Pomôže psyllium k chudnutiu?

andrea1235356
11. okt 2019

Dobrý deň , kúpila som si psyllium a chcela by slm vedieť či to pomoze k chudnutiu

0silvia0
11. okt 2019

@andrea1235356 malo by ta to ciastocne zasytit, ale nie je to prioritne na chudnutie.

sapa20
11. okt 2019

@andrea1235356 skôr pomôže s trávením

kristina2412
11. okt 2019

@andrea1235356 existuje aj Psyllium slim,ktoré si môžeš dať pred každým jedlom. Malo by ťa zasýtiť a tým pádom zjes menej.

benit
11. okt 2019

Pozor na to, kamoskin maly si odpalil creva. Prehanal to. Vyrovnalo mu to klky. Dlho sa daval dokopy.

0silvia0
11. okt 2019

@benit maly? To sa dava aj malym detom?

stanulienkat
11. okt 2019

Nie,nepomoze

benit
11. okt 2019

@0silvia0 no maly , bol.stredoskolak, ale pre nu maly. mal problemy so stolicou, tak mu lekarka kazala pit denne 1 davku, len on nezostal pri jednej.

123369
11. okt 2019

@andrea1235356 psylium pijem niekoľko rokov,ale nikdy som nemala pocit že by som pri ňom schudla,a dokonca ani že by som menej zjedla 🤷

liz_lemon
11. okt 2019

psylium je dobre, ak nie si schopna zjest dostatok vlakniny, na chudnutie ti nepomoze, ani nejako nezasyti, je to dost hnusne

prevenar
11. okt 2019

@andrea1235356 ..mas nadvahu, lebo mas prilis vysoky prijem kalorii vzhladom k tvojmu vydaju . prebytocna energia sa uklada vo forme tuku . ziadna magia - obyc fyzika . cize riesenie vyplyva z toho co som povedal .. zniz prijem kalorii a zvys vydaj energie. toto je pre telo "neprijemne" co dava najavo pocitom hladu. 🙂

ziadne psylium samo o sebe nic nevyriesi.

osky
11. okt 2019

Psylium je super vec,ale urcite nie na chudnutie.
Pouziva sa pri zapchach,ci inych poruchach travenia,je to vlaknina,ale neodporuca sa to jest ani ako nahrada ovocia a zeleniny,alebo obilnin...je to len podpora.a urcite sa to nesmie uzivat dlhodobo.
Väcsie mnozstvo sposobuje hnacky.
A treba pritom vela pit,pretoze to v tele nabobtna a pokial s tym.neprijmes dostatok tekutin, moze sposobit aj zavazne problemy.
Na chudnutie nejestvuju skratky.
Vsetko co je na trhu,je len podpora.
Skus si nastudovat dietu dr.papae-dieta v spanku...
Mne celkom pomohla.
Ale tiez som to nevydrzala dlhodobo.stale sa k nej vsak vraciam....

prevenar
11. okt 2019

@andrea1235356
@osky ...este by som podotkol ,ze vaha je vysledkom ZIVOTNEHO stylu . ..z toho vyplyva aj riesenie a to - TRVALA (rozumej dozivotna) zmena zivotneho stylu. kratkodoba dieta nikdy nic nevyriesi. ak sa clovek vrati k povodnemu zivotnemu stylu - vrati sa aj povodna vaha .