Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
22. feb 2010

No ja som zvedava na tych dvoch doprudu.Jakub+Michal.A Zdenka bude dnes u Jancovcov.

eva7780
22. feb 2010

Angelika to teda riadne prehána 😝
a Agátin otec,škoda slov,ja by som ho už vypratala z bytu

susi157
22. feb 2010

tak to teda hej angelika je zakerna .že strhana ešte ani mesiac nema david a už je taka strhana

ukmima
22. feb 2010

mame tam Terezku...neverim....

majina.b
22. feb 2010

asi niekto čital diskusiu na MK 😀

honey023
22. feb 2010

Zdena aká mimo 😀 a Ivanu Jakub opäť nepritlačil k múru...

mamartinka
22. feb 2010

Imriska uz by mohol aj niekto ostrihat.Ta Angelika co vlastne chce?Inak Imro jej dobre hovori.Teraz ma pravdu.A Agatin otec no koment.Ako tej siahal na nadra a Agata sedi pri nich ako decko.Uz ho mala vyrazit ale je to otec.Kubko a Bajza no koment 😀 Terezka uz chcela nieco povedat tusim.Zlata a nadherna je inak.

zuzkalenka
22. feb 2010

tá sestrička Mária je riadne buchnutá do Bajzu 😵

zuzkalenka
22. feb 2010

Nika je riadna čo !!!
A Terezka ešte nechodí koľko má mesiacov?

majina.b
22. feb 2010

rerezka v decembri mala rok

majina.b
22. feb 2010

Terezka nie rerezka

eva7780
22. feb 2010

z NIky sa teda stala riadna potvora 🤐 teraz budu asi pracovat v trojke a Kubo zase na vsetko doplatí 🙄

emjee
22. feb 2010

podla mna scenaristi citaju tuto diskusiu 😀 minule im tu niekto sprdol kocik (ze kto by viezol rocne dieta v hlbokom), vsimli ste si, terezka uz mala sportak 😀

inak neviem, ale v poslednej dobe im tam dost padaju mikrofony (hore do obrazu) a v kulisiach sa mihaju vselijake postavy, co tam nemaju co robit, napr. dnes sa u jancovcov otvorili dvere na kupelni a pritom boli sami dvaja spolu v kuchyni 😀

mamartinka
22. feb 2010

Ta Alica bomba.Inak ako Alica z Julkou spali u Ivany sa divim ze sa Terezka nezobudila ak bola vobec v postielke.Sa hned vedla postielky chychotali.A malej to vobec nic nevadi.A toho Davidka aj uvidime niekedy?Ani nezaplace ani ho nechovaju nic.Zahadne akesi.

majina.b
22. feb 2010

v dennom seriály sa na to nepozerá ( mikrofon..)

kočík aj stoličku kupili

Nika je už kopia Ivany, ako znemožniť Jakuba

majina.b
22. feb 2010

jedno dieťa v jednej časti až až

Ale čo všetke zdr. sestry vidia na Michalovi???

ukmima
22. feb 2010

ale co chce kubko???Nika mala stiahnutu ritku...Terezka super, Ivana trpna.Zdena ako vzdy....ide nieco vytazit...

ani3012
23. feb 2010

a ked takto píšete,tak aj ja pridám: ročné dieťatko by postieľku malo mať dávno zníženu,inak by Terezka z nej vypadla 🙂

januarova
23. feb 2010

baby, co ste vcera pozerali, co povedala Sona Dusanovi, ked sa zacali rozpraqvat ako dal Zdenke facku. Ako to Sona videla, tu facku? Lebo v ten moment mi vypadol na par minut zvuk na TV 😠

mirela
23. feb 2010

ano, Sona videla tu facku z okna, aj povedala Dusanovi, ze ona zacala mat tusaka ze spolu nieco maju ked ich prichytila doma na sedacke a Patrik nebol doma 😝

januarova
23. feb 2010

mirela dik. inak mne sa strasne pacia Blicharovci a Imrisko. On je taky sprostucky az je milucky 😀 A tak Angelika by sa mohla uvedomit.

monkula
23. feb 2010

ja si myslím, že tehotná je Zuzka Haasová, teda Sonička jančová

petruska77
23. feb 2010

tie mikrofony v zaberch som si aj ja vsimla 🙂 a ten rost v Terezkinej postielke tiez nechapem...

inak, uz by konecne mohol Jakub odhalit Ivanu a Bajzu, niekde ich spolu nachytat alebo tak nieco, lebo uz to moc natahuju podla mna...

petruska77
23. feb 2010

taketo clanky ma inak vedia fest vytocit, ze "odklada syna" 😠 akokeby jej bol na obtiaz a zbavovala sa ho... co ho ma vodit so sebou do roboty ci co? 😠

lila794
23. feb 2010

Baby, co zase chcela Angelika, teda, co vystrajala? Vcera sa mi nedalo kuk ☹

lila794
23. feb 2010

A Nika?

monikat75
23. feb 2010

baby chcem sa vás len opýtať, koho hrá v Paneláku Dávid Bičan, je v titulkoch hneď po A. Bártovi a ja netuším, že koho hrá - ešte som rozmýšľala, že presne jeho otca, ale neviem to iste, poradíte 😝

duska1122
23. feb 2010

ja si nemyslim ze zuzana hasova je tehotna herecka sa prave rozvadza tak neviem. ta zdena je ale svina teda s prepacenim