• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Netradičné mená

19. mája 2017 
Aj ja poznám Bernardínu
31. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa volam Danica... tiez to nie je parve tradicne....ale je v kalendari (-:
10. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Uvazujem, ze dam potencialnej dcerke meno Bibiana, ale bez dlzna. Ten dlzen mi tam prekaza (tak je to v kalendari). Myslite, ze by mal byt problem na matrike?
10. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobromila, urcite nie. Mne na matrike povedali, ze uznavaju mena, ktore su v tej knizke Vyberte si meno pre svoje dieta http://www.martinus.sk/?uItem=20513 ale aj mena, ktore su na www.babynames.com
a bibiana tam urcite je :slight_smile:
10. sep 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono tie netradicne mena su fakt krasne, ale co s tym ked mnohe tie nase priezviska su tak uzasne tradicne slovenske :D ako napriklad moje :(
10. sep 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam jednu babu, ktora ma meno Dajana
10. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja poznam, Babetu, Blandinu a Ester :slight_smile:
10. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete co nechapem? Ze ako tie romky mozu dat svojim detom hocijake mena,ved tie su neni ani v kalendari a na matrike ich zapisu a ostatne mamicky :unamused: sa stresuju koli dlznu ...
10. sep 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika, to je dobrý postreh. ja si myslám, že matrikárky sa s nimi nechcú hádať, tak im to meno dajú :grinning:
12. sep 2008 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najulinka prečo taká zmena v štýle? V pase máš Lucinku a Kristiána a teraz Johann Lorenz. Nieže to budeš brať ironicky, proste sa zaujímam prečo taký rozdiel? :wink:
12. sep 2008 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... Torben ... :confused: :confused: :confused:
12. sep 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jedna známa má polročnú VARVARU. no keď niekomu poviem ako sa tá malá volá, tak sa každý znovu opýta - Barbaru??? :slight_smile:
12. sep 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbara je po rusky Varvara, nie? :confused:
12. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: sa počuvaš čo pišeš v pase maš čo???????????????????????????
12. sep 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako može niekto jedno dieťa porodiť o mesiac skor???????a druhemu ešte može v brucho ostať??????? žeby zazrak????? či klamstvo zrejme tak klameš že ani nevieš čo kde pisneš alebo ja niečo chapem zle????????????????????????????????????????
12. sep 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezabudni si to rychlo opraviť a potom sa pytať o čom je tu reč :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. sep 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milá Janka....
najjulinka má detičky v profesionálnej pestúnskej starostlivosti....
tak preto ten malý vekový rozdiel.... a mená nevyberala ona, ale rodičia jej adoptovaných detičiek...
takže nie je namieste, aby si ju nazývala klamárkou ,stačí sa jej pozrieť do albumu, alebo sa slušne opýtať....
12. sep 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja cakam babatko a chcela som sa opytat ci by ste mi neporadili nejake exoticke meno, ktore by na druhej strasne nebolo az prilis narocne ,ale aby bolo zaujimave a ojedinele. a z normalnych mien sa mi paci strasne meno DENISA... myslite ze je pekne? prosim poradte
15. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janaliptakova mozno ma jedno adoptovane, tak hned niekoho neobvinuj z klamstva :unamused:
15. sep 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najjulinka sa počuvaš čo pišeš v pase maš čo???????????????????????????
ako može niekto jedno dieťa porodiť o mesiac skor???????a druhemu ešte može v brucho ostať??????? žeby zazrak????? či klamstvo zrejme tak klameš že ani nevieš čo kde pisneš alebo ja niečo chapem zle???????????????????????????????????????? a nezabudni si to rychlo opraviť a potom sa pytať o čom je tu reč

Dosť drsné vyjadrenia, nie? Nechápem, ako môže "niekto" toto napísať..... :confused: , aj keď nevie o tom, ako to je....
15. sep 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vratte sa prosim k teme "netradicne mena"!

myslim, ze monkula to janeliptakovej uz vysvetlila a nie je potrebne to dalej rozoberat.
dakujem...
15. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sorry som si nevsimla, ze monkula to uz vysvetlila.

A mena: Leiah, Nathan, Morgan,
15. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa ospravedlňujem, no nezdržala som sa názoru...
16. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez poznam nadiu ale pise sa nadie
16. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme chceli dievčatko Sabah
16. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam dcerku nelku a kamaradka ma syna nataniela a chcela by k numu dceru naomi..
16. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame jedneho chlapca, ktory sa vola Kevin Koníček, no nemam slov. Niekedy rodicia nemaju rozum.
16. sep 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že Kevin Koníček... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. sep 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukrécia tak sa volá dcéra jednej známej
20. sep 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja po hebrejsky znamena saba stary otec :grinning:
21. sep 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok