• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo ste si vzali vaších manželov?

14. apríla 2009 
zuzi ... aj my mame kazdy svoje peniaze ... muz plati byvanie a ja stravu ... a spolocny ucet ani nechcem, takto je to fajn ... a ked bude babo niekedy v buducnosti, tak uvidime ako sa to poriesi
13. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni maju dve deti. a ,,mamina,, vie pekne hospodarit ale ,,tatino ,, absolutne nie.
no a ta mamina o tom dobre vie, tak seka vsetko fifty fifty. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ostatni sa na tom bavia. :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si uz zvykli od zaciatku na tento system a ani sme nikdy neuvazovali, ze spolocny ucet alebo nieco podobne
13. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom to budete inak riesit ked budes na materskej, neboj. ja si to ale osobne neviem predstavit mat peniaze oddelene. :confused:
13. apr 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked bude babo, tak to bude asi inak ... a vy mate vsetko na spolocnom ucte?
13. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.my mame dva ucty. z jedneho sa plati uplne vsetko a na druhom sa setri. tie peniaze ked prideme domov na slovensko davame na spolocny ucet,pripadne teraz sme kupovali linku a roldory tak sa z neho vsetko plati.a co tam ostava ten zvysok to je ,,nasetrene,,
ale asi 100 ludi 100 chuti. ved kazdy ako si zariadi tak ma. :wink:
13. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi preto ze to bol jediny chlap, ktory so mnou vydrzal viac ako mesiac :grinning: :grinning: .presne 7 rokov :astonished:
13. apr 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....lebo sme museli :sweat_smile: ...bolo to síce skôr ako sme chceli, ale myslím, že tie 2 roky hore dole nevadia :grinning: :grinning: :grinning:
podstatné je, že ma stále ľúbi a aj ja jeho :dizzy_face:
14. apr 2009 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto otazku si kladiem uz 11 rokov a na odpoved som zatial neprisla a uz aj tak je to nepodstatne.ale ked som sa pytala manzela preco si ma vzal tak povedal ze ma spratal s cesty aby som nezavadzala vodicom :grinning:
14. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už teda tiež nechápem a neviem prečo... :grinning:
14. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, tak poviem vam že ked niekto fajčí, nerobí ho to horším človekom.... :slight_smile: svojho manžela som si vzala preto, že je to najúžasnejší človek na tejto planete...za 6 rokov čo sme spolu sme sa nepohádali, je mi velikááánskou oporou v celom mojom živote, všetko robíme spolu, je oddaný, verný, tichý, plachý, ale aj tak máme pri nom pocit bezpečia, je to skvelý človek, baby fakt, vydala som sa za anjela :slight_smile: a ešte je aj fešák :grinning: kuk album :sunglasses:
14. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok