Pomník - nespokojnosť

hannah12
8. apr 2022

Ahojte, zdravím Vás,
Dali sme ocinovi robiť nový pomník, zomrel nám pred 4 mesiacmi :( Avšak popisy na pomníku sú napísané veľmi malým písmom. Nie sme s ním vôbec spokojní. Čo sa dá v takomto prípade robiť? Plánujeme to dať zbrúsiť na vlastné náklady. Nestretli ste sa s podobným problémom?

simca06022011
8. apr 2022

@hannah12 ako do sirky, ked tam este ide kriz do rohu? 🙂 Ono je to urobene symetricky na tu lavu cast... je to cele pekne zarovnane, len este tam chyba (a dufam ze dlho bude) ten datum pri mamine, cize to este bude potom vyrovnanejsie... ked sa tam doplni kriz (ved si to skus nakreslit v skicari v PC) tak sa ti to zaplni...

Menej je niekedy viac ;) neposobi to podla mna stratene, hrosie budu rozne "extra tabulky"...a zniceny kamen,a k sa im to nepodari dolestit potom na rovnako.
A verim, ze je to tazke a smutne, nechajte si to ulezat a uvidis. Inak mali sme v rodine takyto pripad, moja babka lamentovala nad hrobom hadam roky a to bol celkom v poriadku, stale sa jej nepacilo nieco. Dufam, ze to vyriesite k spokojnosti.

janqa999
8. apr 2022

@hannah12 reklamovať . Môj muž pracoval v kamenárstve bežný problém,ktorý sa musel reklamovať nenechať sa odbiť ! Vaše peniažky..

deti95060810
8. apr 2022

podľa mňa úplne v pohode to máte...

luckynat
9. apr 2022

@hannah12 neviem kde si si si to dala robit, my v Galante v kamenarstve a napisem ti nasu skusenost. Vsetko sme presne vybrali, pismo, velkost, napisy, materialy, VSETKO. Zrazu nam volaju z firmy ze pomnik je hotovy nech ideme pozriet. Dojdeme tatinovi na hrob a platna siva a pomnik cierny!!!! Objednali sme si cely cierny hrob. Volame tam, ze sak sme chceli cely cierny, a oni ze platna cierna nie je, tak dali sivy. Ze a nepaci sa vam to? Mama ich tak zjebala ze skoro infarkt dostala od nervov. O dva tyzdne volaju (zas sme o nicom nevedeli), ze to boli prerobit a mame ist pozriet. Hrob uz bol cely cierny, ale platna uplne iny material, ina struktura ako pomnik. Ze nemali to iste tak dali inu ciernu. Na slnku bol rozdiel strasne vidno. Zas dotahovacky, ze to nechceme, mama uz na nervy lebo mali ist sviatky a chcela to mat hotove. Po nekonecnych telefonatoch s firmou sa dohodli, ze donesu ten isty material na platnu a budu to robit pred jej ocami. Dosli to spravit a vies cim isli lepit cierny pomnik na ciernu platnu? Bielym lepidlom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Mama zas skoro infarkt. Nakoniec to teda vyzera ako sme chceli, ale po tychto skusenostiach si dam na firmy pozor. A hlavne ze recenzie na internete uzasne, evidentne si ich majitel pisal sam, neverim, ze s ich robotou je niekto spokojny.

karolinakr
9. apr 2022

To som nevedela, ze taketo opletačky ..Z diaĺky vyzera pekne..Ak sa ti to nepači, budeš musiet stažnost napisat, lebo takto to budeš dusiť v sebe a presne s pravitkom by som mu ukazala, ze ako čo treba

hannah12
autor
9. apr 2022

@luckynat ako nech sa nikto nehnevá...každý by bol najradšej, keby takéto záležitosti (výber pomníka pre blízku osobu) riešiť nemusí...a už keď áno, tak to chce mať podľa svojích predstáv...a nie sa s nimi ešte doťahovať...predsalen to nie je lacná záležitosť...sama som zvedavá, ako to v pondelok doklepeme...máme sa s ním stretnúť...a dohodnúť, čo a ako

balihara
16. apr 2022

@hannah12 ahoj,no ako si pochodila?

hannah12
autor
16. apr 2022

@balihara ahoj, dali sme to zbrúsiť a nanovo napísať...dohodli sme sa, že mu časť doplatíme...urobil nám návrhy a poslal mi na mail...voľný priestor sme úplne zrušili, sme spokojní...spravili to krásne 🙂 ďakujem za opýtanie...prajem krásne sviatky

balihara
17. apr 2022

@hannah12 tak super,že ste to vyriešili k obojstrannej spokojnosti 🙂...aj Tebe krásne sviatky😉

karolinakr
17. apr 2022

@hannah12 tak sa to vyriešilo, to je super

hannah12
autor
17. apr 2022

@karolinakr hej, odpadol balvan zo srdca 🙂