Slovensko - maďarský pokec

gabii83
12. nov 2008

sziasztok, ha valakinek van kedve magyarul barmirol tarsalogni, szivesen vennem, nincs nagyon kivel beszelgetnem itt BB, csak telefonon keresztul.
szules, terhesseg, receptek, akarmi, ..... 😀

desszi
24. jan 2010

sziasztok lanyok, csatlakozhatom?

monkula
24. jan 2010

jej, szia desszi 😉 😉 😉

madonnka, én nememlékszem rád 😉 😅

emma_932
24. jan 2010

szia desszi!!! 🙂

madonnka, neked jobbulast.....

egy rakas dolgot beterveztem mara, es vegul egyaltalan semmit sem csinaltam 😝 oooolyan lusta vagyok ma 🙄

desszi
24. jan 2010

szia monkula, ujra talalkoztunk 🙂
csajok nem olvastam vissza a forumot, mirol megy a duma?

cmulinko
24. jan 2010

Csajok...valahogy nagyon lassan halad ez a tema. 😒 be kell avatnom magam,hogy egy kuscit fel dobjam a hangulatot. 😵

desszi
24. jan 2010

szia cmuli, en csak ide oda szaladgalok, mert a pici nyugos, most az olomben ul es takaritja az asztalt, en pedig egy ujjal potyogtetek....

cmulinko
24. jan 2010

nekem neha mind a ketto segitt az irasban 😀 mar ezer eve nem irtam magyarul.....hat eleg nehezen megy.

desszi
24. jan 2010

kb. fel oraja elaludt a pottom, en gyorsan atlapoztam a musorujsagot, megneztem mit adnak, megint semmi erdekes, illetve a parom gyozott, valami kinai filmet nez, en pedig, ugy tunik, atmegyek faradtba 😔 ma adtam a picinek homeopatikumot, a fogacskai jonnek, meglatom segit-e valamit, mert tegnap teljesen kikeszitett mindkettonket. hat van mit csinalni egy olyan anyukanak, amely egyedul van. addig is pa.

dsnadja
24. jan 2010

sziasztok csajok........

dsnadja
24. jan 2010

na az en parom a cobra11 nezte,aztan valami meccset,INFARKT utallom a focitfujockodtam picit de ma nem hatott ra.....hat bementem kicsit a lanyokhoz a szobaba es ott neztuk a travel&livingrol a menyasszonyi ruhasat....es a lanyok mindig extazisba vannak ettol a musortol es a nagyobbik ferjhez akar menni 11 evesen jo mi?na mondtam neki basszus ruhaert nem kell ferjhez menni.....most ez a maniajuk beteszik az ismerosok lagzis dvd es korbetekerik magukat valami ruhaval vagy a legjobb valami hosszu larisza es az a menyasszonyi ruha,es tancolnak mintha ok volnanak a menyasszonyok.....

emma_932
25. jan 2010

jo reggelt 🙂
szia dsnadja 🙂 jeeej nalunk ez forditva van - parom utalja a focit, en meg szeretem 😀

madonnka
25. jan 2010

Sziasztok,szép napot kivánok 🙂
Monkula de tudom hogy ismersz,később irok ip-t most sietek 😉
Üdv.az őjaknak,nagyon jó hogy egyre tőbben vagyunk 🙂
Dsnadja,Szerdahelyen lakik egy nagyon jó barinőm,kár hogy olyan messze került de azért járnak haza és akkor engem is meglátogatnak 🙂
Desszi szép helyen laksz,voltam Újvárban néhány éve 😉
Na majd még jövök,csak most el kell rohannom egy helyre 🙂

desszi
25. jan 2010

nalunk szerencsere a parom nem foci rajongo, igy altalaban megeggyezunk hogy mit nezunk 😀
Madonnka koszi a dicseretet, lehet hogy par eve meg szebb volt Ujvar, de hova tovabb annal kevesebb a zoldes terulet es park ☹ bar a gyerekeknek szuper jatszotereket epitettek 🙂 csak sajnos en mar nem ott lakom - a parom Levai, igy Levara koltoztem, kulonben is en olyan ide-oda utazo voltam egesz eletemben 🙂

monkula
25. jan 2010

Ahojte....
Baby, ak vám to nebude vadiť, mne sa veeľmi ťažko píše po maď. mňa to učila len kamoška, preto mám aj taký pravopis aký mám, no ale kým zosmolím vetu, tak mi to dosť dlho trvá a ani nemám také vyjadrovacie ťažkosti, ja vám budem odpisovať po mojom - po slovensky, lebo ozaj mi to ide ako v lete na saniach 😝
Desszi, aj mne sa NZ páčia... 😉
madonnka, tak to som etda zvedavá, kto si 😀

emma_932
25. jan 2010

desszi, Pozsonyban ugyanez a helyzet - lassan /de biztosan/ eltunik az osszes park, es iroda meg lakohazakat epitenek a helyukre 😖 legjobb a centrum - nem tudom mi a neve annak komplexnek, azt hiszem river park, kinyitod az ablakot es athajolsz a szomszedhoz aki szemben lakik 🙄

edita84
25. jan 2010

sziasztok csajok én is szeretem új várat igaz nagyon nem ismerem csak a korház teruletét ja meg a tesco.

desszi
25. jan 2010

emma, legalabb dumcsiztok egy jot a szomszeddal, es meg cipot sem kell huznod 😀 hulye vicc, de sajnos ez a helyzet. Nekem ezert most Leva valahogy jobban bejon - sokkal tobb a park, a kis utcacskak, itt var....es nagyon jo helyen lakunk - 10 perc gyalogut minden szupermarket.
monkula nyugodtan szlovakozz 😉
edit en az oreg korhazzal szemben laktam...

edita84
25. jan 2010

hát az jo de én nem tudom mejikben voltam aban a nagyban 😀 a neonatologiaán 20 hoszú napig 😝

desszi
25. jan 2010

biztosan az uj korhazban voltal - az ugy a varostol kivul all egy kicsit - az oreg korhaz pedig a komaromtol bavazato fout mellett van a jobb oldalon - ahogy att mesz a hidon - a hid elott a kaufland a hid utan a korhaz 🙂

edita84
25. jan 2010

ja az a új lehetet a lidl felé

desszi
25. jan 2010

igen igy van 😉 irok mint egy hebrej - bavazato - bevezetot akartam irni 😀
es mi a program a mai napra?
a tucsok most alszik, remelem egy kicsit tovabb huzza, ma elfakadt neki a tbc olytas helyen levo gennycsomo - hala Istennek - legalabb nem fogjak neki felvagni - hazi patikat lakalmaztunk - mint eddig mindig, es bevalt

edita84
25. jan 2010

mink ma lustulunk asztán ha haza jott az apuci akor majd fognak a csajszival szerelni

desszi
25. jan 2010

a lustalkodas szuper. persze en most a kicsivel nem igen tehetem meg, olyan nyekergos idoszaka van es allandoan kezen szeretne lenni - mar nonek a bicepszeim 😀 de hat kibirjuk, majd kinovi
szerelni? ilyen szerelos a lanyod?

edita84
25. jan 2010

persze nyárra rendbe kell hoznijuk a 3 kereku bicoját. na most megyek mert a Beju jácani akar

desszi
25. jan 2010

aha ertem, akkor elkell a segitokez az apunak 🙂
ok, en is off egy darabig...

emma_932
25. jan 2010

de jo nektek, en reggel hettol munkaban vagyok ☹

desszi
25. jan 2010

emma de neked lejar a munkaido es vege, de nekunk non-stop 🙂 de en egy csoppet sem banom 😉 vegre mar a sajatommal foglalkozom. azelott babysitter (is) voltam.

emma_932
25. jan 2010

halo, hol vagytok? vegre veeeege 😎 egesz delutan hivatalokba futkostam, es holnap folytathatom... holnaputan is..... 🙄 nem tudom mikor vartam utoljara ennyire a penteket /hetfon!/ de most nagyon varom....................... 🤐
desszi akkor veled nyitok egy slovensko-anglicky temat, mert kilonyi papirom van angolvizsgakbol, de mivel 5 eve nincs hol hasznalom, meg se tudnek szolalni angolul ☹

emma_932
25. jan 2010

uff, aky depresivny prispevok 😅

desszi
25. jan 2010

Im happy to chat with you in English Emma 😉 en kulonben dtto, 2001ben jottem vissza Angliabol, azota nuku speaking, illetve tanitottam angolt munkahelyem mellett 2 even keresztul, da az is mar regen volt. A munkahelyemen akadt neha egy-egy forditas, de az nefrissiti fel azt amit tanultal. Nyaron 8 honapos terhesen meg voltam 2hetes intenziv konverzacios tanfolyamon, csak hogy felelevenitsem, meg nevettek is, hogy a baba biztosan angolul fog eloszor megszolalni, de az igaz, hogy szokok neki angolul enekelni, es nagyon tetszik neki 🙂

Nefelj mindjart itt lesz a pentek, en nem is veszem eszre, es mar ismet hetvege.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre