Potrpíte si na kvalitu a značku kabelky?

ssisska
16. júl 2013

Ake mate skusenosti s kabelkami,ste skor typy ,co kupuju fejky a kabelky u cinanov alebo si potpite a idete do obchodov s kabelkami od svetovych navrharov.?

ssisska
autor
20. júl 2013

Ja som si kupila dve znackove kabelky ale musela som cestovat az do Mnichova ,pretoze mam nedaleko prechodne bydlisko okolo 40km ,takze v Mnichove v Luxusnom nakupnom dome Oberpollinger,a poviem Vam ze nelutujem ,je to investicia na 20rokov,kabelky su velmi kvalitne a a dolne voci poskodeniu a poskriabaniu.Vidim ,ze v mojom meste maju zeny priemerne kabelky do 100 eur,takze nemam tam konkurenciu.Asi preto ,ze do Mnichova maju daleko1.🙂)))Ked idete do obchodneho domu s takymi luxusnymi znackami radim Vam vopred sa obliect slusne,najlepsie neaky kostym.Uz som bola svedkom ako odtial vyhadzoval ochrankar jednu dotrhanu hipisacku,presnejsie v obchode Louis Vuiton.

denae
21. júl 2013

značkovú kabelku by som si kúpila, ale len možno, v prípade, že by som bola ochotná jednu a tú istú kabelku nosiť ako vôl kožu až do úplného zodrania. Keďže ja mám rada časté zmeny, nedokážem nosiť jednu kabelku viac ako mesiac, takže úplne mi postačí pekná kabelka od číňana, hlavne, že splní účel. To je pre mňa dôležité a nie nejaká luxusná značka. Keby aspoň tie luxusné kabelky mali skutočnú hodnotu takú, za akú sa predávajú...nie som snob a nemám potrebu drahej kabelky.

mima2222
12. máj 2014

Nosila som kabelky od Číňanov, nosila som aj kde tu fejk a ani som nevedela ze nosim kopiu znacky o ktr existencii som netusila, nosila som aj noname kabelky, nosila som aj kabelky guess, TH a spol, teraz nosim kabelky svetových navrharov takze môžem porovnávať.. To ze kabelka stoji 1000€ ešte neznamena ze vydrží naveky..roztek som odrala po týždni 😏takze si na ňu treba dávať pozor ako na každú inu. Ale s tým ze vyjde z módy nesúhlasím, ide o ikonicke kabelky, niektore modely sa vyrábajú uz niekoľko desaťročí a vyrábať sa budu dovtedy, dokedy sa budu kupovat 😜 Dalsia vec, samozrejme ze si ju nevezmem k outfitu z trhoviska, ale to ze si potrpim na kvalitne topánky a značkové kabelky a satky, neznamená ze automaticky musím kupovat aj šialene drahe rifle, bundy atd. Milujem boty od batu, bundy z hm, teplaky a natelniky tezenis atd. Ale ked uz tu možnosť dovolit si originálny model luxusnej tašky alebo satky mám a nie je to na úkor mojej rodiny, tak prečo nie 😉 samozrejme nie kazdy mesiac.. A baby je poviem Vám je to dobry pocit nosit takyto svoj poklad, áno je to ine a mám zo svojej zbierky radost a robi mi radost nosit tieto kúsky denne, lebo su nato vyrobené, nie len na nedeľu do kostola 😁 alebo na ples. A je mi jedno ze si 90% okoloidúcich mysli ze mám fejk, ja viem ze nemám. A take názory ze ja by som si to nekupila aj keby som na to mala, tak to o tom by som sa rada pobavila s každou jednou ked uz by na to mala 😃😀😄 lebo o taketo kabelky a všetok ten luxusný tovar sa reálne zaujimame az ked na neho realne mame. Ja ked som bola 1x v živote v butiku louis vuitton, tak som sa az triasla a ani som nevedela čo si mám pýtať 😁 ako take tela som tam stala.. Ak sa do takéhoto butiku niektora z vás chystá, tak Vám len poradim vopred si na webe prezrieť aktuálnu ponuku a ponuku ikonickych modelov ktr zaručene nevydu z módy, aby ste tam nestali ako take tela ako ja vtedy 😃😃😃 a ešte existuju bazare ako luxurybags.cz, luxurybazar.sk, ilovelv.cz a podobne kde si takýto poklad viete obstarat lacnejšie aj so zárukou originality. A garantujem Vám ze do vašej starej kabelky sa uz spat nenastahujete 😘

janka1478
29. jún 2014

ja si kupujem vacinou kozene kabelky. Ak posurfujes na internete, najdes aj stranky kde nie su az take drahe napr.
http://happyema.com/

ala1970
19. nov 2014

Já mám takový širší výběr doma, mám i laciné i dražší. Ono totiž na bazén se mě nechce brát kabelka za 5 tisíc nebo nějak na vandr, to je logické. Dneska, když se kouknu na ceny a výběr např. http://www.bagparadise.cz/
tak je tam toho tak strašně moc, že člověk ani nevím co chce.

tomas_byty
23. dec 2014
Používateľ tomas_byty je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.

Inak čo vravíte na listové kabelky? Ja som svojej kúpil pod stromec zajtra jednu http://www.letnyhit.sk/listove-kabelky a nie som si istý čo na to povie. Lebo videl som veľa žien s nimi, tak hádam sa jej bude tento výstrelok páčiť.

namornicka
24. dec 2014

@tomas_byty ak tvoja drahá sleduje módne trendy a občas si vyjde/te do divadla alebo na spoločenskú udalosť tak bude určite prijemne prekvapená.

alica101
2. feb 2015

Ja si obvykle kupujem takyto typ: http://aaz.sk/produkt/dvojfarebna-trendy-kabelk... Ono je znackova, ale zase nie LV (lord voldemort :D ) A myslim si, ze cena je tiez primerana. Riadim sa tym, ze nad 50 eur za kabelku nie. Ked kupi manzel tak v pohode 😀 😀 Ale tak tato drzi, nosim ju plne natrieskanu do prace.

nyusika
2. feb 2015

kupujem si kvalitne kabelky, taku strednu triedu...teda, pre niekoho su to velmi drahe kabelky. prevazne zacka furla, ciccinelle a coach. kupujem pocas zliav, takze vacsia ma stoji cca 300 eur.
nekupujem si imidzove, lacne kabelky, nemam zas az tak vela tasiek. velke ciernu, telovu a tmavohnedu, tmavomodru.
malých mam viac, to je zalezitost cca 100-150 eur za kus.
ale mam aj menej kvalitne, ale iba take male, na sposob kapsicky s uskom

miriamka001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frederikal
12. jún 2015

Koža je koža a značka je značka, ako sa vravi " nie som raka bohata aby som si moha dovolit kupovat lacne veci" :P a preto do kabeliek investujem.. mam ich par, ale kvalitne kozene talianske a taku je problem najst 🙂

lenkanovakkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evi_b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika2_9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margaretka818
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aneta426
26. okt 2015

Ja som si minule kúpila listovú kabelku na jednu akciu z internetu http://www.pinkhead.eu/kabelky/listove-kabelky a bola som spokojná, tak akurát rozmýšľam, že si odtiaľ objednám aj jednu cez rameno na bežné nosenie 🙂

ivetka_iv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korra
29. okt 2015

Momentalne som 'bezkabelkova', kedze mi pride neprakticke pri malom vlacit kocar, jeho kabelu s paksametami a este aj kabelku 🙂 volakedy mi bolo jedno, co mam za tasku, hlavne, ze bola pouzitelna. Ale po tej 25tke to prislo 🙂 nemusim mat sto kabeliek, stacia mi 3-4. Ani znackove. Teda tie zname znacky. Mam rada originalne veci, takze vyuzijem sluzby sikovnych ruciciek a necham si urobit kabelu na mieru. Nestoji to 20e ani 300e. Popripade este nieco zo sportovych obchodov. Fejky neuznavam. Bud na to clovek ma, alebo nech si zvoli prijatelnejsi original. Ak by som mala aj neobmedzeny rozpocet, za kabelku by som viac ako 300e nedala, z principu. Avsak neodsudzujem zienky, co ficia na kabelkach, kazdy mame to svoje 🙂

tatranka321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autumn11
29. jan 2016

ja mám rada taký zlatý stred. Nemám rada faky a lacné šmejdy. Bud si kúpim kvalitnú koženú kabelku tak okolo 100 Eciek. Mám potom aj pár svojich obľúbených značiek, ktoré nie sú kožené, ale páči sa
mi ich štýl - napr.Tommy Hilfiger.

smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autumn11
29. jan 2016

@smolinka95235 kedysi sa mi páčili svojou haluznou farebnosťou Desigual, ale sú to riadne
šmejdy. Takže mám pár aj tých. Kedysi sa mi páčila aj hamiltonka od Kors, ale už ju má dosť
veľa ľudí. Teda predpokladám, že veľa z nich sú faky, ale už je to tuctové. Najbližšie by som chcela Walter Valentino. A veľmi sa mi páčia aj orginálne kožené kúsky na sashe.sk. Ale hlavne nemám rada malé kabelky do ktorých nič nedám. Ja si tam potrebujem nahádzať kopec vecí 🙂 Kukla som teraz ten link
novakabelka a aj tam by som si vedela čo to objednať 😀

smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autumn11
29. jan 2016

@smolinka95235 no legíny nosím, ale len čierne alebo šedé. Také čo zoštíhlujú 😀 Na extravagatné kúky nemám nohy. By ma to rozširovalo. Ale sashe celkovo môžem. Sú tam super nápady a vecičky od oblečenia, domácich doplnkov až po šperky. Orginalita u mňa vyhráva 🙂 Určite si tam chcem niekedy
kúpiť nejakú koženú "uletenú" kabelku 😀

sardinka335
29. jan 2016

Ked uz si kupujem kabelku tak nie nejaku na Miletičke za 10 eur...zase chcem aby aj vydržala. Ja osobne ani neviem prečo ked tak si kupujem kabely Guess ale ja mam rada aj ich hodinky takze asi preto to takto kombinujem, kazdemu sa pači niečo ine ...momentálne som na materskej takze vrcholom luxusu je ,,kabela od kočika,, ale nejako to neriešim...,,guessky,, mam v šatniku, ešte pride ich čas.

smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smolinka95235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sardinka335
29. jan 2016

@smolinka95235 podla mna tie kabelky su uplne subjektivna vec - kazdy ma to čo sa mu pači alebo na čo su financie ..ako osobne razim teoriu ze radšej peknu neznačkovu ako okaty fejk...
A tie Guess nosim asi preto lebo moj muz mi ich začal kupovať tak som si nejako zvykla...potom ku kabeli taku tu penazenku a hodinky...
No, vraj ,,vrchol,, je mať kabelku Birkin...ze to šiju na zakazku a maju kopu čakateliek...no...to uz nie je moj level....lebo to by som k 250 eur (cca tolko stoja Guess plus minus) musela pripisal ešte 3 nuly... 😀 a vizuálne ze by sa mi nejako extra páčila...