• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko - maďarský pokec

22. septembra 2016 
emma932-jaaaj de orulne a parom neked,hat kinomban megnezem a nagy csapatos focikat,de ahhoz nagyon kell hogy kinlodjak.....madonnka-mi a barinod neve lehet ismerem....mar ha nem titok.....hat mit szoltok ehez a hideghez???de azert azt mondom kell is a hideg a bacilusok vegett....na azt hiszem huzok aludni mert konecom van...szep almokat paaaaaaaaaa
25. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
desszi, 8 honapos terhesen :astonished: dupla arat kellett vplna fizetned :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mar en is gondoltam ra, hogy beiratkozok valami kurzusra, de ha arra gondolok hogy ramegy egy csomo idom meg penzem es egy ev mulva ugyanott leszek mint most......... :unamused:

dsnadja, en raszoktam miota Ruzinovban lakunk, ugyanis ha a Tehelne polen jatsznak, mindent hallani a stadionbol, ugyhogy kenyelmesen nezem a tvben a meccset es egyben megvan a stadion hangulata is :sweat_smile: :slight_smile: ugynaigy vegighallgattam a depeche koncertet is, ingyen :grinning:
26. jan 2010 o 07:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo reggelt csajok,
haaat akkora karikak vannak a szemem alatt, hogy hullahoppozni lehetne velunk - jo forman semmit sem aludtam, mert a David ugy ugralt a kisagyban hogy azt hittem kiugrik - felemeli azt a ket kicsi labat es dobbant egyett - es ezt kepes csinalni egesz ejjel :rolling_eyes:

emma ennek a kurzusnak nagyon jo ara volt (maskulonben en sem mentem volna) - es minden delelott ket heten keresztul volt 4 ora kemeny konverzacio, tehat nem az olyan hogy egyszer egy heten...abbol a szempontbol jo, hogy kicsit feldob es vissza adja az onbizalmat, hogy megsem felejtettel el annyit, amennyit gondolsz
26. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ilyen kethetes kurzusrol meg nem is hallottam, korul kell neznem az interneten :astonished: multkor eloszedtem a seminarkaimat amiket teljesen egyedul irtam, most meg joforman azt sem tudtam mirol szolnak :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

futok dolgozni mert azt sem tudom hol all a fejem........ desszi Ti pedig aludjatok egy jot legalabb delutan :slight_smile:
26. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo

hova tunt mindenki :confused:
1. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helo emma, en itt vagyok, nathasan :confounded:
1. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jobbulast desszi !!!
engem hala egnek kerul a natha, de minden honapban elkap a "zapal mocovych ciest" szornyen faaaaaaaj :cry:
1. feb 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
az kellemetlen es sokkal rosszabb mint a nathal. Es szedsz ra valamit?
1. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
antibiotikumokat ot eve majd´minden honapban............
pedig rendesen fol vagyok mindig oltozve, betartom amit a doki mond. meglatjuk, csutortokon megyek kivizsgalasra meglatjuk mit mond.........

Ti mar alusztok ejjelente :slight_smile: ha jol emlekszek Davidnak jottek a fogacskak :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akkor az mar kronikus...ilyenbol nehez kimaszni :unamused: gyogyteakat iszol? medvedica so zlatobylou kombinacio a gyogyszertarban kaphato, nem finom, de hatasos.
1. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja es meg nem alszunk, meg nem tortek elo a ragoszerkezetek :grinning:
1. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
medvedica so zlatobylou? ezt nem ismerem. klasszikus urologicky teat iszok, persze ha csak mar faj... amugy szoktam venni 100% cucoriedkovy teat, 100 sk korul van :zipper_mouth: szinten gyogyszertartban kapni. ach jaj
1. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tegnap voltunk anyueknal, ugyhogy este jo forro es csipos /imaaaaadom/ huslevest ettem - nathadrol jutott eszembe :sweat_smile: probald ki, rogton kigyogyit :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emma a husilevest mar eszem :slight_smile: de csiposet nem lehet, mert szoptatok (bar nagyon szeretem)
probald ki azt a teat - akkor kell inni amikor problemak vannak, ha minden oke, akkor van vesevedo tea a naturland-tol, azt ajanlatos preventiven inni, ugy ahogy irom, magyarul van a cime, szinten gyogyszertarban kaphato illetve rendelheto. De nem tudom pozsonyban hogy vannak a magyar termekekkel. Vagy probald a neten megrendelni. csak a gyogyteakkal is vigyazni, ket hetig inni, majd szunet.
1. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
desszi, koszonom a tippeket, holnap megyek gyogyszertarba, ugyhogy mindjart ki is probalom.. a vesevedo teat megprobalom magyarorszagon beszerezni, ott valoszinu nem lesz gond. jarunk mosonmagyarovarba neha gyorbe is.

felek nem-e lesz gond ha babat fogunk akarni, valaki azt mondja nem, valaki hogy igen........ :unamused:
1. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ne nagyon gondolj a problemakra amikor probalkoztok, elvezd es ne stresszelj. kulonben ilyen esetekben a talp reflepontjainak masszazsa nagyon hatasos. en megmutatnam a vese es hugyutyak gyulladasanal mit kell maszirozni, de igy neten keresztul eleg nehez. Ha esetleg van Pozsonyban ilyen lehetoseg, menj ell, kerdezd meg a pontokat es naponta 5 percet mindket labadon maszirozd. Csodakat muvel. Es elejivel baromian faj, ha valami problema van, de ki kell birni.
En szemuveget hordok, es amikor rendszeresen masziroztam a szem reflexzonait, 4 honap alatt fel dioptriat javult a latasom. De az ember lusta teremtmeny.....igy ezutan a siker utan elhanyagoltam...
2. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo hol vagytok csajok?
5. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
en itt vagyok, szia Desszi :slight_smile:
meg akartam koszonni a tanacsaidat, a medvedica bevalt, doki is azt mondta jo utan jarok, meg utananezek a talpmasszasnak /nekem bevalt a legzesre/. Te abbahagytad azutan hogy javult a szemed :confused: ne legy lusta, ha segit :pensive:
futok takaritani aztan tovabb dolgozni, azt sem tudom hol all a fejem :rolling_eyes: ugy latszik sokat terveztem erre az evre :zipper_mouth:
5. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sziasztok,kicsit előbbre hozom ,mert a 3 oldalon voltunk.

Mi ujság,,?Hogy telik a hétvége,,? :slight_smile:
7. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emma orulok hogy a tea bevalt :slight_smile:
madonnka szia, a hetvege egesz jo volt a szombat kicsit nyugosebb volt a picinek, nem tudtuk mit csinaljunk vele sehogy sem tetszett neki, de a vasarnap jobb volt. nalatok mizujs?
8. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helo en is it vagyok sziasztok
5. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sziasztok anyucik :slight_smile:
örömmel vettem észre, hogy magyar oldal is van. Ha nem gond mától én is fárasztalak majd benneteket a kérdéseimmel, ha lexnek, vagy adok tanácsot, ha tudok. :slight_smile: . Addig is kellemes hétvégét mindannyiótoknak. :slight_smile:
15. okt 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nagyon megy..... valahogy mindenki lapítt, pedig ahogy elnéztem az elején nagy volt a lendület. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
17. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. feb 2011 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto popise :slight_smile:
13. jún 2011 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minden oke csak sok az unalom gondolom en de nem bisztos hogy mindenki igy erzi noro
6. júl 2011 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok