Nežmýka mi práčka

natal12
20. okt 2012

čo robit ked mi práčka nežmýka ?? čo jej može byt ?? viem ze mam zavolat opravara ale ale je sobota 😒

yukaya
3. nov 2016

Takze pracka opravena. Bola znicena spirala. Preto pracka dobre neprala, nevedelo to rozpoznat program. Inak mame tak tvrdu vodu, ze tie spiraly co ukazuju v reklamach sa oproti tej nasej mozu schovat. cena 40 € (ale nebol to papierovy servisak) Ked som mu pred tym volala, tak povedal, ze spirala stoji cca 25 euro. Takze s cestou a robotou to bola super cena. A poradil nam, aby sme si kupili magneticky zmakcovat vody, co sa promontuje na ventil privodu vody do pracky.

kacarjuraj
6. júl 2017

@baryana čo mám robiť keď sa mi zblaznila práčka? Začne prať potom žmýkať potom znovu prať a nemôžm ju vôbec vypnúť.😲

kacarjuraj
6. júl 2017

A ešte mi aj plesnivie😢

damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

vyčistit filter, nalej tam ocot a sodu bikarbonu a pusti na 90stupnov, nech sa poriadne vyčisti. Ak nepomože, tak počkaj na opravara. AKu máš značku pračky?

sonka1981
26. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

mala som podobný problem asi dva roky dozadu, oprava vyška na polovicu ceny novej pračky, takže sme kupili novu, vo farbe nerezu, na 7kg pradla a super. Mám tri deti, takže to ocením.

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

raz smie riešili podobný problém a oprava by bola polovica novej pračky, tak sme nakoniec kupili novu. Bola sa slušnu cenu, vyperie viac pradla, ušetri energie a ma viac otačok, takže pradlo je takmer suche

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dusanka12
2. nov 2021

Ahojte prosím vás mamičky mam problém z prackou značka je indesit IWC6105 mam taky problém ze keď periem nespusti mi samo na zmykanie ale musíš si sama prepnúť na zmikanie prečo mi to tak robí prosím vás nespusti mi na zmykanie e prepne mi naspäť na pranie ďakujem za rady

matiasek
20. dec 2023

Opravil som si sam, najskôr som prečistil hadice,v tej odtokovej bolo sajrajtu..no bola tam ešte druhá u mňa čierna hadica v strede ma harmoniku,od vypustu do filtra a zatulana detská ponožka v nej..nemala sancu sa dostať až do filtra,lebo je na začiatku tej hadice gulička pri vypuste, to asi pri spätnom tlaku vody bráni nateceniu vody naspäť do bubna.Ponozka bola spriecena o tu gulicku takze to natekalo naspäť ta špinavá voda do bubna a prádlo smrdelo.Dufam,ze som priemerne zdatnemu panovi ako som Ja pomohol...skoda kupovat novu pracku koli polhodinke roboty...