Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

dicinka1
29. sep 2008

ja bez nicoho..len ich zapijam.. 😉

lovacka
29. sep 2008

to vas akoze nepali?a to ma aky ucinok toto?

dicinka1
29. sep 2008

prekrvuje maternicu... 😉

lovacka
29. sep 2008

dici ale to ta nepali?

moncika15
29. sep 2008

lovacka, paaaaaaaali ale co nespravis pre babo 😅 teda ja konkretne pri tom placem,kaslem,kyxam, rozdyyxavam to ale poctivo zvladam 😀

cikyta
autor
30. sep 2008

Ahojte.Dicinka pozor!!!!!!!!!!Teraz to už nejedz!!!!!!!!!!!!!!!Len pred stimuláciou a v stimulácii.Teraz by to mohlo bábu možno uškodiť,tak už to nepapaj po ET!(Moncika netráp sa.V celku do toho 2-3 krát zahryzneš a hned s nejakým zemiačikom prehltneš a ani nevieš,že si to zjedla.Prášok je horší!!!!!Viac štípe. 😀

dicinka1
30. sep 2008

ciky...sii tu?nejem uz tie papricky..ani den pred transferom som ich nejedla

cmuk05
30. sep 2008

dicinka nebudes mat nahodou dvojicky?Vizera to na to... 😀 😀

cmuk05
30. sep 2008

lebo aj ja som mala na 8 den asi take silne ciary.... 😀 😀 ale gratulujem ti k uspechu....

cikyta
autor
30. sep 2008

Ano dici.Už som zase tu.Mala si ten test minimálne 10sekund namočený?Vieš,ráno o 3 , ospalá........možno si ho tam chytro vložila a hned pozerala.Preto sa ti nezdal dobrý!

dicinka1
30. sep 2008

nie moja..dnes som si robila testik o 3-tej rano..a mala som uz iba taku slabunku tu druhu palicku..neviem co sa deje... ☹

cmuk05
30. sep 2008

odfot nam to as daj do albumika..ked sa da....alebo si ho urob este raz...

cmuk05
30. sep 2008

ale si pozri moje ani medzi mojimi nie je taky rozdiel po ty 8 dnoch....len tak malicky....to si uz podla mna iba namyslas lebo sa bojis....ze by to tak bolo... 😉

cmuk05
30. sep 2008

ahoj cikyta pekne ti pribudaju tyzdne ako pozeram.... 😀 😀

dicinka1
30. sep 2008

no mam ho teraz v albujme

cikyta
autor
30. sep 2008

Ahoj cmuk.No tu mám 11tt,ale normálne som len 10tt.Teda,ak sa to zajtra nezmení.Idem na UTZ a možno mi povedia,že narastlo už na 11tt-ktovie.Už to raz tak bolo.Najprv bolo menšie a potom to začalo pekne dobiehať a vyrovnáva sa to z menzesom.Neviem sa zajtrajšku dočkať!A na dalšie foto! 🙂 Aj u teba to pekne letí!Páni 16tt-to už je pekný človiečik "se vším všudy",ktorý robí kotrmelčeky jedna radosť!

cmuk05
30. sep 2008

skus si znova este jeden mas este testik doma?

dicinka1
30. sep 2008

nemam..skusim doobedu... 😒 ☹

cmuk05
30. sep 2008

tak ti biudem drzat palceky na zajtra a ja zas idem vo stvrtok aj ja sa tesim uz konecne ich uvidim....ale idem na ultrazvuk na nejake choroby a na krv tak dufam ze to dobre dopadne.... 😀 ale tie kotrmelce este tak necitim len tak nieco jemne.... 😉

cmuk05
30. sep 2008

vies o 3 rano by ma to nenapadlo.....ale nezufaj ja viem ze ta to tak neutesi ale nadej tam je lebo nemas tak ze by si tam nic nemala....ved pozri moje,.... 😉

cmuk05
30. sep 2008

dicinka neviem ci si si vsimla ale na tom poslenom testiku mas aj tu jednu ciaru taku slabsiu akoby si ju dostatocne nenamocila.....vsimni si to.... 😉

cikyta
autor
30. sep 2008

Dici,to je ten test o 3 ráno?Ak áno,tak si urob ešte jeden určite.Fakt sa mohlo stať,že si driemala.Rýchlo namočila a tak to dopadlo.Musí tam byť ozaj min.10sek.vtedy bude OK.Ved ten z 8dna po ET je úžastný,tak niekde bude zrada.Uvidíš ešte doobeda pri druhom.A velmi ti držím palce.Budem sem na teba furt nakúkať! 🙂

cmuk05
30. sep 2008

ciky aj ja si to tak myslim nemohlo sa tak stratit....z jedneho dna... 😉

cikyta
autor
30. sep 2008

Veru cmuk.Tak ty máš štvrtok velký den.No paráda.Nech je všetko v úplnom poriadku!..........Cáry máry,ako u tvojich krpčekov,tak aj u môjho a tiež Dicinkinho!(A meliskinho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moja zlatučká. 😔 )

cmuk05
30. sep 2008

len nech uz kazdej sa vydari lebo to je hruza to cakanie....

jvo
30. sep 2008

ahojte kocky nechcem sa vam sem miesat ja len ze vacsina z vas je po IVF a ste par tyzdnov popredu, ja som 9tt a posledne dva dni ma pobolieva brucho mali ste aj vy take bolesti? je to taky zvlastny pocit ako keby som mala MS, sem tam ma pichne niekde okolo vajecnikov a niekedy mam brucho take ako napnute tak neviem ci som len nieco blbe zjedla a som "nafuknuta" 😀 k dr idem az buduci stvrtok tak som chcela radu ci je to normalne alebo jej mam zavolat ale zas nechcem panikarit 😝 inak vsetkym gratulujem a dicinka tebe drzim palceky 😵

cmuk05
30. sep 2008

ale to je take normalne ked ta sem tam pichne len to nie je tak casto....a nafuknuta tak to je tiez v poriadku..... 😀 😀

cikyta
autor
30. sep 2008

Jvo....dokial tú tie boleti také mierne a netrvajú úplne celý den,tak je to určite v poriadku.Tiež ma občas pobolievalo tak mierne,alebo ma pichlo-hlavna v pravo,kde je bábo.Potom bol klud a teraz už 2 den ma zas občas zabolí brucho,ale skôr ked sa zlaknem,alebo pobežím.Je to rôzne.Ale viem,že to k tomu patrí a aspon vieš,že sa tam čosi deje a bruško sa pekne vyvíja.Len ťa to nesmie VELMI bolieť.Tak uvidíš a ver,že dr.ak je normálna,nepovie ti,že stresuješ.Je normálne,že sa bojíš!Kto by sa nebál! 🙂

cmuk05
30. sep 2008

dicinka isla kupit testik novy ze tu nie je?

cikyta
autor
30. sep 2008

Aj ja si myslím.Už uteká po uličke do lekárne a späť.Potom bude 10minút testíkovať a počítam.....tak 9:50 nám napíše:No kočky KUK albumík...je to tam! 🙂