Snažilky pohoďáčky. Pridajte sa

willi
4. sep 2009

...ahojte vsetky snazilky (ci uz zacinajuce alebo pokrocile), ktore hladate temu, v ktorej sa stale nediskutuje o sledovani sa a o prvych priznakoch pred vynechanim menstruacie 😒 , ale chcete snazilkovanie prezit v klude a bez stresov

...my sa snazime o babatko osem mesiacov...prvych pat som velmi stresovala a po kazdom negativnom teste som prezivala velke sklamanie...vsetko sa to prenasalo do mojho zivota a povedala som si dost!!! Ak sa mam stat matkou, tak sa nou stanem a ak nie, musim hladat zmysel svojho zivota v niecom inom 😵 ...takze tesme sa z kazdeho rana, z ludi, ktori nas lubia a my im mozeme lasku opatovat - jednoducho tesme sa z kazdej malickosti 😉

tigi
4. sep 2009

willi ahoj, tak drzim palce aby ti tento pristup vydrzal. 🙂 nie vzdy sa to sice da nemysliet na to, ale tiez myslim ze psychicka pohoda a pozitivne myslenie zohrava dolezitu ulohu. 🙂 my tiez snazime a ja sa to snazim brat v pohode, aj ked obcas mi to neda, hlavne ked ma prist MS, ci to nahodou tentokrat nevyslo. ale aj ked pride MS, zivot ide dalej, stale je kopec veci, ktore mi robia v zivote radost. 😵 🙂

lauritka
4. sep 2009

willi, je tu uy podobna teba , kludne sa pridaj 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lauritka
4. sep 2009

pardon preklepy.. podobna tema 🙂

willi
autor
7. sep 2009

...tigi, lauritka 🙂 , dakujem, ze ste sa zapojili a teda idem skusit "zapadnut" ku Vam do temicky 😉