Perly našich rodičov

drimonna
4. jan 2019

Ahojte... Toto bude asi pre tých mladších, ale možno, že aj tí starší budú mať čo napísať z dectva alebo ešte zo súčastnosti... 🙂 Sú perly naších detičiek,naších mužov, no a čo kebyže sú aj perly naších rodičov? Tak teda píšte...Dúfam, že napíše aspoň jeden z vás 😂😂 Pozrite aj na moje ďalšie diskusie , aj tam môžete písať 🙂 💙

malinoismum
17. jún 2020

@katyav moj dedko zas používal “hrabeš sa v tom jak chudobný v riti” 👌🏽😀

fizu1
17. jún 2020

@katyav my sme mali : mrvíš sa v tom, ako Bulhar v šaláte 😀

majadom
17. jún 2020

@fizu1 alebo Madar v kukurici

kocurikpupcek
17. jún 2020

Moj otec ešte veľmi často používa: "ponahláš sa ako lačný srať"🙄🤦🏻‍♀️😅

0silvia0
17. jún 2020

@kocurikpupcek ja to poznam opacne, ze trva ti to ako lacnemu sranie

h2
17. jún 2020

@kocurikpupcek
@0silvia0 Ja som spojila "Trvá Ti to, ako lačnému stať." a "... ako v lete na saniach." , takže hovorievam: "Trvá Ti to, ako lačnému na saniach." Zmysel to nemá, ale páči sa mi to. 😁

kocurikpupcek
17. jún 2020

@h2
@0silvia0 alebo este, ked odo mna nieco chce a hlavne aby som to rychlo spravila,...nuz a ja sa k tomu okamzite nemam, tak povie: " len aby si z toho ponahlania zapal pluc nedostala"😉

kikidee
20. jún 2020

Moja zlata akcna mamina bola s kamoskou u kadernicky. Vzdy su nadsene ked od nej idu, ako dobre ich zase ostrihala. Mamina sa vsak nezaprie: "Marika, a nemozes ma ostrihat akoby som tu bola prvy krat?" (Chodi ku nej od vysokej skoly, teraz ma 57🙄) A dalej mi rozprava: " v takej euforii sme boli z tych nasich ucesov, ze sme hned nabehli do sekaca a pocuvaj, normalne nam veci same skakali do ruk!" A samozrejme k tomu pridala aj patricnu gestikulaciu😄😄 kebyze ju mozem niekedy natocit, ooch😁

jezibab
20. jún 2020

Svokra dnes rozprávala o svojej babičke, ktorá nikdy nebola chorá. Už ako veľmi stará mala zápal priedušiek a dostala antibiotiká, asi prvý raz v živote Dcéra jej vysvetlila, že ich má užívať každých 6 hodín a na druhý deň ju prišla skontrolovať. Babičkine lieky nikde a na otázku, kde sú, odpovedala: "Jaj, moja, ja som ich zjedla všetky naraz, nech tú chorobu šľak trafí!"

polodrahokam
21. jún 2020

@jezibab Prosím a nič sa nestalo?

jezibab
21. jún 2020

@polodrahokam Nie, babička niekoľko rokov predtým absolútne bez príznakov prežila aj otravu hubami. Jej dcéra po konzumácii tých istých húb skončila na výplachu žalúdka, babička fungovala ďalej akoby sa nič nestalo...

zuzicka256
26. dec 2020

Moj ocko stale ked sme boli deti a v detskej neporiadok:"taky tu je bordeľ, že už lem vysrac še tu chybuje"😁😁

cusik
26. dec 2020

@malinoismum alebo Krútiš sa ako prd v gaťoch

kocurikpupcek
21. mar 2021

@zuzicka256 som to prečítala teraz môjmu mužovi, lebo sa pred chvíľou rozčuľoval aký je v detskej neporiadok. Sa tu rehoceme spolu na tom.este k tomu taký ten vychodňarsky akcent...😂

zuzicka256
21. mar 2021

@kocurikpupcek to som rada 🤣🤣🤣 a podotykam ze otec sa nikdy nesmeje...NIKDY 😁 ale je do dobrak 😁

euie
3. aug 2021

Ked sme este byvali so sestrou u rodicov a boli sme este na prvom stupni, po dlhych rozhovoroch s rodicmi nam kupili nase prve mobily. Kto si pamata, siemens a35, tlacitkovy, jednoriadkovy bezfarebny display. Kupila som si na neho cerveny metalicky kryt a bola som stastna ako blcha. Jedneho dna som sla klasicky do skoly, ale mobil som si zabudla v detskej izbe na stole. Ked som sa vratila, svietila mi na nom prijata SMS od maminy: Evka, zabudla si si mobil doma.

evaachesa
3. aug 2021

@euie zlatá mamka 😂

simcika
13. aug 2021

@zuzicka256 😂😂😂😂

simcika
13. aug 2021

@jezibab 😂😂😂to je mega

zadda1
13. aug 2021

moja mamina pracovala v závode kde vyrábali nejaké súčiastky. dostali novú zákazku. nevedela si spomenúť ze pre koho. pomohla si...." niečo s koňmi! Hi Hi Hi Hitachi 😀

jezibab
8. sep 2021

Moja babička nemala rada, keď k nim návšteva prišla na príliš dlho. Už po hodine sa zvyčajne začala ošívať a očakávala, že sa návštevníci poberú domov. Nakoniec, keď už toho bolo priveľa, zvykla dostatočne nahlas - aby všetci počuli - osloviť dcéru: "Poďme spať, oni už chcú ísť domov."

denkatn
30. sep 2021

moja mama tiez si nezapamata presne a v telke bola reklama na film a knihu, kde Matt Damon isiel na Mars a tam sam zostal a on v tej reklame povie, ze: No do riti! a mama isla do knihkupectva a povedala,: mate k tomu "NO do riti "aj knihu? (nikto jej nerozmel, pritom ona si predtym myslela ze predsa to kazdy bude vediet aku knihu ona chce)

euie
8. nov 2021

Vcera som zacula, ako sa moj manzel (35r,ITckar) seriozne pyta mojho otca 60tnika, preco je uz plesaty, ked jeho mama 80tnicka ma este vela vlasov 🙈 (tuto otazku by som skor cakala od nasho 4r syna).

elenita
8. nov 2021

@euie pomoc 🙈😅 A Tvoj otec co na to?

euie
8. nov 2021

@elenita zial, nemala som tu cest vidiet ani pocut reakciu, po tej otazke som sa utekala zasmiat daleko od nich. 😂

mircalla
25. nov 2021

Nie je to sice perla rodicov...Som brutalny pesimista, podla mna skor realista. Dosla mi dnes sms k meninam, ze "zelam viac optimizmu". Hned ako som si to precitala, prva automaticka reakcia - zabudni

abbey1
25. nov 2021

@mircalla Všetko najlepšie prajem.

lucienka1981
27. nov 2021

@mircalla to aj ja 😁 a doma mi vraví chlap,aby som brala život viac optimisticky.

12katka21
27. nov 2021

U nas....ked sa islo spat sa hovorilo....do rukava nabdzic, pod hlavu podlozic a spac.

skylarka001
29. dec 2021

Mama bola na mňa a sestru (obe už dááávno dospelé) pre niečo naštvaná, vzala si kávu, posadila sa do altánku, pozrela na otca a hovorí: ja ti táááák ľutujem, že som sa za teba vydala! No ale kto mohol vtedy vedieť, že budeš robiť také blbé deti?! :D :D :D