Perly našich detičiek, vaše zážitky a trapasy

adelajda2012
4. júl 2014

Pôvodná diskusia bola prevedená na cz konika, ale tam sa nejak nechytila. Mne veľmi chýba a tak sa pokúšam ju obnoviť. Dúfam, že sa podarí....pridajte sa 🙂

zuzuliatko18
19. mar 2024

@ichbinich ano, to som, hoci ma znepokojila myslienka, ci mu to napadlo prvykrat....

petrichor
19. mar 2024

@zuzuliatko18 Zlatý, chcel iba pomôcť a trošku upratať... 🥺😅

elizabetkamelissa
20. mar 2024

Mna sa včera dcera (6 rokov ) spýtala ze kedy bude tehotná 😂Vyrazila mi tym dych ....povedala som ze nikdy 🤣🤣

h2
20. mar 2024

@elizabetkamelissa 😦 A to si jej prečo povedala? Veď "Keď budeš dospelá a budeš mať muža." Ako na to zareagovala?

mclissa
20. mar 2024

Hovorim 3 rocnemu synovi.
“Lubim Ta!”
“Aj ja seba lubim!”
Potom rozmysla, rozmysla, pozrel sa na mna a hovori,
“Aj ja teba lubim!”
Prisiel na to, ze sa pomylil 😂

petrichor
20. mar 2024

@h2 Myslím, že najdôležitejšie je v prvom rade dieťaťu vysvetliť, že to nie je niečo, čo automaticky príde, "keď bude dospelá a bude mať muža", ale niečo, o čom sa sama bude môcť rozhodnúť v budúcnosti, podľa toho, či to bude chcieť alebo nie. Je potrebné, aby sme deťom vysvetlili, že je to jedine ich voľba a rozhodnutie, a hlavne malým dievčatám, že nikto ich do toho nikdy nesmie nútiť, tlačiť ani naháňať.

h2
20. mar 2024

@petrichor Ale tým, že jej povie "nikdy" jej to teda nevysvetlila.

elizabetkamelissa
20. mar 2024

@petrichor Jasne ze jej to vysvetlím ked na to pride cas ...ale tak ma šokovala tou otázkou😀 ze. To zomna vyletelo ..

petrichor
20. mar 2024

@h2 @elizabetkamelissa Nebojte sa, chápem vás (obidve strany). Ospravedlňujem sa, ak to odo mňa vyznelo nepríjemne, myslela som to len v dobrom, prepáčte.

h2
20. mar 2024

@petrichor Ale vôbec sa neospravedlňuj, v pohode. 😊

elizabetkamelissa
20. mar 2024

@petrichor nic sa nestalo ,neospravedlnujte sa 😊

zmrzlinka8
24. mar 2024

@finett z neho bude kňaz 😀😀😀

jakubrianka
26. mar 2024

Mamiii pozri aha tu sú bzdochy a hrajú sa na vláčik 🤭.

matovicova
27. mar 2024

Maminka ty ako si išla, veď my sme vôbec neboli v zápche 😀

danette
30. mar 2024

Mami neboj sa, ja budem striekať pekne do tváre 😆🤦 (na Veľkonočný pondelok)

danette
30. mar 2024

Mami a dnes pôjdeme posvätiť salámy? 😂😂😂

h2
30. mar 2024

@danette 😂 Čo sa za mladi naučíš...

modra_kolobezka
31. mar 2024

Dcera 9r. si spieva hit od Pala Haberu: Studená si a kozy máš na Aliaškeeee 😁

modra_kolobezka
31. mar 2024

@danette moja dcéra sa ma zase v knižnici opýtala: "Mami, kedy sa krstia vajíčka?" Jedna staršia pani to počula a sfleku ju ooravila: "Vajíčka sa nekrstia ale svietia!" 🙈

modra_kolobezka
31. mar 2024

Ideme po lúke v lese a upozorňujem dcéru: "Dávaj pozor aby si nestúpila do kozích bobkov!" Ona sa pzrie na zem a povie: "Aha, tak to nie sú čučoriedky?!" 🤪

jankac22
1. apr 2024

@modra_kolobezka 🤣🤣🤣

bubula_007
1. apr 2024

12 ročný: Mama, to si myslela vážne, keď si povedala, že chceš ísť na vysokú školu?
Ja: Áno.
12 ročný: A tam môžu ísť aj takí starí ľudia ako si ty?
Mám 43 rokov..🤦🏻‍♀️ Hovorím, Ja nie so stará!!!
12 ročný: Ale si... (Potom sa mi ospravedlnil.) A pridal sa aj menší syn, 8 ročný: Neboj sa, stará budeš, až keď budeš mať 50 rokov, zatiaľ si to uži.
🤷🤷🤷

isis234
1. apr 2024

@bubula_007 😅 zlatí, vedia povzbudiť

isis234
1. apr 2024

@modra_kolobezka hovorili sme.. "neporež sa" (aby nevstupil do hovienka)

jakubrianka
1. apr 2024

V nedeľu:
Syn: A kedy dostaneme tie vajíčka?
Ja: Zajtra miláčik, keď ma okúpete.
Syn: 🤔🤔🤔🫣😥 (plač na krajíčku) mami, ale veď ja ťa neviem okúpať!

Dnes:
Ja: No chlapci, naraňajkovali sme sa a teraz ma idete vykúpať.
Syn: Čo? Ideme sa kúpať?

slovakboy
5. apr 2024

@bubula_007 ešte máš 7 rokov na užívanie si.

mrnoska3
7. apr 2024

Dcéra chcela zubnú kefku elekt.stala 12 eur s Elzou,tak jej vravím ,že nie nekúpim ,že má kefku doma podobnú.A na druhý deň príde zo školy a vraví:Pani učiteľka povedla,že pôjdeme na jednodňový tábor a bude stáť 19 eur,ale ja som jej povedala,že ty mne určite nedas peniaze,lebo si mi nechcela dať ani 12 eur na kefku.🤭 Kto vie, čo všetko ešte v škole vykeca 🤭

h2
7. apr 2024

Včera som bola so synom na plavárni. Keď sme odchádzali od bazéna a on išiel do mužskej časti a ja do ženskej, hovorím mu: "Vidíme sa pri skrinkách." On na mňa polozdesený pozrie, že "Čože?" Tak som mu to zopakovala a on že: "Ja viem, že si povedala niečo iné, ale v prvom momente mi to znelo úplne ako 'Prosíme ťa, vyslyš nás.' 😂😇

heidi4
7. apr 2024

@mrnoska3 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 zlataaaa 😅

sevrin
7. apr 2024

Moja sestra keď bola malá, tak sa hrala s hračkami čo vyzerali ako sliepky a namiesto toho aby ich oslovovala VY KURY, tak ich oslovovala VY KURVY. Od môjho 12 ročného brata potom dostala menšiu nakladačku že ako to vypráva.