Problém s kupujúcou a s kočíkom z bazáru

abbie
1. júl 2013

Mamicky prosim poradte mi, predala som kocik bez toho, aby ho buduci majitel obhliadol, kocik som zaslala kurierom. Dnes mi ta pani vola, ze na kociku je spina, diera a co ja viem co este. Kocik som zaslala vo velmi dobrom stave, vsetky casti som oprala vanisom dokonca. Tvrdila som jej, ze nech mi posle foto tych casti a poslala toto vid. nizsie.
V inzerate je prsiplast odfoteny a je uplne cisty!!! na okienku pred zaslanim ziadna dierka nebola. Baby co si mam o tomto mysliet? Mne je z toho normalme zle.
Toto je moj inzerat, kde je vidno, ze prsiplast je cisty https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/evoz/jan...
Ako by ste sa zachovali vy? Ja uz si poskodeny kocik nechcem zobrat spat ... este mi tvrdila, ze vyvliekla navlek na vajicku a nasla tam dierku, ako preco vyvlieka niekto vajicko mi nie je jasne ... ja som to nikdy nerobila
napisala som jej, ze ten prisiplast je uplne cisty na fotke z bazaru a ona na to, ze jej je to jedno ...
nikdy by som neposlala nieco taketo hrozne niekomu ☹ spinave a derave ... mam tu len dobre hodnotenia

abbie
autor
2. júl 2013

Tiez som si myslela ze sa uz nevyjadrim. Povedala som to uz niekolkokrat a zopakujem kolkokrat bude treba, zavady ktore uvadzate ako tie o ktorych som vas neinformovala sa v case zasielania na kociku nenachadzali. Od zaciatku som sa snazila o maximalne otvoreny pristup pri predaji bez zamlcovania akychkolvek zavad, pri komunikacii s ktorymkolvek zaujemcom o kocik. Fotografie v inzerate su maximalne aktualne, boli robene 7.4.2013, a este v ten den bol inzerat zverejneny. Prveho zaujemcu o kocik som mala 12.4.2013. Kvalita aj rozlisenie fotografii dokazuju, ze som sa nesnazila nic schovavat. Je proti akejkolvek logike aby som spravila to, ze nenafotim zamerne zavady a potom ponukam kocik s podmienkou osobnej obhliadky a odberu, kazdy zaujemca by si mohol velmi lahko skontrolovat aky je skutocny stav. Ze kupujete kocik v bazari je samozrejme vasa osobna vec, reagovala som len na vase vyjadrenia o tom ako bol kocik zabaleny a popisovani kazdeho jedneho skrabanca na kociku. Taketo veci si mozeme ako zakaznici vsimat na veciach, ktore kupime nove a zaplatime plnu kupnu cenu a nie na bazari, kde platite cca 40% povodnej ceny. Navyse osobny odber a obhliadka sluzi prave na to, aby si zaujemca skontroloval ci je opotrebenie kocika primerane ponukanej cene. Nech si kazdy prezrie fotky, kocik bol minimalne opotrebeny a cena mohla byt kludne aj vyssia. Nechcem predavajucu obvinovat ze spekuluje na dodatocne znizenie ceny, aj ked sa so mnou tvrdo jednala a cenu som jej znizila. Len mala drobnost, na utvorenie obrazu: kocik vraj od kuriera prebrala v pondelok o 11:00 (ako pise v prvom prispevku) a hned ma kontaktovala a zaslala fotografie s poskodenim...a vraj za taku kratku dobu by nestihla kocik zaspinit a vysusit hnedu tekutinu. Prvy hovor, kde si stazovala na kocik mam od nej prijaty v pondelok o 10:17, cize takmer ¾ hodinu pred tym, ako podla jej vlastnych slov kocik od kuriera prebrala.

sashabb
2. júl 2013

@marianatrulikova prečo stále píšete veľkými písmenami? Veľmi zle sa to číta + tuším je to tuna na MK aj zakázané a znamená to kričanie ak sa nemýlim?

abbie
autor
2. júl 2013

@sashabb tak ako pise, tak sa s nou aj komunikuje 😒

martinjasen
2. júl 2013

Ak mas problem s obchodom kontaktuj admina.

Mozes priamo postupovat podla: https://www.modrykonik.sk/problemvbazari/