• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko - maďarský pokec

22. septembra 2016 
szia madonnka, igyekszunk "ozivit temu" :slight_smile: en meg aranylag uj vagyok itt, egyenlore a "snazilkyk" kozott. Te mar anyuka vagy?
22. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziasztok csajok most találtam rátok johetek?
22. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia edit, johetsz, johetsz :slight_smile: en is csak most talaltam erre a temara, remelem hogy "folelesztjuk"
22. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
remélem jo lenne mijota probalkoztok a babával?
22. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ugy ot - hat honapja nem vedekezunk, de egyenlore nem szedek semmilyen pilulakat, nem is nagyon figyelem a termekeny napokat.. azt mondak olyan 8 honap - egy ev a normal... ti miota probalkoztok?
22. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to edit:
nagyon helyes kislanyod van :slight_smile:
22. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
''ozivit temu'' :grinning:
22. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halihó kicsit belesek sütés közben,aztán még rohanom kell injekcióra.
Még nem vagyok anyuka,emma téged láttalak már ,ás témában,én nem rémlek neked,? :wink:
Igen kicsit fel kellene pörgetni a témát,mert kicsit el lett feledkezve róla. :slight_smile:
De örülök hogy egyre többen vagyunk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madonnka, melyik temaban? :confused: biztos hogy en voltam? :sweat_smile: mert eddig nemigen irogattam.......
22. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A snazilky-ban azt hiszem a Gyncare témában,de nem vagyok biztos benne :slight_smile: :wink:
Megjöttem a szúriról,ma kaptam utolsót,a sötéssel is elkészültem már csak pihengetek :slight_smile:
Férjem csinált forró csokit igy most azt iszogatjuk és közben hiradót nézzünk :slight_smile:
22. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az nem en voltam :pensive: snazilkys temakba meg nem nagyon jarok, annyira meg nem igyekszunk....
milyen szurit kaptal? babaval kapcsolatosat?
juj a forro csokit irigylem az en parom repadzsuszt csinal eppen :sweat_smile: :grinning:
22. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziasztok....
Én márt sokat elfelejtettem magyarul... nincs kivel beszélnem, hát sok sok szó kipotyant a fejembol... mútkor nemtuttam a barátnomnek lefordítatnim hogy mi az a práčka :grinning: márt tudom, mosógép :grinning:
22. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia monkula
ahogy megjelentel eszembe jutott az "ijesztos" temad. elolvastam az egeszet, azota nem merek ejjel pisilni menni /kozvetlen olvasas utan meg nappal sem/ :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma, to ej mi ľúto..
ezt nem akartam.... csak én szeretek félni, buta vagyok, ugye :grinning:
22. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
en szornyen felek, de azert elolvasok mindent ami a tulvilagi meg hasonlo dolgokkal kapcs., sot nehany cikket el is raktam :fearful: uff, en se vagyok am normalis :zipper_mouth:
:grinning:
22. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziasztok most jutotam a géphez nagyon jo hogy ilyen sokan letunk. mink már 6 honapja probalkozunk oszehozni egy kis tesot a Bejunknak de még nem jott osze de majd csak sikerul. emma a szelemházra gondolsz?hu én is nagyon berosáltam már nem is olvasom :slight_smile:
22. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma, nem vagy véletlenul Timi? :sweat_smile:
22. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Szép jó reggelt :slight_smile:
Este már nem jöttem vissza kidőltem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ma vendégeink lesznek igy majd este vmikor benézek :slight_smile:
Emma nem baj,akkor összetévesztettelek vki mással :slight_smile: :wink:
23. jan 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madonnka, nem baj :slight_smile:
monkula :astonished: :astonished: :astonished: ki vagy??? :astonished: :astonished: :astonished: :slight_smile:
24. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, azt hiszem rajottem: vid. IP :slight_smile:
24. jan 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je ten svet malý :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
te jooooooo eeeeeeeeeeeg :astonished: de hogy ismertel meg ??? legalabb 7 - 8 eve nem talalkoztunk :astonished:
24. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sziasztok lányok szép vasárnapot kivánok :slight_smile:
Emma elfelejtettem válaszolni hogy az injekciót azert kellett szednem mert ideg gyulladásom van,a gerincem nyakam nagyon fáj.
Hogy telik a napotok,,?
24. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia madonnka
uff, remelem jobban vagy mar :unamused:
en ma ratalaltam egy regi ismerosre, ugye Monkula? :slight_smile: de meg mindig nem megy a fejembe, hogy jott ra 8 ev utan ilyen kis kep alapjan hogy en en vagyok :astonished: masreszrol meg jo tudni hogy ugyanugy nezek ki mint 8 evvel ezelott :grinning:
egyebkent hasonlo tortent ket hete munkaban: kolleganommel akivel 3 eve egyutt dolgozunk rajottunk, hogy egy volt baratnom a rokona, es oaltala ismeri az egyik nagyon jo baratnomet is :astonished:
es meg csak januar van........................
:grinning:
24. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile:
No, akor én most megyek sarokba sírni, hogy én márt nem vagyok olyan szép, mint 8 ével ezelot :grinning: amikor a emmával jártunk csavarogni :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne menj, eppen kuldtem IP :grinning: dehogynem vagy, hat nem irtam, hogy helyesek vagytok ??!! :slight_smile: my vsetky starneme do krasy :grinning:
24. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula mi is ismerjük egymást ugye,,,,,? :wink: legalábbis innen a konikról igen :wink: :wink:
Ema hááát bizony vannak véletlenek,milyen kicsi a világ :slight_smile: én is jártam már igy :slight_smile:
nem vagyok tul jól,vissza kell menni dokihoz ugy nézz ki :sweat_smile:
24. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madonnka, hat bizony kicsi a vilag :slight_smile:
sajnalom hogy rosszul erzed magad, remelem a doki utan jobban leszel :unamused:
nalunk dragam palacsintat sutott, som sa prepapala :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
finom a palacsinta,mi is szeretjük :slight_smile:
már voltam dokinál,be adattam 1 injekciót de nem igazan segitett,lehet vissza kell menjek.
24. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok