Odstránenie tetovania, krém či laserom ? Máte skúsenosti pls?

visnacka
11. jún 2020

Ahoj baby prosim boli ste niektorá na odstránení tetovania ? ak áno tak kde ? máte prosím foto pred a po ?? pripadne čo poviete na krém na odstránenie tetovania máte niektorá skúsenosť ? Ďakujeeem za info

visnacka
autor
7. aug 2022

@kathak Ešte sedenie a verim že to bude preč uplne bez naznaku že tam niečo bolo 🙂

kacenocka2
7. aug 2022

@visnacka juuj..to musela byť bolesť.. Aké odstupy medzi sedeniami sú potrebné?

kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenocka2
7. aug 2022

@vlcik1 hmm..buď kvalitné tetovanie alebo slabý laser

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
8. aug 2022

@kacenocka2 Čo sa zahojilo vždy 4-6 týždňov

lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
visnacka
autor
10. aug 2022

@lola77 laserom neviem akým to bolo teda pre mňa bolo dôležité aby to išlo dole 😂 a myslím len čo sa to zahojí to tetované sa môže ísť na laser , ja som bola cca do dvoch mesiacov 😉

kacenocka2
11. aug 2022
baskamihi
24. feb 2023

@visnacka ahoj môžem sa spýtať kde vám odstraňovali poprípade ako vás to vyšlo cenovo

brunettegirl1989
28. sep 2023

@visnacka ahoj prosím ta ešte fungujú stále? Ja chodím do Topoľčian ale príde mi to stále rovnaké aj po 3 sedení a rada by som skúsila niečo iné a keď som videla tvoju foto tak wau ako to išlo preč.

visnacka
autor
28. sep 2023

@brunettegirl1989 Ahojky v Skalici fungujú stále s odstraňovaním tetovania , ja aktuálne som tehu a hned po sa tam chystám ešte niečo odstrániť 🙂 ja som mala po 4 sedení už dosť zmiznuté tetko a išlo to dobre

visnacka
autor
28. sep 2023

@baskamihi zdravim vobec som si nevsimla tuto otazku a odpovedam uplne neskoro , odstranovali mi v Skalici Ján Urbánek Tatto je na fb on tetuje a jeho manželka odstraňuje tetovanie , a celkovo no viem že prvý krát asi 50€ za sedenie a potom menej a menej vzhľadom nato že to mizlo a menej a menej odstraňovala

samantha111
28. jan 2024

@visnacka prosím ta ako to dopadlo z odstránením ja by som chcela ísť.