niektorym samickam to robi strasne dobre, ked sa okolo nich obsmietaju vselijaki vypelichani kohuti. Tak si to uzivaju a preto to tito muzickovia skusaju nadalej.

spadnutaslivka
27. júl 2023

no lebo vydatá už je väčšinou trochu zrelšia, vie, čo chce a hlavne z toho čúha len krátkodobá zábava. Je si istý, že z toho nebude nič hlboké z jej strany (že by sa namotala) a keby náhodou ostala tehotná, manžel sa postará, lebo veď je to akože jeho. Dobre to má chlapík vypočítané... Len niekedy sa veci skomplikujú, ale tak kto by myslel hneď na najhoršie 😉

tanyag
27. júl 2023

Tak mu daj aj ty a ostane to v rodine 😁

bukajka_mata
27. júl 2023

Neviem, čo si tým chce dokázať, ale to treba sa takýchto ľudí strániť. Lebo ti môžu narobiť problémy, radšej od takýchto chlapov preč.

fadama
27. júl 2023

Lebo zakázané chutí najlepšie 😬😃

marianarem
27. júl 2023

Podla mna niektori balia zadane preto, ze si chcu uzit, maju zaujem o niektore prijemne stranky vztahu, ale v skutocnosti nechcu ziadny dlhodobejsi zavazok a nic vazne.

viestta
27. júl 2023

Nuz u nezadanej ak by nemal uspech, tak to bude jeho zlyhanie, to moze posramotit ego. U zadanej ked sa nedostavi uspech, tak to zvali na nu, ze nevie o co prichadza, ked zrovna jeho odmietla.
No a niektori si mozno aj namyslaju, ze kazda zadana zena trpi sexualnou podvyzivou (tak ako ta ich doma) a oni by ju z nej vyliecili...

sindla
27. júl 2023

😅😅😅😅😅