Potrpíte si na kvalitu a značku kabelky?

ssisska
16. júl 2013

Ake mate skusenosti s kabelkami,ste skor typy ,co kupuju fejky a kabelky u cinanov alebo si potpite a idete do obchodov s kabelkami od svetovych navrharov.?

smolinka95235
29. jan 2016
Používateľ smolinka95235 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smolinka95235.

@sardinka335 hej rozumieme si, ved aj preto som objednala z novejkabelky, su tam aj neznackove, ale zato kvalitne, kozene kabelky, na co si zas ja potrpim 🙂 nemam rada tuctovost lebo sama nie som tuctova v reali 😀

Birkin? its not my style 🤐 zato channelka ano 😲

eliska4
8. mar 2018

@smolinka95235 Myslíš novakabelka.sk? Chcem si odtiaľ objednať čiernu koženú kabelku. Po materskej dovolenke mám ísť na prvý pohovor, tak chcem vyzerať k svetu. Posledné roky som nosila len tašku z kočíku alebo ruksak. Ako rýchlo ti odtiaľ prišla? Pohovor mám o týždeň

slnieckostanka
13. mar 2018

To poznám eliska4. Tiež som chodila tri roky len s kočíkom alebo batohom na ihrisko. Minule som chodila po nákupnom centre a zistila som, že už vobec neviem čo je in. Asi budem pri nakupovaní ptrebovať odborného poradcu 🙂 Ale je super, že dnes už nemusíš mať rovnako zladenú kabelku ako máš topánky ale možeš ju mať ako perfektný doplnok

miku1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska4
17. mar 2018

@slnieckostanka ja som si nakoniec z novakabelka objednala dve - jednu klasickú čiernu na pohovor a jednu červenú - pre radot a presne ako hovoríš ako skvelý doplnok. A než začnem zarábať, budú mi musieť stačiť 🙂

fialka2612
17. mar 2018

Uprednostňujem kožené, nadčasové kabelky. Nemusí to byť konkrétna značka, skôr si všímam ten konkrétny kus, takže nenakupujem kabelky cez internet.
Ale mám pocit, že niekto oživil túto tému, aby skryte propagoval nejaký internetový kabelkový obchod 😉

verca52
1. aug 2018

Ja dávam na svoj inštinkt. Čo sa mi páči to si kúpim. Samozrejme nemôžu stáť majland. Naposledy som kupovala minikabelku. Kupujem si tak cca. 3 do roka. Náhodou som natrafila na nejaký blog o kabelkách www.najkrajsie-kabelky.sk a bol tam veľmi zaujímavý článoček, až som hneď hľadala eshopy s kabelkami a jednu som si dopriala.

liv1
1. aug 2018

@verca52 téma stará 5 rokov 😂

liv1
1. aug 2018

@verca52 ale veď reklamu treba spravit. Že blog 😁. Predaj jak vysity

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab_riella
23. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

nepotrpím, ale par ich doma mam. Najradšej mam značku TH a CK a Obag. Len ich nekupujem v obchode, ale v eshope

mareri
25. sep 2019

radšej mam kvalitu ako kvantitu, takže mam doma 5 kvalitnych kabeliek. je to pre mna lepšie ako mat 10 nekvalitnych

essenceee
2. nov 2019

lenže ono je tažke najst eshop, kde si kupiš kvalitnu značkovu kabelku.Všade su same napodobeniny. AK o nejakom takom naozaj dobrom a preverenom eshope viete, dajte mi vediet

mareri
25. jún 2020

minule osm si kupila kabelku Tommy Hilfiger na differenta, ale niekedy si značkove oblečenie a doplnky kupim aj v klasickom obchode

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubiss
15. nov 2020

urcite nemam fejky to je vyslovene trapne ak viem ake su pomery zeny a ona si vykracuje s nejakou tureckou haraburdou ala louis vuitton :D :D...ja si kupujem kabelky v mohito, zara, reserved..

stanulienkat
15. nov 2020

Kvalitnu kabelku kupis aj pod 100 eur a mam ju niekolko rokov. Radsej mam viac kabeliek. Aj tie podliehaju mode a radsej vyhodim,akoby som mala kabelku za 500e a bolo by mi luto vyhodit. Niektore od svetovych navrharov su krasne,no 90% otras a baby to kupuju,len aby ukazali,ze na to maju. Niekedy tie napusy cez celu kabelu ako u sedlakov. Menej je niekedy viac. A ja nie som ochotna platit 1000e za kabelku,co ma hodnotu 100e,len preto,ze je tam napisane D&G.

shee11
15. nov 2020

iba krasne na slovensku poctivo vyrobene kabelky a batôžky od ammyla.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chlebci
29. mar 2021
essenceee
31. mar 2021

ked si kupujem kabelku, limit mam max 200 euro, a aj to plaček ked ju platim. Lenže zase je to investicia na niekolko rokov (aspon pre mna)