Prečo ste si vzali vaších manželov?

lindika
25. mar 2008

Ahoj,
možno tu už podobná téma existuje, ale nevedela som ju nájsť tak zakladám novú. Zaujímalo by ma prečo sa vydali za vaších manželov, v čom boli výnimoční, odlišní od ostatných mužov?

netmona
13. apr 2009

saska,,,,ved áno,,a potom si už tak zvykne človek že, iného nechce........... 😀

3558
13. apr 2009

lebo je to najlepsi clovek akeho poznam
a najlepsia vec co ma v zivote stretla
a jediny kto so mnou vydrzi.. 😀 😀 😀 😀

netmona
13. apr 2009

zuzana29,,,,,,,,,aj môj mangel nech je rád že vydržím s ním 😵 😵 😵

3558
13. apr 2009

ja sa prave divim mojmu, ze on vydrzi somnou. 😀 😀 😀

netmona
13. apr 2009

zuzi29,,,šak aj ja lebo, ja ešte blíženec a niekedy som svina,,,ved aj som v čínskom horoskope,,,, 😀 😀 😀

mima1
13. apr 2009

ked tak citam prispevky tak zistujem ze chlapy su vsetci ty naj. vzdy som si myslela ze ten moj jej naj naj naj a ze iny nemioze byt lepsi... ja som si ho nezobrala a ani zatial neplanujeme ale sme spolu dlho 9rokov pozname sa o rok viac. a vzdy si poviem ze nikdy nechcem ineho. ale tiez sa cudujem ako to somnou moze niekedy vydrzat 😀 😀 niekedy sa ani sama neznesiem

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1
13. apr 2009

zuzanockamt ale mohlo to byt aj horsie. nemozes mat toho najhosieho 😉 😉

renka9
13. apr 2009

vsetci chlapi su na jedno kopyto 😀
s MM oslavujeme tento rok 11 vyrocie 😉

bodka13
13. apr 2009

aj my 😉 ...oslavujeme výročie osprostenia 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maruschka
13. apr 2009

pretože bol pre mňa ten najlepší na celom svete a ja pre neho..A stále sme. 😉

mima1
13. apr 2009

no co ja viem cim som si toho mojho vysluzila. keby to bolo podla toho ako pises tak ja by som musela mat toho najhosieho na svete. my sme ako dobro a zlo. ale vraj protiklady sa pritahuju. 😀 😀 tvoj ma mozno nieco co nasi nemaju daku inu prednost 😀 😀 😅 😕

3558
13. apr 2009

zuzanocka ja si myslim ze si takeho dobreho ani nezasluzim. my sme uplne protiklady. sme spolu 6 rokov a este sme sa nestihli ani pohadat. proste ideal. az mi to je podozrive. musim ho viac strazit aby mi ho nejaka neuchmatla 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3558
13. apr 2009

tak naco si si ho brala? nemohla si pockat o 2 roky dlhsie a mozno by si natrafila na ineho a idealneho. ja som na toho mojho cakala do 26-ky 😵

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1
13. apr 2009

no teraz uz asi nic. ale vravim mohlo byt aj horsie. ked bude zly pohroz mu ze ho vymenis alebo mu to daj precitat co sa tu pise 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3558
13. apr 2009

zuzanocka neviem preco sa nehadame. asi nemame cas. vo vsetkych veciach sa zhodneme. uplne bez problemov. ale chce to len cas, a uvids ze aj na nas pride. a mozno to o to bude tvrdsie. 😖

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1
13. apr 2009

ja som to sem nechcela pisat ale my sme hadku nezazili spolu este tak ze by bola ticha domacnost. ale asi preto ze nebyvame zatial spolu. aj ked sa cudujem tomu fakt velmi lebo ja som strasna... mozno doma skrabe stenu ked pride odomna co ja viem.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima1
13. apr 2009

my niesme manzelia. pisala som ze zatial sme sa nezobrali a ani neplanujeme len ze spolu chodime 9rokov

emily333
13. apr 2009

ze preco ?no kazdy robi chyby 😀 😀 😀 😀

3558
13. apr 2009

ja napriklad na idealne vztahy neverim.preto si myslim ze ked raz pride kriza, tak bude obrovska 😖

mima1
13. apr 2009

moj sused vsak je zenaty uz asi 7 rokov maju zo zenou dieta a kazdy byva doma sam. ona doma on doma v rodicovskom. pritom nemuseli sa brat. dieta prislo az potom. vraj takto to bolo v plane 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3558
13. apr 2009

ja nechapem /naozaj ich poznam/ ze manzelia maju kazdy svoje peniaze. a ked muz neda polovicu korun dietatu na topanky, tak ona ich nekupi. 😝