Sex na prvom rande

19mejko
21. júl 2021

Ahojte baby, co by ste poradili kamoške ako argumenty, ze na prvom rande spat s chlapom je ale uuuuplna sprostost a to najhorsie zacat tymto vztah, pytam sa len tych inteligentnejsich co maju samozrejme rovnaky nazor. Nechce mi verit a uz neviem ako jej to mam vysvetlit alebo ak ma niekto motivacne video ze v ziadnom pripade sex na prvom rande ocenila by som. Prosim a dakujem za odpovede

natallys
21. júl 2021

Jasné, že je to sprostosť, potom nech sa nečuduje, že sa jej chlapec neozve, veď už dostal čo chcel 🙂

katkati
21. júl 2021

@19mejko Takže ty posúdiš, či sú ľudia inteligentní podľa toho, či ti budú pritakávať alebo nie?

19mejko
autor
21. júl 2021

@katkati vobec nie

veronikaszabova
21. júl 2021

@katkati 👍👍👍

moonlight1210
21. júl 2021

@19mejko niet nad vlastnu skusenost a preliate slzy do vankusa.

ale zase, su vztahy, co zacali rychlovkou a skoncili manzelstvom.

mima1
21. júl 2021

To ma kolko rokov?

19mejko
autor
21. júl 2021

@mima1 ma 21

janetinka27
21. júl 2021

@19mejko neviem kolko mas ty a kamaratka rokov, ale niekedy nepomoze ziadny argument, ked to bude chciet urobit, tak to urovi

mima1
21. júl 2021

Tak otazka je co chce? Chce s nim pokracovat alebo chce len zabavu?

19mejko
autor
21. júl 2021

@mima1 chce vztah a ten chalan cuva

19mejko
autor
21. júl 2021

@janetinka27 ja mam uz po 30 tke a chcem jej poradit do buducna lebo je to dobra baba len zle rozhodnutie vie velmi ovplyvnit zivot

katkati
21. júl 2021

@19mejko Keď nechce vzťah, iba sex, tak to nie je uuuuplna sprostosť, keď sú obidvaja nezadaní a majú samozrejme chránený sex. Je to ich vec.

19mejko
autor
21. júl 2021

@katkati ved praveze nejde len o sex , o riadny vztah casom rodinu atd, ten chlap si ju nebude vazit

ab727
21. júl 2021

@19mejko ja si myslím,že je to jej osobná vec a ona si musí zvážiť prípadné náaledky...poradiť jej môžeš,ale aj tak sa rozhodne sama

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
21. júl 2021

Ja som sa vyspala na prvom rande a aj sme sa prvy krat videli.. byvame spolu uz 2 roky 😀✌🏼

niekto2hy
21. júl 2021

@19mejko Sex jej nepomoze> ,,chce vztah a ten chalan cuva".

19mejko
autor
21. júl 2021

@ab727 uz sa rozhodla a samozrejme zle, teraz to ide dolu vodou a chcela som jej poradit nech to uz nikdy nerobi

veronikaszabova
21. júl 2021

@19mejko preco by si ju nemal vazit??
Ja som sa s mojim muzom vyspala hned ten den ako sme sa zoznamili (na chate s partiou kamaratov) - neskutocna chemia medzi nami bola. A? Spravila som to 1x a nikdy som to nelutovala. Sme spolu 15 rokov, mame spolu 2 deti a predstav si, ze si ma vazi a miluje stale. 🙂 a pritom som to brala ako letny flirt, nemala som v plane nejaky vztah. A vidis...
Tak ju nechaj, nech si robi po svojom, ako to ona citi...

19mejko
autor
21. júl 2021

@zazvorka87 presne to iste si myslim aj ja ze je to nechutne a ze to nema velku perspektivu

ab727
21. júl 2021

@19mejko aha takto no ak to dopadlo zle tak by si mohla vziať ponaučenie do budúcnosti...ale jej rozhodnutia asi neovplyvníš

19mejko
autor
21. júl 2021

@ninusa221 su vynimky to verim a prajem ti to ale ja by to nikdy neriskovala🙂

katkati
21. júl 2021

@19mejko Veď ani žena muža by si potom nemala vážiť, keď sa s ňou na prvýkrát vyspal. Či žena je niečo menej ako muž? Ona je štetka a on borec, ktorý má na to, aby si užil hneď na prvý krát?

19mejko
autor
21. júl 2021

@veronikaszabova su vynimky samozrejme ale vidis uz jej ten vztah odchadza, ty si to robila z inych dovodov ona mala ine

katkati
21. júl 2021

@19mejko Vážiť si ženu môže pre xy iných vlastností. A ešte keď mu s ňou chutí sex.

19mejko
autor
21. júl 2021

@katkati ale nie na prve rande pre mna nikdy,

sirka9
21. júl 2021

nemyslím si, že vzťah jej odchádza preto, že sa s ním vyspala na prvom rande. všeobecne si hlavne treba uvedomiť, že keď sa s niekým na prvom rande vyspím, môže z toho niečo byť ale aj nie a byť s tým vnútorne vysporiadaná, nech to dopadne akokoľvek. nie je pravidlo, že vzťah sa preto rozpadne. poznám ľudí, ktorí sa spolu vyspali na prvom rande a sú manželia, aj takých čo to bolo pre nich raz a koniec. a potom takých, ktorí čakali, čakali a tiež nič z toho. nevieš či vzťah skončí keď sa vyspíte spolu na prvom rande alebo na desiatom. a vážiť si človeka - určite neposudzujem ľudí podľa toho, či sa spolu vyspali na prvom rande.

hellwant
21. júl 2021

@zazvorka87 ale tu ide o jedneho chalana, ktoreho predpokladam dlhsie okukuje,lebo pise autorka, ze chalan cuva a ona chce s nim vztah, asi si mysli ta jej kamoska, ze ho tym presvedci, nie vseobecne na kazdom prvom rande sex. Prostitutka je preto silne slovo.

zuzanka.zuzu
21. júl 2021

toto je dobré "pytam sa len tych inteligentnejsich co maju samozrejme rovnaky nazor" 👍👍👍 použijem niekedy v budúcnosti ako svoj argument 😎

sara07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz