Poraďte originálny svadobný dar

eji
12. dec 2007

ahojte mamicky, zacnem tuto temu, lebo ma absolutne nic nenapada a v januari nas caka svadbicka...
rozymsalal som o darceku, lenze nic originalne mi nenapada...
nehcem nic take ako pohare, ci nieco, co kupuje kazdy...
chcem skor nieco take, ked sa na to mladomanzelia na to po rokoch pozru, tak povedia...TAK TO JE TEN SPRAVNY DAR...
neviete mi s tym pomoct???

vilkakatka
12. dec 2007

Ahoj Eji... skus porozmyslat nad niecim nehmotnym, tak napriklad ja by som dala spravit o polnoci ohnostroj ako prekvapko ...

vilkakatka
12. dec 2007

Ale to je asi dost drahe ... ale bola to prva vec, ktora mi napadla 😅

dupinka
13. dec 2007

my sme dostali pletene ponozky s nasimi menami a datumom svadby.. Myslim, ze by ti pomohlo kuknut s ana mojasvadba.sk, kde su ja taketo temy, co kto dostal ako svadobny dar, mozno ta to bude inspirovat 😉

matinka
13. dec 2007

my sme dostali piknikovy kosik (velmi pekny) a jedny znamy domaci gril, teraz si griluju v kuchyni na stole 😀 (len to trosku prska)

weroni
14. dec 2007

eji: no my sme dostali originalne darceky dva: prvy bola kolaz z bankoviek 🙂 normalne za sklom poukladane vselijako cez seba uplne nove bankovky - bolo tam okolo 2000,- Sk - z kazdej (okrem 5 000 🙂 jedna 🙂 a uplne nove a bolo to uplne bombasticke 🙂
potom druhy bol - my sme mali svadobne oznamko kde bola nakreslena pasca na mys s obruckou vovnutri (akoze ja 😀 a potom myska - akoze manzel a ze "coskoro im to sklapne" 🙂
tak podla tohto nam jedni kamarati zabalili svadobny dar tak ze navrchu bola pasca na mysi a ked sme ho chceli otvorit tak to sklaplo 😀 😀 😀

lefika
14. dec 2007

eji, no podla toho, ci su mladomanzelia zalozeny prakticky alebo moc nie 😉 niektori su schopni ti spominany ohnostroj ofrflat, ze po svadbe z neho nic nemaju a ini budu nadseni...
moj manzel dal kamaratovi ako svad. dar sadu naradia 😝 ze to sa v domacnosti zide..a zvlast v 30rocnom byte, kde sa kazdu chvilu nieco kazi 😉

weroni
14. dec 2007

lefika: ale sme rovnako nacasovane 😀

geegee
14. dec 2007

my sme kamosom dali poukazky na VIP vstup so sluzbami do Besenovej+"vreckove"

julia225
14. dec 2007

my nasim na ale vyrocie lyzovacku na strb.plese... 😉

sue
14. dec 2007

...víkendový pobyt niekde, hodnotná kniha (stále sa riadim tým, že kniha je najlepší dar... ale ja som riadny knihomoľ 😀 ), fotografovanie sa na výročie svadby alebo v tehotenstve alebo s prvým dieťatkom (takže poukaz od fotografa), nejaký adrenalínový zážitok, ak sú tak založení, lístky na nejaký koncert alebo do divadla, obraz...

anielik
15. dec 2007

my sme dali predlzeny vikendovy pobyt v lip. jane..+ listky na skipas a bolo to ako versovanka v pohladnici..vlastnej vyroby a strcene vo flasi, ktoru museli rozbit 🙂

eji
autor
15. dec 2007

ona je tehotna, tak ziadne kupele by asi nemohli byt, lebo bolaaj na rizikovom
sue, ten poukaz od fotografa je celkom dobryyy

etuska
15. dec 2007

My sme venovali okrem fin.hotovosti "obraz" s našimi odtlačkami rúk (manžel,ja a v strede najmenší odtlačok rúčky našej dcérky). 🙂
Povodne sme chceli nejake pekne zrkadlo v originálnom kovovom ráme s vygravírovaným venovaním, no nič "vhodné" sme nenašli.

zuzuh
16. dec 2007

My sme dostali knihu s rozmerom A3, ktora mala ciste strany. Do tejto knihy mohli svadobny hosti celu svadbu pisat svoje blahozelania a postrehy zo svadby.My sme si neskor ku kazdemu prispevku v knihe nalepili foto autora s nami.

eji
autor
16. dec 2007

zuzuh, to znie zaujimavo a aky to malo ohlas u mladomanzelov?nehodis nejake foto??

zuzuh
17. dec 2007

Tu knihu se dostalli my.Celkom sa nam o pacilo.Ked si chcem niekedy zaspomínat na svadbu tak si ju listujem.Dostali sme ju od mojej sestry a ta ju davala robit. Tvoria ju vykresy A3 zviazane do hromady a obal je biely kozeny.

mirko06
17. dec 2007

my sme dostali "živý" svadobný dar, "dídžeja" na svadbu 😀

ella1
18. dec 2007

skúste aj toto: www.superdarček.sk

eji
autor
18. dec 2007

uff ella, je to pekne, ale zase tak hlboko do vrecka nemam 😖

dara9402
19. dec 2007

no my sme z drahym dostali srdieckovu krabicku plnu "hraciek" a musim pravdu povedat ze to bol fakt skvely darcek 😀 n a mimo to nam dal brat naaranzovat flasu slivovce do svadobneho stylu s bielym tilom a svieckami a tak a na flasi bola moja a muzova fotka a pekne motto.

murinka
15. jan 2010

ja som sice nedostala nic ,,originalne,,ale-kolegyna mi dala ako dar sadu nozov.ked sme po svadbe prisli domov asi o stvrtej nadranom á zaspali v tom kolegyna zavolala a vravi-,,zabudla som ti povedat naco sa to pouziva-nieze to pouzijes nespravne-na manzela 😝 😀 nebol ,,originalny,, ale ,,mily,,..............

martinam
7. aug 2012

damaskove postelne pradlo...napis mi dam ti vyborny link

marcelito
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vajcoo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baluboy
17. júl 2014

Caute, fakt super napady dievcence. My sme sa viaceri kamarati zlozili na svadobnu fotobudku a bolo to super, skvely darcek. Starsi najpr okunali nosmi, ale po par poharoch vinka sa vsetci predbiehali v rade na fotenie a tie ksichty co hadzali a pozy, mega sranda 😀 😀 Fakt zabava a novomanzelia sa vyblaznili tiez. Spravili si asi 50 fotiek, museli ich rodicia tahat prec, aby isli tancovat 😉 Este super vecicka, ze sme vsetci co sme sa fotili dostali svoje fotecky ale navyse kopia kazdej fotecky isla zaroven mladomanzelom do speci svadobneho albumu, kde sme im nechali odkazy a priania k fotkam. Takze im ostane nadherna spomienka na nas na vsetkych Brutal sa tesili ked si to pozerali na druhy den, takze vobec nelutujeme, ze sme nesli len do tradicnej obalky. Najma teraz, ked to nie je este take osuchane a caste na svadbach, tak to bolo super prekvapko. Viem poslat kontakt do spravy. Prajem vsetkym dokonaly den D. 🙂

baluboy
17. júl 2014

Caute, fakt super napady dievcence. My sme sa viaceri kamarati zlozili na svadobnu fotobudku a bolo to super, skvely darcek. Starsi najpr okunali nosmi, ale po par poharoch vinka sa vsetci predbiehali v rade na fotenie a tie ksichty co hadzali a pozy, mega sranda 😀 😀 Fakt zabava a novomanzelia sa vyblaznili tiez. Spravili si asi 50 fotiek, museli ich rodicia tahat prec, aby isli tancovat Este super vecicka, ze sme vsetci co sme sa fotili dostali svoje fotecky ale navyse kopia kazdej fotecky isla zaroven mladomanzelom do speci svadobneho albumu, kde sme im nechali odkazy a priania k fotkam. Takze im ostane nadherna spomienka na nas na vsetkych Brutal sa tesili ked si to pozerali na druhy den, takze vobec nelutujeme, ze sme nesli len do tradicnej obalky. Najma teraz, ked to nie je este take osuchane a caste na svadbach, tak to bolo super prekvapko. Samozrejme treba sa poradit s mladomanzelmi. Ale ked ste viaceri, tak to mozete objednat namiesto kvetov, ktore aj tak uschnu, tu im ostanu aspon album a fotecky na pamiatku. Viem poslat kontakt do spravy. 😉

baluboy
17. júl 2014

@baluboy sorac myslel som, ze som to editoval, ale je to tam 2x :(

oxana1212
17. júl 2014

Videla som taky dar, ze kupili rastlinu s peknymi listmi (neviem ako sa vola, ale to nie je podstatne),a na kazdy list pripevnili bankovku🙂 "Strom" bohatstva. Takto si za to kupia sami dar, aky chcu, a je to aj originalne.

zaza26
8. sep 2014

@baluboy prosim si kontakt do ip 🙂

sala
3. mar 2015

Originalny svadobny dar je vypustenie bielych holubkov - najma ked je to prekvapenie a mladomanzelia o tom nevedia. Len vyjdu z kostola a uvidia krasnu klietku s dvomi bielymi holubami. Su z toho krasne fotky, radost maju aj deticky a na tento svadobny dar sa bude dlho spominat.