Poraďte originálny svadobný dar

eji
12. dec 2007

ahojte mamicky, zacnem tuto temu, lebo ma absolutne nic nenapada a v januari nas caka svadbicka...
rozymsalal som o darceku, lenze nic originalne mi nenapada...
nehcem nic take ako pohare, ci nieco, co kupuje kazdy...
chcem skor nieco take, ked sa na to mladomanzelia na to po rokoch pozru, tak povedia...TAK TO JE TEN SPRAVNY DAR...
neviete mi s tym pomoct???

maruski99
11. jan 2022

ked tak rozmyslam, to ja keby som dostala do daru takyto stol tak by som asi odpadla 🙂 to uz je v dnesnej dobe taka parada, že aj v zime sedkat na terase a popijat horuci caj a pri tom sa o nic nestarat lebo ti je teplo. k mojej svagrinej tak stale chodime lebo oni maju stol od Elementi, tak podla toho uvazujeme aj my ze by sme si ho zakupili, lebo niekedy mam pocit ze uz jej leziem na nervy ked som tam stale nanominovana aby som sa zohriala :D

fednaja
17. jan 2022

Tuppuk a ako to ide s rozhodovaním sa aký dar? Ešte teda zvažujete alebo už ste si spravili aj podľa týchto niekoľkých rád nejakú predstavu alebo obraz o tom, čo dáte? 🙂

tuppuk
18. jan 2022

@maruski99 a je toho viac na výber? Môžem si napríklad sama dopredu vybrať že aký by som chcela rozmerovo alebo farbou a podobne?

maruski99
20. jan 2022

@tuppuk no jasne, mozes pozriet kludne aj na nete ake vsetky rozne stoly ponukaju 🙂 ako priznam sa toto ti neviem povedat, jedine ze by si sa ich opytala ako to robia. ale myslim, ze kazdy jeden je taky specificky a odlisny, ze sa da vybrat podla nejakych vlastnych preferencii.

fednaja
24. jan 2022

Inak výber parádny, to skôr by som sa nevedela rozhodnúť že ktorý, ale páči sa mi tá možnosť toho prekrytia, že sa z toho môže stať vlastne aj klasický stôl.

tuppuk
25. jan 2022

A podľa čoho ste si teda vy vyberali takýto stôl? Brali ste do úvahy aj rozmery, prípadne jeho ďalšie využitie ako klasického stola? Lebo asi aj to zaváži, čo všetko sa naň dá dať okrem iného, či? 🙂

maruski99
27. jan 2022

vies co, ako podla mna treba aspon trochu prihliadat aj na to kolko mas priestoru k dispozicii kedze sa daju vybrat aj vacsie stoly 🙂 inak je to len na tom aky sa ti paci. aj mas priblizne predstavu, ze aky to asi bude?

fednaja
28. jan 2022

Maruski99 a u váš to bolo tak, že si takýto stôl vyberala sama? 🙂 Reku či ti do toho aj chlap nechcel kecať, veď vieš ako to býva :D

tuppuk
4. feb 2022

Aha jasné chápem 🙂 Veď logicky aby bol na to priestor :D Vlastne sme sa o tom už v rodine bavili a vyzerá, že sa preň aj rozhodneme 🙂 Je to dobrá voľba, praktická takže už nám len zostáva nejaký vybrať 🙂

maruski99
7. feb 2022

@fednaja tak povedala som si aky asi chcem, aku mam predstavu. uz chlapovi je to jedno, lebo teda netreba brat do uvahy ani hmotnost stola, vies ze kde by sme ho mohli polozit, ani nejako rozmer, lebo sme mali dost miesta, takze vyber bol viac menej na mne 🙂 myslim, ze pokial by islo o nejaky zlozitejsi mechanizmus ovladania, tak ok na to sa asi pozrie, ale kedze pri tychto stoloch je to jednoduche, tak nebolo o com 🙂

fednaja
17. feb 2022

Maruski99 a mohla by si mi sem pridať fotku pre inšpiráciu aký máte? Ukážem drahému, lebo podľa mňa toto je oveľa lepšie ako nejaké ohnisko si robiť na záhrade alebo čo.

nina_tot
20. feb 2022

V dnešnej dobe je trend taký, že mladí si skôr pýtajú na svadbe finančnú hotovosť. Ale podľa mňa hlavne časom skôr ocenia nejaký kvalitný darček, vybavenie do domácnosti. Napr. dobrý mixér do kuchyne, alebo kvalitnú sadu nožov, fritézu..my sme práve tie nože dostali a veľmi dobrá voľba to bola od švagrinej.

tuppuk
21. feb 2022

@nina_toto presne s tebou súhlasím, ono na začiatku to je možno aj fajn, že peniaze a neviem čo, ale človek keď vymyslí fakt originálny dar či už do domu alebo do bytu, niečo čo sa bude využívať aj dlho a bude kvalitné tak nie je o čom 🙂

fednaja
22. feb 2022

Nina_tot hej to je pravda, ale na druhú stranu si myslím, že pokiaľ aj mladý pár dostane fakt praktický darček tak nie je o čom 🙂

maruski99
23. feb 2022

@fednaja skusim pohladat ale myslim ze to manzel fotil tak vypytam a ukazem 🙂
ako jasne ale peniaze nie su vsetko 🙂 osobne som aj ja za prakticke darceky alebo uprimne, aj tak mladi dostanu peniaze a aj tak ich minu tiez na prakticke darceky a takto budu usetreni :D

tuppuk
24. feb 2022

Ale ako ono to môže byť fakt pekná inšpirácia potom, že keď sa také niečo kupuje ako dar, tak potom to človeka láka si kúpiť aj k sebe domov 🙂 Chápete ako sa hovorí, že a čo sme horší že také nemáme 🙂 A v porovnaní s výhodami oproti ohnisku v tomto prípade nie je o čom 🙂

basska_b
24. feb 2022

Chutná jedlá kytica
https://www.zdravydarcek.sk/produkt/ovocne-kyti...

Tlač na plátno - poukaz
Veľmi originálny svadobný dar by mohol byť aj veľkoformátová tlač na plátne, s grafikou vyrobenej z fotografie. Vyzerá ako originálna maľba.

Masáž - wellness - poukaz

Rám s menami a dátumom svadby
https://www.sashe.sk/ProGra/detail/srdieckovy-f...

Album na svadobné foto
https://www.sashe.sk/uBAKY/detail/fotoalbum-961

Vonava sviecka "konzervovana atmosfera"
https://www.sashe.sk/Candler/moje/candlerky

tuppuk
17. mar 2022

Akože typy nie sú zlé čo sa darov týka, ale pokiaľ sa bavíme fakt o niečom praktickom čo by tým mladým mohlo pomôcť aj do budúcna alebo nie pomôcť ale teda uľahčiť život, tak ten stôl čo tu bol spomínaný, to som skôr za 🙂

fednaja
18. mar 2022

No tak vidíš, veď si tuším aj napísala, že ste sa rozhodli pre taký stôl či? 🙂 Ono len treba myslieť na to, či si to tí mladí budú mať kam dať 🙂 Ale osobne, to je taká výhoda a tak sa mi to páči že keby sa dalo presne tak aj do obývačky :D

princezna_bosorka
3. máj 2024

@eji 1. spytat sa nevesty a zenicha
2. zazitok - kurz kreslenia, hrnciarsky kurz, zoskok padakom, noclah na Lomnicaku.... podla preferencii novomanzelov a tvojich financnych moznosti. Hmotne veci su proste v 99% len lapac prachu...