icon

Šikana adminom

28. jan 2021

Dobrý vecer, ja naozaj nerozumiem, na základe
Čoho selektujete, aké príspevky vymažete ? Po celodennej šichte som si vecer chcela pozrieť diskusiu, kde sa 24 zienok vyjadrilo o lockdowne a pozerám, že diskusia bola vymazana . A pozrite si teraz pár diskusii ktoré nechávate ... ako nechápem čo je na tom zle ked sa mama s malým dieťaťom, ktorej zavreli kaviareň spýtala ostatných, dokedy si myslia, že lockdown bude. Ďakujem Vám Admin že som si nemohla prečítať 24 názorov , vymaž aj tuto diskusiu hneď. Ale hlúposti tu nechavas . Kedysi mal koník úroveň ...

avatar
ivanizna
28. jan 2021

Ja som si to tiež všimla, vymazali mi pár komentárov, pritom to nebolo nič hrozné, a práve preto som z toho ostala prekvapená. Najmá oproti tomu všetkému, ako vravíš, čo tu ostáva.

avatar
zuzanka.zuzu
28. jan 2021

nezmazala ho sama autorka?
inak adminov je tu viac a všimla som si, že pri približne rovnakom probléme boli odlišné riešenia 😀 neviem ako to majú podelené, ale jeden premazáva všetko, iný striedmo 😉

avatar
1sally12
29. jan 2021

Tiež som si ju chcela prečítať a bum! Vymazaná. Ale aj viacero je takých čo si chcem večer po robote prečítať (keďže v práci nemám čas) a zatiaľ ich cez deň vymažú🙄

avatar
77daniela77
29. jan 2021

Mazu vsetko co im nevyhovuje ,clovek nemoze napisat svoj nazor.....

avatar
malinoismum
29. jan 2021

Nikdy som s tým problém nemala, ani som nikdy nevnímala že by tu bola nejaká šikana zo strany adminov, ale zato skôr niektoré “dámy” sa nevedia správať a preto dochádza k selektovaniu príspevkov.
😊😉

avatar
veronikaszabova
29. jan 2021

Myslis tu diskusiu - kedy otvoria bary a restauracie?
Ak ano, zmazali ju urcite kvoli dvom osobam, co tam zacali tahat politiku a urazali ostatnych. Ze su matovicove zaslepene ovce, co si nechaju aj v zadku sparat,... atď

avatar
rusalinka
29. jan 2021

Žiadna slušná diskusia sa nemaže len tak, lárom fárom - buď o zmazanie požiada zakladateľ diskusie, alebo ju zmaže moderátor fóra, alebo ju zmaže admin - ak je na to dôvod. A ak sú tam nadávky, osočovanie a urážanie - tak to dôvodom na vymazanie je. Rovnako ak niekto zakladá duplicitné diskusie o tom istom.

avatar
3katka15
29. jan 2021

Mne zase upravil názov fóra, ktoré som založila. Potom to už nemalo zmysel... Volala sa Prenájom bytu a dane. Oni to zmenili Prenájom bytu a nižšie dane. Otázka s nižšími daňami nemala nič spoločné. Ako nechápem

avatar
malinoismum
Autor odpoveď zmazal
avatar
3katka15
29. jan 2021

@malinoismum No áno, lebo nepýtala som sa na nižšie dane

avatar
malinoismum
29. jan 2021

@3katka15 Už vidím. Ďakujem za objasnenie.

avatar
zuzanka.zuzu
29. jan 2021

@3katka15 to si ešte dobre obstála, jednej tu zmenili názov témy 1. úplne odveci a 2. s gramatickými chybami 😂👍

avatar
3katka15
29. jan 2021

@zuzanka.zuzu Ale nechápem prečo to robia