Snažilky od apríla 2015 - prvé mimčo

eventualita
29. apr 2015

Babenky je tu niektora, co sa snazilkujete o prve miminko? Pridajte sa nech si vieme byt oporou 🙂

rooni
29. apr 2015

tak ja sa pridávam k tebe tento mesiac je náš prvý ktory sa snazime, a uz sa neviem dockat ako to dopadne 😉

koka231
29. apr 2015

@eventualita
@rooni ja sa tiez pridavam sice sa snazime uz dlhsie ale vlastne este len zaciname kedze som bola na laparoskopii a tam mi zistili nepriechodnost vajecnikou tak mi spravili prefuk a podarilo sa im spriechodnit len lavy vajecnik takze v podstate zaciname odznovu od zaciatku 🙂 momentalne som v strede cyklu citim bolesti na lavej priechodnej strane tak som zvedava co stoho bude 🙂 dufam ze si najdem //o dva tyzdne ...aj vam drzim palce aby ste si cim skor nasli //

mayama
29. apr 2015

Držím palce ja som si tiež prešla svojim nakoniec to dopadlo dobre 👌 a mame 5 mesačne bábo 1ivf úspešne ale iui tak z toho nebolo nič iné

rooni
29. apr 2015

@koka231 tak držím palčeky nech vám to konečne vide! 😉 ..ja som 11 den po ovulke a som strašne nedockava 🙂

koka231
29. apr 2015

@rooni ja som dnes mala tie bolesti len som nie ista ci uz zajtra budem po ovu alebo az zajtra bude ovu po tych bolestiach lebo teraz uz nic necitim tak som si nie ista trosku

koka231
29. apr 2015

@mayama mne tiez dr povedal ze ked do troch mesiacou nezostanem tak ideme do centra a to by som nerada no ale ked bude treba tak pojdeme

eventualita
autor
29. apr 2015

@rooni tak my sme skusali este min mesiac ale len tak nie cielene, aj tento je len taky bez pocitania plodnych dni. Nechcem sa moc fixovat a pocitat kedy asi tak, tak volnejsie by sme chceli ... 🙂 snad sa zadari 🙂

eventualita
autor
29. apr 2015

@koka231 a to sa ti stale ovu prejavuje nejako... Ja som si to nejak nikdy nesledovala. Ako si ovu pocitas ?

rooni
29. apr 2015

@eventualita tak aj my sme to uz par krát tak nahodne skusili ale to bolo len take teraz je to
prvy ozajstny
pokus ja si sledujem iba hlien podla ktoreho si viem urcit ovulku teda aspon dufam 🙂...raz sa nám to musi len podarit no nie? XD

eventualita
autor
29. apr 2015

@rooni tak citala som ze plodne dni su pri pravidelnej menstruacii 2 tyzdne pred dalsou tak zhruba 1-2.5 mi to vychadza tak si teraz sledujem tiez ten hlien. Tak uvidime 🙂

rooni
29. apr 2015

@eventualita to som citala aj ja 😀😀😀 a poviem ti ze
je to blbost ja ma cykly 30-32 dnove a ovulku okolo 13 dna 🙂
tak sleduj sleduj a uvidis, ze podla toho to budes vediet najlepsie lebo kazda sme ina 🙂

eventualita
autor
29. apr 2015

@rooni v ten den ked mas ovulku mas aj nejake ine prejavy?

rooni
29. apr 2015

@eventualita nie iba ten hlien ale podla toho mi to krasne vychadza uz 1,5 roka sa riadime plodnymi a neplodnymi dnamí 😉

mayama
30. apr 2015

@koka231 neboj v centre sa viac dozvieš o možnostiach ako otehotnieť

19lucka90
16. máj 2015

Ahojte. Aj ja sa k vam pridavam. Snazime sa tiez. No v podstate o druhe. Kedze som mala MA v 10tt

kikiballa
18. máj 2015

ahojte baby, pridavam sa aj ja k aprilovym snazilkam 😀 april nevydal...skusame dalej

mayama
18. máj 2015

Ak sa nedarí prirodzene tak car pomôže nám pomohli nnecakajte a informácie sú zadarmo

19lucka90
18. máj 2015

@kikiballa vitaj..snad maj bude pre nas uspesnejsi

lucia1002
23. máj 2015

ahojte dievcata, aj my sa snazime, sice nie od aprila, ale uz dlhsie a momentalne sa nedari..ale tiez to bude nase prve 😉 drzim vsetkym palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre