Mužské prsia

clovekakoty
13. feb 2018

Zaujímalo by ma, ako ženy vnímajú mužské prsia, či je to pre nich rovnako zaujímavá časť tela ako pre mužov ženské prsia. Respektíve by ma zaujímalo aj to, ako ženy vnímajú skutočnosť, že napríklad na kúpalisku vedia, že uvidia nahé mužské prsia. Celé by som to zabalil do podstaty, aké je teda to vnímanie mužských pŕs zo strany žien a plus či to považujú za niečo zvláštne, ak muži majú nahé prsia kade tade.

janickacrazy
13. feb 2018

@clovekakoty Akože pre mna to nie je nejaká super príťažlivá časť tela, určite nie tak ako pre muža ženské prsia. Ale čo sa mi ozaj nepáči, ked je nejaký chlap tučný a má prsia veľké pomaly ako žena, tak to je pre mna osobne vrcholne nepríťažlivé. 😇

mihula
13. feb 2018

ak muži maju nahe prsia kade tade😅No mne je to uplne prirodzené že ich maju nahe,alebo si myslíš,že by im bodla podprda?

deti95060810
13. feb 2018

beriem to ako súčasť ich tela .... nič viac nič menej...

natalkanasta
13. feb 2018

@clovekakoty si sa zaregistroval, aby si vyzistil odpovede na takúto závažnú otázku? 😂 prečo sa pýtaš vlastne, no dopadnem toľko zábavy takto z cista Jasna.. a nie nemyslím že ženy sú do takej miery hotové z mužských pŕs ale zas ako kto... muži majú nahé prsia kade tade 😂😂😂 odpadneeem

mimla
13. feb 2018

Muži nemajú prsia. Muži majú hruď. 😄 Alebo by aspoň mali mať.

leeenka26
13. feb 2018

Dost zvlastna otazka. Podla mna my zeny a teda ja osobne urcite muzske prsia nevmimam nijak. Zadok ano ale prsia urcite nie 😂

lenadka
13. feb 2018

Mne osobne sa mužská pekná hruď páči, dokonca je to pre mňa parameter, je alebo nie je sexi. Žiadne huspeniny ale aspoň trochu vyformované, nepáčia sa mi ani dnešný vyholený metrosexuali.

lenadka
13. feb 2018

Ak by chlap pre mňa nemal sexi hruď ďalej sa ani nekuknem 😁

clovekakoty
autor
14. feb 2018

@mihula Skôr som to myslel tak, že ich majú nahé na rozdiel od žien, vlastne si to vystihla, že to ako žena vnímaš úplne prirodzene, ako keď človek vidí nahú tvár, nahú ruku🙂

clovekakoty
autor
14. feb 2018

@natalkanasta Tak som bol zvedavý na ženský názor, hoci možno divná otázka, z času na čas ma zaujímajú aj takéto veci, ale nemyslím to v zlom🙂, zaujímavá odpoveď, asi väčšina žien túto časť tela vníma tak neutrálne, hoci možno niektoré ženy sú tým posadnuté..

clovekakoty
autor
14. feb 2018

Ďakujem za odpovede, ste fajn ukecané, teda rozpísané, čo odpoveď, to zaujímavý názor..